Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Albo co mnie rozsmiesza maxymalnie to tekst:" Szafy Komandor i zabudowa kuchnie ze sprzetem AGD pozostaje w mieszkaniu"!!! A jak rozmontowac te zabudowe?? chorzy ludzie normalnie

asia78
Powiem Wam jeszcze, ze niektorzy ludzie to poglupieli calkowicie. Za zwykle klocki z lat 70tych albo 80 chca powyzej 800 tys!!! Albo za mieszkanie kolo mnie 104m ponad 7000 tys!! No ceny straszne maja a potem sie dziwia ze nie moga sprzedac

Fakt, ludzie przesadzają z cenami :Oczko: w sprawie wyposażenia również hihihihihi :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Za nami udany weekend :Śmiech:, tylko szok, że tak szybko minęły 4 dni, a nie zrobiliśmy wszystkiego co planowaliśmy. Pewnie też dlatego, że teściowa przedłużyła pobyt do wczoraj (a miała być do niedzieli). Ale dzięki temu oprócz parapetówy, byliśmy w kinie (na „Tajne przez poufne”, nie polecam). I kupiłam w końcu kurtkę na zimę, hurra! A teściowa umyła nam okno i upiekła ciasto :D
No i teściowa szczęśliwa, że mogła pobyć z wnuczkami, Maciuś zrobił jej i nam niespodziankę bo zaczął do niej wołać "baba" :Podziw:. I nie sądziła, że żywe srebro (Maciuś) może być jeszcze żywsze :D

Odnośnik do komentarza

Babeczqa – jak Oliwka ma 3 migdały to może to tłumaczyć jej często choroby.
Dobrze, że po wizycie u laryngologa jest poprawa, oby na długo.
Brawo za "mamowanie" ::):

Cohenna - a czemu masz tylko pół godziny na kompa?
Piękne wierszyki – rymowanki piszesz. Jestem pod wrażeniem :yes:

Renia – dobry przepis na gofry to raz, ale ważniejsze żebyś miała dobrą gofrownicę, tzn. z dużą mocą.
Ja już sporo przepisów przerobiłam. Niestety mam gofrownicę, taką „amatorską” (pewnie jak każdy w domu) i gofry najczęściej wychodzą takie naleśnikowate.

Odnośnik do komentarza

cohenna
Dziewczyny jeśli macie mocne nerwy to przeczytajcie
http://parenting.pl/szpitale/2322-unikajcie-lubartowa.html
A ro to samo tylko gdzi eindziej
Unikajcie Lubartowa!!!!! - Forum Polki.pl

Przeczytałam, aż mi łzy w oczach stanęły. Straszne z tym cięciem!!! Co za okropieństwo... ::(:

Co do poronienia to powinnaś jak najszybciej zgłosić się na ostry dyżur do szpitala!!!

Odnośnik do komentarza

cohenna
Mam jeszcze parę pytań:
Czy czytascie swoim dzieciom bajeczki???
Ja swojej małej codziennie czytam do snu bajeczkę - a czasem mąż czyta.
Mogła bym wrzucać fotki z czytanych bajeczek?? może i wy byście wrzucały??
Albo wątek bym utworzyła Coś w rodziaju jaka była dzić bajeczka....

Czy któraś z was mamuś należy do Klubu Książki Disneya lub Klubu Ksiązki Kubusia Puchatka???
Czytamy ale nie do spania. Ale o ile Adaś chętnie słucha, to Maciuś woli gdy mu opowiadam co jest na kartach pokazując paluszkiem co jest co.
Fotki z bajek to dla mnie za dużo "problemu" - brak czasu :Oczko:
Do Klubu nie należymy bo nie chciałam. Wolę kupować książki w księgarniach.

Odnośnik do komentarza

Cohenna – fajne fotki. Super mała wygląda w tym zielonym kapelusiku ::):

Asia – zdrówka!
Ale numer z rosołem :Szok:. Dobrze, że nic się nie stało.

Sinka – dla Twoje mamy mogło być normalne, że dzieci jedzą już smażone. Może Kubuś nie przyzwyczajony i ma delikatny żołądek. Musisz uprzedzić mamę na przyszłość co mały może jeść. Mama na pewno nie chciała źle.

Alutka – zdrówka dla Julki, oby nic się nie rozwinęło!

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Aaaaaaa....jeszcze jedno....Jula jest bezsmoczkowa!!!!!!:lol: Trzacia noc i dzien śpi juz bez monia :mdr: Jestem z niej dumna :mdr: Zaczęło sie od tego że nie chciała smoka który jej kupiła moja bratowa bo to nie był taki który miała od zawsze :Oczko: A póxniej to juz żadnego nie chciała wziąsc do buzi...więc stwierdziłam że na siłe jej nie będę uszczęśliwiać :Oczko:

Brawo dla Julki :brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...