Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
asia78
Dziubala
Moja :)

ZA WYMARZONE MIESZKANIA I DOMY!

A propos domow to mamy nowego faworyta:lol:
Madzia NOWOŚĆ
Dla porownania stary
Gienia

Roznia sie wlasciwie tylko schodami:yes:

Mnie się Gienia bardziej podoba :yes: A ja bym je troche zmiksowala i bylby ideal:great:

kajocha
hej !!

No i przyszła @... Nic mi sie nie chce... Wróciłam z przychodni, mam skierowanie na chirurgię szczękową. Za tydzień w poniedziałek ide na rentgena na panoramę szczęki a we wtorek do Jastrzębia do chirurga żeby mi termin wyznaczył. Już sie cieszę... :Szok::Histeria:

Asia gratulacje Mistrzu :lol: O bido, no ale skoro trzeba to zrobic to trzeba:yes:

babeczqa
Oliwka ma gesty katarek...
Nasivin - dajecie prosto do noska po kropelce czy na wacik jakpisza na opakowaniu.???
Ja psikam do nosa jeden psik:yes:

Alutka7912
babeczqa
ale wkoncu ja przekabacilami zasnela w wozku...Kaszka na Nutra na spiaco...jak widzi ze niose biala butle ucieka...:lol: cwaniara.

W wózku?? A mialas jej nie usypiac w wozku??:oops:

isa32
Babeczko moja Ala też kocha mapety :yes: lubi bajki ale na chwilę, mapety ogląda zazwyczaj przez 10 min. co jak na nią to dużo. Generalnie tv bardzo lubi, pewnie po tatusiu. Ja staram się wyłączać, moja mama włącza tylko po południu na mapety właśnie.
Na gwiazdkę dostała od nas maskotkę mapeta Elmo :Śmiech:
Dziewczyny to nie sa mapety!!! Stefus dostal Elmo a Pola Grovera:yes:

isa32
a w temacie wózka to moje dziecko zostało bez niego na cały tydzień, bo D. zapomniał wyjąć go z samochodu i zabrał do P. :Zły:

Ja tez kiedys nie mialam wozka prze pare dni. Ale teraz nasze dzieciaki sa duze i w zasadzie wozek nie jest potrzebny. No chyba ze trzeba zrobic zakupy. Ja nie pamietam kiedy uzywalam wozka

Odnośnik do komentarza

Nasivin bezpośrednio do noska dawałam, tylko trzeba pamiętać, że maksymalnie trzy dni (tak zalecała pediatra). U nas sprawdzał się na noc, w dzień woda morska, frida i homeopatyczne Euphorbium.

Co do filmów Jaś ogląda tylko to, co mamy na płytkach i na topie są Teletubbisie, Dobranocny ogród i Peppa (wymiennie). Zresztą u dziadków czasem puszczają mu Cbeebees i widzę, że nie jest zainteresowany innymi bajkami. Za to gdy zaczyna się któraś z powyższych ulubionych to jest zachwycony.

Bez wózka to teraz nawet da się wyżyć (gdyby nagle gdzieś nam odjechał:), tym bardziej, że w takim śniegu to sanki lepiej się poruszają, tyle, że z nimi nie wjadę do sklepu:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f5f28db712.png

http://images6.fotosik.pl/343/ffc4bd148e4caa66.jpg

Odnośnik do komentarza

babeczqa
isa32
asia78

Dziewczyny to nie sa mapety!!! Stefus dostal Elmo a Pola Grovera:yes:

Asia a jak to nazwać? :Oczko: tzn. te stwory mapetopodobne? :Śmiech:
Oliwka dostala kiedy taka ksiazeczke - bajeczka o Sezamkowy zakątek i tam je nazwały Mapety!-->my mowimy mapetki :lol: i oliwka wie o co i kogo chodzi:)

Co nazwaly mapety i kto co nazwal mapety? Bo nic nie zrozumialam:oops:

Odnośnik do komentarza

asia78
babeczqa
isa32

Asia a jak to nazwać? :Oczko: tzn. te stwory mapetopodobne? :Śmiech:
Oliwka dostala kiedy taka ksiazeczke - bajeczka o Sezamkowy zakątek i tam je nazwały Mapety!-->my mowimy mapetki :lol: i oliwka wie o co i kogo chodzi:)

Co nazwaly mapety i kto co nazwal mapety? Bo nic nie zrozumialam:oops:
W ksiazeczce okreslenie bylo Mapetki....czyli autor tak je nazwał w tej bajce.

a My - w domu czyli ja K. i babcia mowimy - mapetki:)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...