Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
Tylko tak sie cały czas zastanawiam jaki rozmiar mam jej tych kozaków kupić....noga jej tak szybko rośnie że aż szok....niedawno kupiłam jej kapciszki rozmair 21 i juz są za małe. Teraz zakładam jej 22 i ma mały luzik. Chyba kupie jej kozaczki juz w rozmiarze 23 albo i nawet 24...sama nie wiem :Padnięty:

Kozaczki (w środku rzecz jasna) to tak max. 1 cm większe od długości stópki.

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
asia78
15cm

A według tabelki rozmiarów wkładka powinna mieć 14 cm , 15 cm to juz rozmiar 24 :Oczko: Tak mi ta Pani w informacji mówiła...że długośc wkładki to cm podane w tabeli rozmiarów. Ech...chyba tak w ciemno nie kupie jej tych butów...Jak myslicie??

W sumie jak Asia zna już długość stópki Julki to wiedziałaby jaki rozmiar Ci kupić. Ale z drugiej strony nie wiadomo co z podbiciem?
Możesz ew. zaryzykować i wziąć, a potem ew. oddać.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Alutka7912
asia78
15cm

A według tabelki rozmiarów wkładka powinna mieć 14 cm , 15 cm to juz rozmiar 24 :Oczko: Tak mi ta Pani w informacji mówiła...że długośc wkładki to cm podane w tabeli rozmiarów. Ech...chyba tak w ciemno nie kupie jej tych butów...Jak myslicie??

W sumie jak Asia zna już długość stópki Julki to wiedziałaby jaki rozmiar Ci kupić. Ale z drugiej strony nie wiadomo co z podbiciem?
Możesz ew. zaryzykować i wziąć, a potem ew. oddać.

Po 1 jeste regulacja rzepem, wiec nie ma sie co martwic o podbicie a po drugie Funio ma wysokie i na niego sa dobre

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...