Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kajoszka- wielkie :brawo: dla Aluni::): Pieknie mowi::): Ja wierze, ze tak moze byc bo mam kolezanke, ktora ma corcie z 27 lipca 2007 r. I jak ona gada, to :Szok: Teraz to juz nie ma takiej przepasci miedzy nia a Franiem, bo moj synus tez sie rozgadal i sporo mowi, ale ze dwa miesiace temu to mi oczy z orbit wychodzily, jak Weroniczka mowila- przeciez, okej i inne nielatwe slowa::): Wszstsko juz powtarzala::): Teraz gada jak najeta, widzielismy sie w ubieglym tygodniu, to Weroniczka mowila "widzenia" co znaczylo do widzenia. Weronika miala z 9 m-cy jak powtarzala juz rozne slowa- pamietam jak gadala body jak u nas byli::):

A Franio w sobote jadl golabka, najpierw mowil ze to grr, no wiecie tak nasladowal golabka, a potem zaczal mowic gąbek::): I tez umie liczyc, jak robimy kaszke (zwana przez niego aś) to liczy ze mna, ale tak pokracznie, ze nie umiem tego powtorzyc, tylko den (jeden) jestem w stanie, a i sieś, czyli szesc. Wszytsko pomiedzy jeden a szesc jest niezrozumiale:Oczko: I w ogole nie nadazam zapisaywac nowyc slowek- na przyklad torba- topa, siam- sam, amn, ame- amen. No duzo tego jest::):

Babeczqo
- wielkie :brawo: dla Oliwki za zakladanie kapciuszkow::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema

A Franio w sobote jadl golabka, najpierw mowil ze to grr, no wiecie tak nasladowal golabka, a potem zaczal mowic gąbek::): I tez umie liczyc, jak robimy kaszke (zwana przez niego aś) to liczy ze mna, ale tak pokracznie, ze nie umiem tego powtorzyc, tylko den (jeden) jestem w stanie, a i sieś, czyli szesc. Wszytsko pomiedzy jeden a szesc jest niezrozumiale:Oczko: I w ogole nie nadazam zapisaywac nowyc slowek- na przyklad torba- topa, siam- sam, amn, ame- amen. No duzo tego jest::):

Świetny Franio :great:

Odnośnik do komentarza

Cohenna – zorientuj się czego teściowej brakuje i co chciałaby sobie kupić a szkoda jej kasy i to jej kupcie na Gwiazdkę :yes:

Alutka – zdrówka dalej życzę! Goń katar!

Lema – Maciusiowi jest obojętne kto się z nim bawi czy ma go kąpać. Jak na razie :Oczko:
Co do kaszek to może to był chwilowy brak apetytu. A jeśli Franuś nie chce kaszki to może zmień smak. Adaś przestał całkowicie jeść kaszki mając niecałe 18 mż., więc może Franuś z nich wyrasta :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Renia – super, że Miko przesypia nocki bez jedzenia :great:

Alutka – nie wiem co się stosuje na zapalenie dziąseł. Może warto podpytać pediatrę. Jak będziesz wiedzieć to daj znać, bo też jestem ciekawa.

Lema – nie mam konkretnych pomysłów na prezent dla dzieci. Nam o tyle trudniej, że po Adasiu mamy kupę zabawek. Na razie na liście dla Maciusia są ręcznik Disneya, szlafrok i taczki :Śmiech:

Muli w Ikei krakowskiej też nie ma. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Isa – tak, Maciuś ma tę żyrafę co Ala. Kiedyś bardzo ją lubił, teraz mu się znudziła, przerzucił się na garnuszek na klocuszek :Śmiech:
Moim zdaniem jeszcze nie jest za późno na ten garnuszek.
Fajnie, że piątek z małżem udany :Oczko:

Lema – bóle wzrostowe są u dzieci ale najczęściej po 2-3 rż.

Asia – zdrówka i przespanych nocek!
Śliczny kogutek ::):

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa

Rosol robie a z niego pomidorowke z ryzem...najedza sie mowicie czy nienajedza sie??

Kto się ma najeść?
Ja w domu gotuję zawsze 1 danie, choć ostatnio zdarzały się 2 dania, bo gotowałam często zupę ze względu na Maćka, który je uwielbia :Śmiech:
Oliwia i K.
no ja zadko zupy bo ja nielubie Oliwka tylko rosol ile mozna rosol jesc wiec dzisiaj pomidorowk. K. sie napewno ucieszy:)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Renia – super, że Miko przesypia nocki bez jedzenia :great:

Alutka – nie wiem co się stosuje na zapalenie dziąseł. Może warto podpytać pediatrę. Jak będziesz wiedzieć to daj znać, bo też jestem ciekawa.

Lema – nie mam konkretnych pomysłów na prezent dla dzieci. Nam o tyle trudniej, że po Adasiu mamy kupę zabawek. Na razie na liście dla Maciusia są ręcznik Disneya, szlafrok i taczki :Śmiech:

Muli w Ikei krakowskiej też nie ma. Szkoda.
Mule juz kupilismy wczoraj w Poznaniu:)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Czesc!!

:brawo: dla wszystkich lipcowiatek za postepy. Wiecie ja widze, ze teraz wszytkie maja robia postepy. Ja zawsze mowie, ze maja gorke intelektualna. Ja zauwazam u swoich dzieci, ze albo cisza, cisza a potem wybuch nowych rzeczy:yes:

Stefus do polnocy budzil sie 4x a potem spal slicznie. Pola przyszla do nas o 2 i tez ;adnie spala:smile:Dzisiaj raczej mnie nie bedzie, bo przyjezdza tesciowa

Odnośnik do komentarza

isa32
Piątek z małżem fajniasty :yes:

Super słyszeć takie stwierdzenia od Ciebie :Całus:

Kajoszka - wielkie :brawo: dla Laluni za piękną mowę :Całus: A co do nastroju.....Kiedy w końcu sobie wexmiesz wolne i odpoczniesz ????????? :Oczko: :Całus:

babeczqa
ja moge pochwalic Oliwke ze umie zalozy sama paputki domowe sobie:)bosko:lol:

:brawo: Julcia też zakłada ale na razie troche niezdarnie :Oczko:

Dziubala
Witam poniedziałkowo
Dzięki Kochane za troskę, jestem i żyję tylko robię kilka rzeczy na raz i się zakręciłam jak słoik :Szok:
W piątek miałam zastrzyk w kolano, było ok, bolało tylko ukłucie igłą, ale potem w ciągu dnia kilka razy kolano bolało jakbym się w nie uderzyła. Przynajmniej wiem co mnie czeka przez najbliższe 2 piątki :Oczko:

Dobrze że sie w końcu odezwałaś :Całus:Oby zastrzyki pomogły :Całus:

asia78
Czesc!!
Stefus do polnocy budzil sie 4x a potem spal slicznie. Pola przyszla do nas o 2 i tez ;adnie spala:smile:Dzisiaj raczej mnie nie bedzie, bo przyjezdza tesciowa

Dobrze że nocka przespana :Oczko: Miłego dnia z teściową :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...