Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
MOJA!! ZA SZYBKIE I LEKKIE SWIATECZNE PORZADKI!!

Ja sie wezme dopiero we wtorek. A. bedzie na urlopie

ja w poniedzialek poszaleje, a bede miala co robic zapewne, od wrzesnia samego kurzu i zdechłych much sie nazbieralo :Oczko:

we wtorek na 9.00 do fryzjera :36_1_1: /jeszcze we wrezsniu sie umawialam hihi/
rowniez we wrzesniu umowilam sie na czesanie na sylwka /wariatka hihi/, do tej pory nie wiem gdzie i czy wogole pojdziemy ale fryzjer zamowiony :sofunny:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Wigilię robimy u nas więc za porządki wezmę się chyba we wtorek a środę i czwartek przeznacze na pichcenie. Przynajmniej na ten moment mam takie plany.
Żle mi z tym, że nie mam jeszcze żadnego prezentu, ale mam już listę i część kupię w weekend a resztę w poniedziałek. Ambitne mam plany :D

Renia - ja też przeczekałabym taką pogodę, lepiej nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Dziubala
asia78
Dziubala lapek naprawiony?

Naprawiony :yes:, za 470 zł :Kiepsko::Zły:

ło matko!!!, ale ta cola była droga :oops:

Nooo, bardzo droga :Zły:. Wymienili mi klawiaturę na nową, starą oddali a tam na odwrocie "tylko" 1 mała, klejąca plamka. Wyczyściłam i śladu nie ma, nie wiem po co na nową wymieniali. Chyba chcieli zarobić :Zły:. Ale coli już przy laptoku nie wypiję! A kawę kładę pół metra dalej :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Lema

Dziubalko
, gdzie jestes jak Ciebie nie ma wieczorami? Mialam nadzieje na jakies info od Ciebie:Całus:

:Całus: Wieczorami podczytywałam ale na pisanie brakowało czasu, czy raczej sił :Kiepsko:

Isa - dużo zdrówka dla Aluni i dla Ciebie! Wracajcie szybko do zdrowia i formy!

Lema - tekst Frania o "listonoszu - biustonoszu" powalił mnie na kolana :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Lema
Mam nowe dziecko w domu, Franus po strzyzeniu calkiem inny Mimo, ze bylo mi zal loczkow to ciesze sie, ze go ostrzyglismy, super wyglada

No, super, doczekałam się :Oczko:. Jestem ciekawa jak Franiu wygląda. Brawa dla Niego, że był taki grzeczny :)

Asia - kochany Stefcio, no i bardzo do Ciebie podobny :yes:
Cieszę się, że u alergologa ok.

Alutka – zdrówka dla Julki!

Renia – dobrze, że Mikołajkowi nic nie jest.
A zakupy miałaś bardzo udane :great:

Deva – fajne te kursy masażowe. Zainspirowałaś mnie i oprócz masażu kamieniami zrobię sobie odchudzający :Śmiech:. Ciekawe czy się różni od klasycznego?
Zdrówka dla Vica!

Cohenna - współczuję takiej pracy :(

Kwiaciarko - zdrówka dla Kuby! Oby się wyjaśniło co to za wysypka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...