Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

OSZALALYSCIE DZISIAJ????
zamist spac, to ja 2 godzine nadrabiam zaleglosci :Oczko:
lo matko ile tego bylo:Oczko:

Dziubala
kwiaciarka
Mialam Was pytac, jak u Was z myciem zabkow u naszych 2 latkow?

Maciuś sam się prosi o szczoteczkę. Myłby zęby za każdym razem jak tylko jest w łazience :D

Lema

Mam pytanie- czy macie i jakie macie szlafroki dla dzieci?

U nas szlafrok mają wszyscy :Oczko:. Adaś i Maciuś bardzo lubią ubieraĆ się w szlafrok po kąpaniu :yes:

Mikolaj tak jak Mcius /wkoncu z tego samego dnia sa :Oczko:/ sam dopomina sie o mycie, tzn mowi yyyy wklada paluszek do buzi i rusza jak szczoteczka biegnac w strone lazienki:Oczko:

szlafrok mamy od zeszlego roku

Lema
Franus zachcial bajke poogladasc, wiec spacer nam sie troche przexsunal. I dobrze, bo pogoda srednai, wcale nie musimy dlugo spacerowac.

Asia, taki masz?
Szlafrok – okrycie kąpielowe frotte roz.098/104 – Niebieski / Żabka – BabyOno

Bardzo mi sie podoba, tylko nie ma tu wymiarow podanych.

Renia, jaki masz rozmiar dla Mikolajka?

O dokladnie taki jak na linku, nawet z wyszyta zabka, Mikolaj go uwielbia wlasnie ze wzgledu na ta malusia zabke.
Tylko sie nie smiejcie :sofunny:, juz Asia w zeszlym roku pekala ze mnie, bo moja mama mi nakazala na wyrost kupic rozmiar, UWAGA... 116!!!
i wcale nie zlauje, bo one stosunkowo krotkie, tylko rekawek raz podwijam, swietnie wchlaniaja wode, jestem b. zadowolona

kwiaciarka
RenataOslo

to np. moja rodzinka w podrozy do Oslo przez Szczecin, moze byli wlasnie w podrozy, nie nalezy wszystkich do jednego wora :Oczko:

noooo, nie pomyslalam :Nieśmiały:
To jak Twoja rodzinka jedzie przez Szczecin to moze do nas wpasc :)

niezbyt czesto jezdzimy przez szczecin, czesciej przez Berlin i Niemcy, ale ostatnio jak jechalismy, moj T wspomnial, ze chyba masz forumowa kolezanke ze Szczecina, to moze jakas kawa???
wiesz, tak bez zapowiedzi, z zaskoczenia troche glupio :Oczko:

kwiaciarka
Alutka7912
babeczqa
I jakz tymi plackami ziemniaczanymi????:Śmiech:

Julka jadła juz placki ziemniaczane :Oczko: Zazwyczaj po ich usmażeniu układam jej na ręczniku papierowym aby odessać nadmiar tłuszczu :Oczko:

Ela jadla, ale nie jest nimi zachwycona.

Mikolaj uwielbia!!!

Lema
A Wasze dzieciaczki lubia truskawki?

oj bardzo lubia, surowe w calosci!

Lema
Ile tych brzuszkow dziennie robicie? Zachecilyscie mnie, tez zaczne::):

A jutro zrobie Franiowi placuszki z serka, tylko prosze Kwiaciarko jeszcze raz o przepis::): Obiecuje, ze dodam posta do ulubionych i nie bede Ci glowy zawracac, bo wiem, ze juz kilka razy podawalas ten przepis::):

tez mialam pytac, ale doczytalam do konca i juz wiem, zapisalam.

no ide spac, albo nie, skocze jeszcze na priv :Oczko:

Milego weekendu!!!!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

ooooooooo ile Was bylo wczoraj wieczorem :)
Ela dobrze z policzkiem ,spodziewalam sie mega sliwy i spuchniecia, ale moze aescin zatrzymal obrzek. ma czerwone , ale nie az tak strasznie.
My sie szykujemy na festyn.
Renata jak bedziecie jechac przez Szczecin to oczywiscie zapraszam :)
Dziubalo idz z Adasiem na film.Asia a Ty z Pola :) Na mnie duze wrazenie zrobilo 3D - szczegolnie jak akcja toczyla sie w kosmosie - cudo normalnie. Az mi sie chce w kosmos leciec, tak tam pieknie, wlasciwie to 3D to tak jakbym tam byla , zludzenie rzeczywistosci na maksa. Podobno ruskie robia wycieczki w kosmos za 10 mln ( jakos tak), ale w jakiej walucie nie wiem :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Wpadlam na chwilke::):

Reniu, :Całus: :Całus: :Całus: Dzieki, za opdpowiedz o slzafroczku, tez kupie wiekszy w takim razie, bo chcialam kupic 98/104, ale skoro mowisz, ze Mikolajek ma 116 to ja tez kupie wiekszy. Dzis rano mierzylam Frania, ma 92 cm, wiec mysle, ze nie utonie w wiekszym::):

Lece, my mamy swieta w ten weekend, bo L. cale dwa dni spedza z nami!::):

Pa::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Wpadlam na chwilke::):

Reniu, :Całus: :Całus: :Całus: Dzieki, za opdpowiedz o slzafroczku, tez kupie wiekszy w takim razie, bo chcialam kupic 98/104, ale skoro mowisz, ze Mikolajek ma 116 to ja tez kupie wiekszy. Dzis rano mierzylam Frania, ma 92 cm, wiec mysle, ze nie utonie w wiekszym::):

Lece, my mamy swieta w ten weekend, bo L. cale dwa dni spedza z nami!::):

Pa::):

Smialo mozesz kupic na 116 od tego producenta. tylko rekawki beda dluzsze do podwiniecia, poza tym idealny.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
babeczqa
OLiwka w jedne wchodzi 23 a w inne juz ma 24 i sa na styk:)
Tez mi sie wydaje ze ma duza jak na siebie:d
ale z drugiej strony 90 cm waga 13.500 i numer obuwia 24 to nietaka zla statystyka:lol:

i mowisz, ze niejadek??? :Oczko:
13,500 to chyba sporo.
tak taksporo miesci sie w siatce centylowej odpowiednio..ale chudziutka wiec...ja jej jedzenie w muszam wiec wiesz:oczko: co sie namecze co zje to moje i jej:lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Lema
Wpadlam na chwilke::):

Reniu, :Całus: :Całus: :Całus: Dzieki, za opdpowiedz o slzafroczku, tez kupie wiekszy w takim razie, bo chcialam kupic 98/104, ale skoro mowisz, ze Mikolajek ma 116 to ja tez kupie wiekszy. Dzis rano mierzylam Frania, ma 92 cm, wiec mysle, ze nie utonie w wiekszym::):

Lece, my mamy swieta w ten weekend, bo L. cale dwa dni spedza z nami!::):

Pa::):

Smialo mozesz kupic na 116 od tego producenta. tylko rekawki beda dluzsze do podwiniecia, poza tym idealny.

Ja mam dla Poli 116 i rekawki ma juz za krotkie i caly tez jest krotki. Dobrze, ze wyszla ta gadka o szlafrokach, bo musze jej wyjac nowy:yes: Lema mozesz spokojnie wziac Franiowi 116. Jak ubieram Stefana to tylko podwijam mu rekaw. Bo czasem mi sie dzici myla:sofunny:i ubiore funia w szlafrok Poli

RenataOslo
Pamietacie moze jaki rozmiar sandalka nosily Lipcowiatka w zeszle lato?
Mikolajek mial 19, teraz ma 25 i na styk, nie wiem, czy w sierpniu jeszcze pochodzi:oops:
Kupilam i sandalki plazowe i takie do piasku, kazde od innego producenta i obydwie pary tak akurat.
Wydaje mi sie, ze w ciagu roku bardzo urosla nozka Mikolajowi.

Funiowi tak bardzo nie urosla nozka. Wydaje mi sie, ze mial 21 albo 22 a teraz ma 23. Ale to wiesz z kazdym producentem inaczej

No i malowania nie bylo, bo A. stwierdzil, ze potrzebuje na to wszystko 2 dni. Bo wynisc trzeba wszystko zabezpieczyc a potem dopiero pomalowac. To jak bedzie mial urlop w tym tyg to pomaluje. Wczoraj bylismy na zakupach a dzisiaj bedziemy swietowac:lol:

Od wczoraj w 5-10-15 jest wyprzedaz wiosny. Zjechali do -70%. Kupilam im pare rzeczy, dla Polusi to juz glownie pod katem przedszkola, bo gdzie ja potem koszulke z dlugim za 15zl kupie?

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry !!!!!

Wszystkim lipcuwiatkom wszytskiego co najlepsze z Okazji Dnia Dziecka:lol:
Aby humor i zwariowane pomysły ich nieopuszczały:oczko:

Oliwka to mi zrobila dzisiaj niespodziankei przespala cala noc bez zadnej pobudki:lol: normlanie sie wyspałam a sen mialam tak okropny ze niepamietamdokladnie co i jak....ale gdzies dzieci cos mi sie snilo...aahhh:Szok:

Musze wam powiedziec ---->Oliwka zrobila siusiu na nocnik -ale tylko raz:oczko: zawsze cos:Uśmiech:

U nas dzisiaj sloneczko ale za to weekedn taki beznadziejny ze caly czas lało doslownie z domu niemozna bylo sie ruszyc i wyjsc na chwile bo minuta i znowu wichura i deszcz i tak wkolko.
K. sie smiał ze jak w domu jest to deszcz a jak w pracy to taki upal ze niemoze wytrzymac.

Kajoszka - przypomnialo mi sie...ty kiedys polecałas Etiaxil to troche drogi j est nie...ale dobry wiem wiem:lol: za to Antidral tanszy o wiele granica 14.00 zl ale tez rewelacyjny!!! :oczko: jak chcesz sprubuuj.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Oczko: Witam powekendowo :Oczko:
Wczoraj byłam z Julcia na dwóch imprezach z okazji Dnia Dziecka. Julka się wybiegała, wyskakała i co tam jeszcze możliwe :Oczko: Żebyście ją widziały jak pięknie na trampolinie skakała sama :Oczko: Wieczorem padła po 20 ale przebudziła sie po 24 i nie mogła sobie miejsca znaleźć....kręciła się, wstawała, kładła....marudziła, popłakiwała....może nóżki ja bolały od tego chodzenia, biegania i skakania ::(: a może za dużo wrażeń jak na jeden raz :Oczko:
W każdym badź razie wczorajszy dzień była bardzo udany :Oczko: Julka swój prezent z okazji Dnia Dziecka sobie sama wyciągnęła z szafy w sobotę hihihihihi :Szok: Jest bardzo zadowolona z tablicy znikopis i dwóch bajek....o układance nie wspomnę :Oczko: Mój brat kupił jej poduszke z Fifi.....szał jak nie wiem....nawet na spacer do wózka ja dzisiaj zabrała hihihihihihi :Oczko:

Z okazji DNIA DZIECKA życzę wszystkim naszym forumowym dzieciaczkom dużo zdórwka, apetytu, przespanych nocek i szczęśliwego dzieciństwa :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
RenataOslo
babeczqa
OLiwka w jedne wchodzi 23 a w inne juz ma 24 i sa na styk:)
Tez mi sie wydaje ze ma duza jak na siebie:d
ale z drugiej strony 90 cm waga 13.500 i numer obuwia 24 to nietaka zla statystyka:lol:

i mowisz, ze niejadek??? :Oczko:
13,500 to chyba sporo.
tak taksporo miesci sie w siatce centylowej odpowiednio..ale chudziutka wiec...ja jej jedzenie w muszam wiec wiesz:oczko: co sie namecze co zje to moje i jej:lol:

Babeczqo, a dlaczego wmuszasz? Franus tez nie jest jakims wyjatkowym zarlokiem, miewa dni bardzo slabego jedzenia, ale ja w niego nie wciskam. Nie chce jesc- nie je. Czasem zje tylko kilka lyzek zupy, ale nadrobi drugim daniem, a czasem nadrobi dopiero nastepnego dnia. Mnie sie wydaje, ze jak bedziesz w nia wciskala to zrobisz z niej prawdziwego niejadka. Jest zdrowa, ladnie rosnie, daj jej szanse poczuc glod i jesc wtedy, kiedy chce. Ja bym tak zrobila.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...