Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Dziewczyny!!!

DZIEKUJE WAM ZA ZYCZENIA!!!! JEST MI PRZEMILO!!! :36_3_15::36_3_15::23_30_126:

Laparoskop zaklepany na 26 sierpnia, niestety trzeba czekac, normalnie jest to termin 2 ch lat :Histeria:
Jakbym miala znow ataki, to natychmiast sie zglosic, poki moge czekac, to czekam na najlepszy zespol anestezjologow.
We czwartek o 8.00 mam kompleksowe badania z przyjeciem na oddzial.
Zobaczymy, tutaj bardzo skrytykowali i lekasrstwa, ktore dostalam w No i wyniki, no co lekarz to opinia-potwierdza sie na calym swiecie.

Poki co, to ja jak ogien, prawie w domu nie mieszkam, matka wyrwala mi Mikolaja i powiedziala, ze odda po nastepnej niedzieli :Oczko:

Zbieram sie z moja szalona sasiadka na zakupy ciuszkowe do galerii wroclawskich.

Buziaki :bye:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Stefan wrocil ze spaceru z tesciowa, ale byl wozkiem. I tak sie wscielk, ze nic do niego nie docieralo. Tesciowa sie zbulwersowala na mnie i na niego. Do niego powiedziala, ze zaraz dostanie klapa:Zły:(jakby mnie nie bylo toby dostal pewnie) i ze jak bedzie plakal to wiecej nie przyjedzie. A do mnie, ze jak mozna odkurzac jak dziecko tak placze. Wiec mowie ze on jest w amoku i nic o niego nie dotrze, bo chodzi mu tylko o to, zeby wyjsc a poza tym przeciez babcia jest i na niego patrzy. Jak tesciowa poszla to Stefan wzial krzeselko z ikei stanal na nim przy drzwiach wyjsciowych i na nim zasypial trzymajac sie klamki. Nakrecilam film i polozylam go na spanie dp lozka. I teraz sie modle zeby to juz bylo na noc

Odnośnik do komentarza

Tylko skonczylam pisac poprzedniego posta Stefus sie obudzil z megaplaczem. Znou placz i amok. Straszne to bylo::(: Jestem cala pokopana i podrapana. Dalam mu panadol i luminal. Tak mu bylo goraco z teo placzu, ze sie rozebral do naga!!! Juz wlasciwie to zasypial, ale uslyszal piosenke z Hello Kitty. Zerwal sie i polecial do salonu. Ciekawe co bedzie dalej?? Pojdzie spac zaraz czy bedzie wariowal do polnocy?? Na razie lezy cicho i spokojnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...