Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
U nas na osiedlu do istniejacych blokow dobudowuja nowe skrzydelka jakby. I jest roznica w poziomie!!!!:Szok: Z nowych blokow mozna zagladac ludziom ze starych do talerzy. Na parterze balkon nowego jest metr wyzej niz starwgo okna:Zły:

O matko :Szok:

asia78
Alutko ja tez chce bialo pomaranczowa lazienke z zielonymi dodatkami

Ja też! Ja też!!!!! Ale co z tego hahahahahaha Najwyżej sobie pomarańczową glazurę w kuchni wyłożę hihihih

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Isa to musisz pojsc jeszcze raz i Ci zdejmie caly kolor

ciekawe czy muszę też za to drugi raz płacić :Rozgniewany: mnie to wkurza, dlatego nie wiem czy się nie zdecyduję na rozjaśniacz. Włosy trochę zniszczone (będę dbać podwójnie) ale przynajmniej nie będę wyglądać jak te papugi wczoraj w zoo :Oczko: Będzie szefowa, porozmawiam, ona dobra w sprawach farbowania :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
asia78
U nas na osiedlu do istniejacych blokow dobudowuja nowe skrzydelka jakby. I jest roznica w poziomie!!!!:Szok: Z nowych blokow mozna zagladac ludziom ze starych do talerzy. Na parterze balkon nowego jest metr wyzej niz starwgo okna:Zły:

no rewelacja, brawa dla architekta :Zły:

Zapytalam pania w biurze i powiedziala, ze to widocznie tak ma byc. Bo przeciez cale osiedle idzie w gore. No z tym sie zgodze, ze osiedle idzie w gore, ale zeby dwie czesci bloku polaczone ze soba tez????????:sofunny:

Odnośnik do komentarza

isa32
Asia super tam macie :great::yes:

Jest wypozyczalnia sprzetu i rowerow. Maja takie smieszne rowery jak Harleye:) Szkoda tylko, ze nie ma bazy noclegowej. Byla bardzie w lesie, ale zbudowana w czasie kiedy powstal zalew czyli w latach wczesnych 70tych. Dwa lata temu rozebrali cale camping i nie moga znalesc dzierzawcy, bo takie marne warunki daja. Na razie MOSIR inwestuje wiec w Sloneczny Wrotkow. Od nas na ten kompleks jest 20 min wozkiem noga za noga

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziewczyny i ja do fryzjera się będę musiała wybrać zrobić odrosty....i na zakupy sukienkowe jakieś bo w sierpniu idę na wesele :Szok: Nawet nie wiecie jak mi się nie chce :Szok:

Ja tez mam w sierpniu wesele, 14. Sukienke mam, wiec z tym nie ma problemu. Za to mam problem co zrobic z Franiem. Nie chcialabym go brac, bo wesele to nie dla takich maluchow, zwlaszcza, ze 130 km od nas, ale z drugiej strony mam opcje, zeby zostawic go z dawna niania. Sama nie wiem. Mysle, ze nie byloby wiekszego problemu, on czasem z nia zostaje, ale czy ja bede umiala tam sie bawic jak go zostawie. Jak go wezme to na pewno nie bede sie bawic, bo bede musiala za synem ganiac:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
cZESC!!

Deva no przykro mi z powodu tej sytuacji::(:Rozumiem, ze jak zlozysz pozew to nie masz szans na obywatelstwo?

ja mam zamiar zlozyc go po otrzymaniu obywatelstwa....
ale wlasnie mi malzyk zaszcekal ze on sam pojdzie o to jutro bo ja do PL w srode lece i on mi sie dziwi dlaczego!!!!!!!!!
ze czemu ja nie chce z nim tu zostac!!

auto rozbite z zabrania laweta z parkingu policyjnego, nawet jeszcze mi nie okreslili kosztow...
kolega nadal w szpitalu,moze go jutro wypuszcza...
koszty - nawet wolen ie myslec, bo mandatu samego dostanie co najmniej 30tys.kr!
ja tego placic nie bede ale jak on bedzie to na inne rzeczy mu nie starczy, a ja juz korony to tego interesu nie doloze!!!a samym golfie jestem 75tys kr do tylu...
prawko na minimum 3 lata mu zabiora!
a on mi pieprzy teraz ze musi do PL jechac duplikat wyrobic i ten kurs na prawo jazdy kat.C co wczesniej wcale nie byl taki za tym pomyslem to teraz to najwazniejsze! bo chce na zapas zrobic!

asia78
Lema wszystko by bylo fajnie, gdyby nie te wsciekle komary Bylismy posmarowani i pokremowani

polecam ziaja antybzzzzz oraz opaski takie na reke/noge przeciwko owadom latajacym ze sklepu Motherare

Lema
Isa, z tymi postepami to jest tak, ze jeden krok do przodu, dwa do tylu, ale grunt, ze cos sie dzieje. Zawolal poki co ten jeden raz, ale zawolal, z tego sie ciesze.
:36_1_11:
u nas podobnie...

asia78
I nie bede probowala w poniedzialek tylko w sobote!! Dlaczego tylko ja mam sie meczyc z jego odpieluchowywaniem??

dokladnie!!!

isa32
Lema gratuluję Mistrza!!! :brawo:

:brawo:

Alutka7912
asia78
Kurcze jakis katar mam alergiczny:Zły: Wstalam z nim dzis rano

Ja wstałam z bólem głowy :Szok:

po tym co funduje mi malz to ja mam chroniczny...
i z nerwow zoladek mi sie odzywa...

asia78
Robicie spagetti z tunczykiem? Kieyds mialam taki przepis pyszne wychodzilo tylko ja robilam z muszelkami a nie z dlugimi

zapisalam przepis, na pewno wyprobuje!

asia78
No i powiedzcie jak ja mam byc szczupla? Wlasnie zjadlama kanapke z boczkiem i musztarda. Na rozgrzeszenie powiem, ze yla z czarnym chlebem:lol:

no i smacznego!
ja ostatnio tyje w oczach - zajadam stressssss

isa32
Lema

Ja chyba nie mam daru pisania, bo juz ktorys raz mam wrazenie, ze wychodzi zupelnie inaczej niz chce.

Nie gadaj głupot :Oczko: masz dar, czasem tylko nadawca z odbiorcą przełączają się na inne fale :Śmiech: dobrze jest :Całus:

tez mi sie tak zdarza...

Lema
Musze to drzewko Kubusia zobaczyc jeszcze gdzies na zywo, nabralam na nie ochoty::):

ja widzialam je w tesco

babeczqa
Isa- niewiem czy juz pisalam czy nie.
Kupilam Oliwii ten Play-Doh co pokazywalas te fabryke smiechu....
Faktycznie tansze to niz na allegro.

a gdzie kupilas tansze??

Alutka7912

Babeczqo - ugotowanie żurku to nie filozofia :Oczko: Nie ma nic prostszego....
Koleżanka w pracy mnie ostatnio troche rozśmieszyła bo rozmawiałyśmy coś o obiadach i ja jej mówię że przyjdę to wstawię rosół i na jutro zupę już będę miała a ona mi na to że nie gotuje rosołu bo dla niej to za trudne :surprised::Szok: Ręce mi normalnie opadły hahahahaha no bo co trudnego może być w ugotowaniu rosołu??????

wiesz, rosol latwizna, ale zalezy co sie rozumie przez rosol...bulion to moja mama pol dnia robi...jeszcze nikt nigdy lepszego mi nie zaserwowal...
a zgodnie z tajnikami sztuki kulinarnej najprostsza wydawaloby sie zupe pomidorowa gotuje sie tez pol dnia - i to w 3 garachm a dopiero potem laczy wywar i pomidory prztarte przez sito...tylko komu by sie chcialo???moze kolezanki mama tak gotuje i ona na sam widok zrezygnowala z probowania...

isa32
Dziewczyny, czy któraś z Was ma kamerę? Potrzebuję rady co warto kupić jak jest się takim amatorem jak ja :Oczko: Żeby była w miarę dobra, ale też nie bardzo droga. Chcemy kupić przed ur. Aluni. W końcu mogłabym Wam wstawić filmy. D. ją nagrywa regularnie, ale nie zgrał na nasz komp w domu więc nic nie mogę ani obejrzeć ani pokazać :Rozgniewany:

ja nagrywam krotkie fimiki na aparat...kamery 2 leza i nie mialam w rece od niepamietnych czasow...jedna na kasetki wielkosci magnetofonowej zwyklej, a innna na te mniejsze tylko trzeba dokupic baterie...
polecam ci kamere z twardym dyskiem, najlatwiej do kompa przerzucic, jak najmniejsza i z szybkim czasem reakcji - czyli zeby sie momentalnie wlaczala - bo to najwazneijsze jak chcesz cos na szybko uchwycic...przydaje sie funkcja stabilizacji obrazu i czyszczenia dzwieku z szumów...

Alutka7912
Dzięki dziewczyny.....mam nadzieję że kredyt dostaniemy :wink:

tego wam zycze i jak najmniejszej marzy!!!

isa32
Umówiłam się do fryzjera. Po tej dekoloryzacji mam na głowie wszystkie odcienie tęczy :Zły: dekoloryzator się wypłukał, wyszedł mój dawny kolor, ale już nie całkiem taki, do tego odrosty przy tym kolorze wyglądają jak siwe :Szok: ma nadzieję, że to złudzenie i nie osiwiałam...
I mam teraz naprawdę dylemat na jaki kolor się ufarbować... myślę, że każe sobie rozjaśnić i zrobię blond, najbardziej zbliżony do naturalnego. Mam chyba dość farbowania na dłuższą chwilę... a tak lubiłam te ciemne włosy...

ladnie ci w nich bylo...

pozdrawiam was wszystkie oraz skladam najlepsze zyczenia urodzinowe dla Eli:flower2:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...