Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema ale ja siedzialam i ten mentos na mnie wyladowal, nie na ziemi.
Normalnie to tez kaze jej podniesc.
Wczoraj rzucila klockiem az do kuchni.
Powiedzialam, ze ma podniesc klocka bo zabiore konia i nie bedzie zabawy.
Poszla i podniosla. Poplakala sobie ale podniosla i przeprosila.
Czasem robie jak Asia, ze biore i wywalam, nie chcesz to nie.
Ale dzis taka reakcja przyniosla najlepszy skutek.

A wiecie na co okazalo sie P. ma uczulenie na tych rekach od pol roku??

na mleko !

ide teraz robic te nalesniki

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Isa udanych zakupow!

kwiaciarka
Kuba napisal wiersz o Eli ( w szkole mieli zadanie domowe)

" Moja siostra Ela lubi mowic na siebie patela. Tanczy calymi dniami ze swoimi lalkami. Kocham ja najbardziej na swiecie, bo to moja siostra jak wiecie :) " ( troche mu pomoglam, ta koncowke, bo nie mogl znalezc rymu do swiecie )

:brawo:

babeczqa
A ja na sile bym dala.
lekow niewolnoprzerywac , jak trzeb adawac taka dawke to taka jak tydzien to tydzien.
najpierw daje porpozycje czy sama sie polozy !! a pozniej jak nie to na sile..

Mikolaj chetnie wszytsko lyka i wącha :Oczko: nawet za chetnie czasmi :Oczko:
ale jakbym milala podawac lekarstwo regularnie a by przypadkiem nie chcial i argumenty nie przemawialy, to tez silą

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ide, ide i wyjsc nie moge:) Jeszcze mi sie przypomnialo, z wczorajszego zebrania. Jeden facet sie oburzyl, ze ludzie parkuja samochody przed swoimi garazami. Tz. jak maja jeden garaz a 2 samochody to jeden w garazu a drugi przed rownolegle. Mi to by nie przeszkadzalo, ale jakies glosy oburzenia sie pojawily. Ze zaplacili za garaze i dlaczego ktos ma parkowac teraz tam drugi samochod i zeby sobie drugi araz kupili

Odnośnik do komentarza

asia78
Renata a to cos co zjadl Mikus sie znalazlo?

nie Asia, nie znalazło sie, byc moze mi sie tylko zdawalo, ze cos polknął, albo bylo to cos co sie je, nie wiem

asia78
Ide, ide i wyjsc nie moge:) Jeszcze mi sie przypomnialo, z wczorajszego zebrania. Jeden facet sie oburzyl, ze ludzie parkuja samochody przed swoimi garazami. Tz. jak maja jeden garaz a 2 samochody to jeden w garazu a drugi przed rownolegle. Mi to by nie przeszkadzalo, ale jakies glosy oburzenia sie pojawily. Ze zaplacili za garaze i dlaczego ktos ma parkowac teraz tam drugi samochod i zeby sobie drugi araz kupili

dziwny gosc, bo jakbym sobie garaz kupila a miala 2 auta, to tez bym tak parkowala, jesli oczywiscie bym nikomu innemu nie zastwiala wyjazdu/wyjazdu

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

joł !!

Asia przykre ze jedno po drugim ci sie pochorowało ::(: zdrówka ! a i daj przepis na zue curry :Oczko:

Alutka, Lema sexowne blondyneczki ::): Normalnie jakbym była les to zjadałabym blondynki hehe

Renia cmokas!! Wracaj do sil ::): super, ze juz klucze odbieracie :D

Kwiaciarko boska Elcia hee, a wiersz Kubusia słodki :yes:

Dziubal trzymam kciuki za mowe Maciusia !

Deva super, ze sie odezwałaś ::):

Babeczqo ja mysle, ze Oliwce przejdzie nygusowanie :Oczko:

Autko miłości, radości, zdrówka, uśmiechu i czego tylko zapragniesz !!!

Isa super, ze Alka zadowolona z piernikowania ::): A ! Miło było Cię usłyszeć :yes: hehe, agencja towarzyska Ramona, słucham :sofunny: stuknięta ja hehe ::):

schudłam 6kg !!!!! nie ukrywam, ze sikam po kostkach ze szczęścia !!

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema
A co moze wyplywac na wolniejsza mowe dziecka np. z okresu ciazy? Mowila ta logopeda na co trzeba zwrocic uwage?
Np. zażywane leki, choroby, wypadki, stresy, picie alkoholu, palenie papierosów itd. Wszystko to co może być niepokojące. To nie musi mieć związku ale może pomóc w znalezieniu przyczyny.

Asia – mój Maciuś nie powiedziałby mamba, on bardzo mało mówi (kilka słów na krzyż, jeszcze parę miesięcy temu było ich kilkanaście), ale np. wczoraj K zauważył, że jak się poprosi Maciusia żeby powiedział coś do ucha, to się jakby otworzył i coś tam próbował powiedzieć. Dziś to wykorzystałam i powtórzył mi do ucha słowa: bobo, dziadzia, Ada (chodziło o Adasia). Aż się wzruszyłam ale potem już nie chciał nic powtarzać. Jutro znów spróbuję.

kwiaciarka

Dziubalko jak pisalam w sms przypomnialo mi sie o tym zamku co ma Kuba.
Teraz nie moge znalezc tego co ma Kuba, bo Kuba ma zamek dragona - ze smokiem, ale to jest z mega bloksow, podobne do tego :

MEGA BLOKS ZAMEK KR�LA ARTURA (96121) GWIAZDKA (843016301) - Aukcje internetowe Allegro


Dzięki :), super to jest, ale z Allegro już bym nie zdążyła kupić. Dziś kupiłam w Carrefurze Lego z rycerzami, mam nadzieję, że solenizantowi się spodoba :)

Lema
Ogladalyscie ostatni Swiat wedlug dziecka na TVN Style?

Oglądałam tylko końcówkę, za to dziś widziałam cały. Zgadzam się, że z każdego odcinka można coś wyciągnąć dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Renia – fajnie, że dobrze się czujesz :yes:
I super z kluczami :great:, to pewnie od razu przystąpicie do remontu?

Asia – jak zaczęłaś podawać ten lek do nosa to kontynuuj :yes:. Tyle się Polusia wymęczyła, to może jeszcze trochę wytrzyma. A może tatuś by jej podawał?

asia78
Przez ten tydzien sama polozyla sie tylko raz. A WY yscie dawaly na sile?
Najpier po dobroci, potem na siłę, skoro nie byłoby innego wyjścia.

kwiaciarka
Kuba napisal wiersz o Eli ( w szkole mieli zadanie domowe)

" Moja siostra Ela lubi mowic na siebie patela. Tanczy calymi dniami ze swoimi lalkami. Kocham ja najbardziej na swiecie, bo to moja siostra jak wiecie :) " ( troche mu pomoglam, ta koncowke, bo nie mogl znalezc rymu do swiecie )
Pięknie ::):

Odnośnik do komentarza

Asia - zdrówka dla Funia!

RenataOslo

asia78
Ide, ide i wyjsc nie moge:) Jeszcze mi sie przypomnialo, z wczorajszego zebrania. Jeden facet sie oburzyl, ze ludzie parkuja samochody przed swoimi garazami. Tz. jak maja jeden garaz a 2 samochody to jeden w garazu a drugi przed rownolegle. Mi to by nie przeszkadzalo, ale jakies glosy oburzenia sie pojawily. Ze zaplacili za garaze i dlaczego ktos ma parkowac teraz tam drugi samochod i zeby sobie drugi araz kupili

dziwny gosc, bo jakbym sobie garaz kupila a miala 2 auta, to tez bym tak parkowala, jesli oczywiscie bym nikomu innemu nie zastwiala wyjazdu/wyjazdu

Ja też bym tak parkowała.

Kwiaciarka - fajnie, że wyjaśniło się skąd się wzięło uczulenie P.

Isa – zakupy prezentowe udane?

Kajoszka - gratuluję zrzucenia 6 kg :great:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...