Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Wizyta u kosmetyczki udana :yes:, muszę teraz częściej chodzić niż raz na kilka lat :Oczko:, bo to całkiem przyjemny relaks, pomijając może część oczyszczania :Kiepsko::Oczko:. Wygodny fotel do leżenia już pozwala się zrelaksować. Tylko wkurzała mnie muzyka bo monotonna była (wiem, że to wyciszania się), nawet się zastanawiałam czy nie poprosić o normalne radio bo przynajmniej wiadomości bym posłuchała :Śmiech:
Wczoraj miałam też pecha, źle postawiłam stopę schodząc z chodnika i mam skręconą nogę, a może zwichnięta (nie znam się co jest co). W każdym razie nie mogę na niej stać i pierońsko boli :Zły:. Czekam aż samo przejdzie. Póki co spacerek dziś mam z głowy ::(:

Aaa, u nas nocka calutka przespana :great:. Maciuś nawet nie jęknął :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Lema – Maciek nie ma problemów żeby K się nim zajął :Oczko: ale generalnie woli do mnie przychodzić niż do K, mając nas obu koło siebie. A w nocy to Maćkowi obojętne kto go z łóżeczka wyciągnie czy przytuli :Śmiech:. Ciekawe ile potrwa to mamisynkowanie :Kiepsko::Oczko:

Nuchna – zatem miłego pracowania ::):

Isa – humor tragiczny? Aż tak źle? Przytulam mocno i życzę trochę optymizmu i przespanej nocki :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...