Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

My z Maciusiem zbieramy się na festyn do przedszkola Adasia (impreza dla obecnych i przyszłych przedszkolaków) ::):. Też byliśmy na takim rok temu, było bardzo fajnie i pogoda dopisała. A dziś jest szaroburo i ciągle deszczowo :Kiepsko:. Teraz chwilowo nie pada i oby przynajmniej na czas festynu nie padało!

Renia - powodzenia u logopedy.

Miłego popołudnia ::):

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Kwiaciarka – ja już bym dawno poszła do kina ale Adaś nie wyraża chęci, jak raz byliśmy to się zraził. Poczekam aż dojrzeje do tego. Jakby była bajka Cars (II część), to Adaś by na pewno chciał pójść :Śmiech:
Świetny festyn mieliście :great:

Renia – Maciuś w zeszłym roku miał sandałki „”, które były trochę za duże, a teraz są na styk. Niedługo będziemy mu kupować na „” (chyba, bo takie nosi kapcie i tenisówki) a może już „”? Się zobaczy, bo co producent to inna rozmiarówka.
Śliczne drzewko z tej robinii, takie rajskie ::):

Isa - czyli wybieracie się do Krakowa? ::):

Lema – pierwszy dzień w pracy po dłuższej przerwie do łatwych nie należy, ale z każdym dniem będzie lepiej bo nie ma wyjścia :Oczko:

Kajoszka - fajnie, że chrzciny udane i super się czyta jak to się Ala z Mateuszkiem dogadują ::):

Asia – masz już ten nowy stanik?
Jeszcze nie, bo ciagle cos wypada:takwyszlo:Poczekam i podjade w przyszlym tygodniu z moja mama, bo na zostawianie dzieci z tesciowa sie nie pisze:Zły:Wiecej wiecie gdzie

Odnośnik do komentarza

A ja pochwale Oliwke.:36_1_1:
Jestem z niej taka duuumna:36_1_1:
Zrobila sama siusiu na nocnik.
Przyszla do mnie postawila nocnik...usiadla popatrzyla w oczy i szczesliwa zrobila siusiu.
Pozniej sama sobie biła brawo i dala mi buziaka:lol: to ja jej powinnam a nie ona mi haha ale slodziak z tego mojego skarba nieziemski doslownie.

A no i zasypia juz od jakiegos czasu bez muzyki...i bezoroblemow ze jej niema..

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Cześć ::): pochmurno u nas. Ja niewyspana :oops: noc z przygodami... Ala obudziła się z krzykiem - mamunia!!! i nie mogła się uspokoić ::(: mówiła ciągle: pan, pan i zakrywała oczy :Męki: jakby mogła, to chyba weszła by mi do brzucha :Oczko: to nie pierwszy raz z tym "panem". Ciekawe kto ją tak "uszczęśliwił"? :Zły: mamy nie podejrzewam, ale u teściów mogła coś takiego usłyszeć... tłumaczę jej, że nie ma żadnego pana, że mamusia jest, że wszystko dobrze. Ale aż mi się serce kroiło ::(: wstałyśmy po 7 - trzeba było odespać :Oczko: i na styk do pracy.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Jak szłam po północy spać to nagle okazało się, że Maciuś jest już w naszym łóżku. Nie wiem kiedy K go przeniósł bo nie słyszałam żeby płakał. Przeniosłam Maciusia do łóżeczka (że wcześniej na to nie wpadłam :Oczko:) i miałam spokojny sen (bez kopania :Oczko:) do 5.15.

Wczoraj w przedszkolu zapobiegliwie festyn zrobiono w budynku więc czar festynu prysł. Było tłoczno i gorąco ale wesoło. Niestety Adasiowi średnio się podobało więc nie byliśmy za długo ku rozpaczy Maćka, któremu z kolei bardzo się podobało :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Babeczqa – super z siku :great:. U nas tak samo było za pierwszym razem jak ku naszemu szokowi Maciek przyniósł nocnik, popatrzył na rodzinkę a głównie na mnie swoimi śmiejącymi się oczkami i próbował wytłumaczyć żeby szybko mu ogrodniczki ściągnąć bo chce siku. Cudne to uczucie więc wiem jak się cieszysz. Oby Jej tak zostało ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...