Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Babeczqo, Franiowi czasem zdarza sie wziac za zabawki, ma jakies tam swoje pomysly na zabawe i chwilke umie sie zajac zabawkami. Ale tez glownie lubi towarzyszyc mi w tym co robie. A gagatek z niego taki, ze jak mu raz cos pokazesz to zginiesz marnie. Przedwczoraj u mamy robilismy razem surowke i pozwolilam Franiowi rwac salate w raczkach. Oczywisice radocha na calego, chodzil i powtarzal, ze zrobil sujowke. Wczoraj mowie, ze bedziemy robic obiad, a on razu sujowka, sujowka. Jak mu powiedzialam, ze nie ma salaty i bedzie mizeria to placzu bylo z pol godziny.

Aha, a wczoraj w piaskownicy byla dziewczynka- Oliwka i tak jak Franus robila babki z piasku. I Franek cale popoludnie przypominal sobie to i co jakis czas i mowil- Ojiwka babecki:Oczko: A ja mialam skojarzenie- Oliwka Babeczqi:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Lema
kwiaciarka
o czesc Lema :)

Czesc, FRanek je serek to i ja przysiadlam na chwilke:yes:

Ela spi, odsypia nocke.
Ona nocki ladnie spi, wiec jak tylko jakis indydent sie zdarzy, to zaraz odsypia, ciekawe do ktorej bedzie spala.

Zapomnialam napisac, Kuba z wycieczki bardzo zadowolony. Pani chwalila go, ze byl bardzo grzeczny.

Franus tez przez dlugi czas ladnie spal, przychodzil do nas, kladl sie i spal do rana. A teraz przychodzi, godzine sie wierci i nie spi, zasypia, budzi sie, spi niespojonie, a ja nie moge spac jak on sie rzuca.

:brawo: dla Kuby:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie co Farneik zrobil? Nakladl serka do kubka z woda i mowi Fjanio pije sejek. To jest agent maly...

Ide, bo przeciez tego dzieciaka na sekubde z oczu spuscic nie mozna:yes:

Aha, a dzis rano Franek cos tam rozrabial i L. mu tlumaczy, ze nie wolno i dlaczego nie wolno itp. Ale zaczal tak, ze powiedzial do Franka oj kolego i potem dopiero bylo tlumaczenie. L. skonczyl gadac, Franek dalej robi swoje. L. pyta Franka, dlaczego tak robi, nie pamietasz co tata mowil? A Franek na to: oj kojego, kojego:sofunny:

Lece:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Asia błagam zlituj się nade mną :Oczko: moja jak wstaje o 6 to jestem szczęśliwa :yes: norma to 5.15. - 5.30. bez względu na to o której ją położę spać.

Ło matko!!!:Padnięty::Szok:

Chcialam kupic dzieciakom jakies ladne narzutki na lozka, ale BRW i allegro mnie calkowicie zalamalo. POwyzej 200::(:A ja potrzebuje 2. Doszlam do wniosku, ze moze kupie jakis material i tesciowa im cos uszyje:lol:A poza tym to sa mniejsze lozeczka, wiec te na 90 beda za duze

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ale czas mi szybko leci, wczoraj cały dzień (do 21.30 :Szok:) montowali kuchnię, dobrze, że obok mieszkają nasi serdeczni przyjaciele bo chyba zwariowałabym gdym musiała siedzieć cały dzień ze stolarzami, a jeszcze nie skończyli (w czwartek mają skończyć). Wczoraj wieczorem przyjechała teściowa i dziś rano wyjechała z Adasiem. Nie ma to jak się dogadać. Ja myślałam, że ona przyjeżdża by zabrać Maćka, bo mam sporo załatwień i ciężko mi go wszędzie zabierać. No i się trochę rozczarowałam. No ale jak to mówią – nie można mieć wszystkiego.
Dziś jedziemy zamówić tapczan dla Maciusia i jak się uda to narożnik do salonu.

Odnośnik do komentarza

Renia – super kangurek z Mikołajka :great:
Maciuś też jeszcze dużo rzeczy wyraża za pomocą „aaa” (od jakieogś czasu mówi "chce", jeszcze", "da" co ułatwia nam porouzumiewanie się :Śmiech:) i też lubi podkoszulek podnosić :D
A Ty naprawdę masz śliczny głos i bardzo ładnie śpiewasz :yes:

Asia - współczuję nocki, mam nadzieję, że już brzuszek Polusię nie boli.

Lema – Maciuś też biega, rzadko chodzi normalnie, jest pełen energii, dosłownie żywe sreberko, ale może z tego się wyrasta :Śmiech:. Tyle, że raczej nie biega na oślep :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka – niesamowite jaki mały Kubuś 2 latek, jak go cały czas mamw głowie już jako dużego chłopaka ::):

Renia – Adaś lubi bawić się z Maćkiem, ale nie zawsze. Jak Adaś nie chce się razem z bratem bawić to od razu wiadomo, że potrzebuje naszej uwagi, bo jest wtedy taki niedopieszczony.
A, Maciuś też raczej nie lubi bawić się z innymi dziećmi (to normalne w ich wieku :yes:), ale jak przychodzą koledzy do Adasia to wtedy lubi się bawić z nimi. Wniosek – Maciuś lubi starsze dzieci :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Zapomnialam napisac, Kuba z wycieczki bardzo zadowolony. Pani chwalila go, ze byl bardzo grzeczny.

Super :great:, teraz już nie będziesz mieć takich dużych obaw żeby go puścić na wycieczkę, no nie :Oczko:

asia78

Chcialam kupic dzieciakom jakies ladne narzutki na lozka, ale BRW i allegro mnie calkowicie zalamalo. POwyzej 200::(:A ja potrzebuje 2. Doszlam do wniosku, ze moze kupie jakis material i tesciowa im cos uszyje:lol:A poza tym to sa mniejsze lozeczka, wiec te na 90 beda za duze

W Ikei są fajne narzuty na lóżka, różne materiały, różne kolory, jest z czego wybrać :yes:. Tylko po samą narzutę to Wam się nie opłaca jechać do Ikei taki kawał drogi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...