Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo

Monika, dobrze, że Filipkowi nic nie zalega, a katarek przejdzie. Zakrapiasz czymś? Ja nasivinem pryskałam i zazwyczaj codziennie zapobiegawczo i czyszcząco stosuje wodę morską. Mikołaj tak się do tej wody przyzwyczaił, że wcale nie protestuje przy stosowaniu, patrzy i czeka co się dziać będzie, a potem kicha ja mu odpowiadam ze śmiechem "na zdrówko" a on strasznie się wtedy cieszy!

Tak. Psikam nasivin soft wieczorem. Podobnie jak Ty codziennie rano czyszczę Mu nosek sterimarem(roztwór wody morskiej) a jak ma katar to psikam parę razy dziennie bo wtedy lepiej się ściąga.:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kwiaciarka
Witam sie na chwilunie :) caly dzien w rozjazdach, ale chcialam zlozyc zyczonka dla Filipka z okazji 7mcy:)
http://cap06.caption.it/54/captionit125736I598D30.jpg

I my do życzeń się przyłączamy!

Witam!!!

Pola chora:( leje jej sie z nosa i kaszle

Weekend majowy oddala sie niebezpiecznie,bo wszedzie drozyzna albo zajete :?

Funio od wczoraj je duzo wiecej,bo mama stwierdzila ze skoro nie chce mleka w dzien to musi jesc wiecej innych rzeczy.
Do 9 rano ma noc,bo wtedy je mleko
11-12 zaleznie od drzemki zupka
14 danie
16 owoc albo deserek
18 kaszka getsa lyzeczka
W miedzyczasie flipsy, a dzisiaj ten koktail z gerbera pil z niekapka. Mleka odmawia do przed spaniem albo do
23-00 wtedy 2 cyce
2-3 1 cyc
5 2 cyce:yes:
Mialam mu dzisiaj kupic takiego gerbera miesko z indyka albo kurczaka,ale kolo mnie nie bylo,bede mu to dawala z ziemniakami. A i jajko jada tez i uwielbia banany

No to wpadlam i juz wypadam dobranoc

Odnośnik do komentarza

witam sie:)

ostatnio czasu nie mam zeby tu zagladac. dzis wpadłam zeby sie pochwalic: DANIEL MA 2 ZABKI:)
ale tez dostał alergii na mleko:( kapie go w kalii, podaje mu calcium i smaruje wazelina z wit E.
szukam teraz niani dla Danielka. za 2 tygodnie znow lece do Anglii tym razem z przyszłym tesciem.
poza tym u nas wszystko w porzadku.

pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamuski:)

http://www.suwaczek.pl/cache/36b655fbe1.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Asia 78 - flispy??je??banany??takie normlane??pije z niekapka??nie za duzo tych dan??niepowinien miec 3 razy w dzien jeszcze troche mleka??
kurcze to moze moja jest niejadkiem bo nic niechce;ptylko n utra:(

Mikołaj też pije z niekapka, je banany, żółtko na parze, chrupki i też buczy na mleczko w ciągu dnia-taki etap czy co??? ;)

A tak wogóle to się witam!

Zdróweczka dla Poli!!!

Brawo dla Danielka za ząbeczki!!!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Asia 78 - flispy??je??banany??takie normlane??pije z niekapka??nie za duzo tych dan??niepowinien miec 3 razy w dzien jeszcze troche mleka??
kurcze to moze moja jest niejadkiem bo nic niechce;ptylko n utra:(

Babeczko on to wszystko je pod bacznym okiem swojego prywatnego pediatry a mleko je 3x tylko ze w nocy:sofunny:W dzien tylko popija sobie,ale to nie zawsze

Aha dobry wieczor!!

Pola juz lepiej,chociaz teraz ja jakies katar na noc znowu zlapal,chociaz w dzien tylko 2x smarknela:oops:dam jej panadol,bo jakas cieplawa

No juz wiem gdzie jedziemy na majowke:lol::lol::lol:podoba nam sie i jest tez wzglednie tanio:yes:
Pensjonat Karino

Odnośnik do komentarza

gosia211
witam sie:)

ostatnio czasu nie mam zeby tu zagladac. dzis wpadłam zeby sie pochwalic: DANIEL MA 2 ZABKI:)
ale tez dostał alergii na mleko:( kapie go w kalii, podaje mu calcium i smaruje wazelina z wit E.
szukam teraz niani dla Danielka. za 2 tygodnie znow lece do Anglii tym razem z przyszłym tesciem.
poza tym u nas wszystko w porzadku.

pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamuski:)

Gosia wspolczuje alergii no i ratuluje zebow Danielkowi:brawo:

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz Renata jakie jaja,strasznie duzo rzeczy juz zajetych ja miala swoje wymagania ( jak dla mnie niezbyt wielkie:yes:) i trudno mi bylo cos znalezc

A. poszedl na kosza pierwszy raz od hmm chyba roku ciekawe w jakim stanie wroci:oops:A ja mu zaproponuje herbatke hehe,przeciez i tak sie nie napije bo bedzie taki zdechly

A reszta az tak sie weekenduje???

Odnośnik do komentarza

asia78

Witam!!!

Pola chora:( leje jej sie z nosa i kaszle

Weekend majowy oddala sie niebezpiecznie,bo wszedzie drozyzna albo zajete :?

Funio od wczoraj je duzo wiecej,bo mama stwierdzila ze skoro nie chce mleka w dzien to musi jesc wiecej innych rzeczy.
Do 9 rano ma noc,bo wtedy je mleko
11-12 zaleznie od drzemki zupka
14 danie
16 owoc albo deserek
18 kaszka getsa lyzeczka
W miedzyczasie flipsy, a dzisiaj ten koktail z gerbera pil z niekapka. Mleka odmawia do przed spaniem albo do
23-00 wtedy 2 cyce
2-3 1 cyc
5 2 cyce:yes:
Mialam mu dzisiaj kupic takiego gerbera miesko z indyka albo kurczaka,ale kolo mnie nie bylo,bede mu to dawala z ziemniakami. A i jajko jada tez i uwielbia banany

No to wpadlam i juz wypadam dobranoc

ASIA A TERAZ CZYTAJ UWAZNIE BO MUSISZ MI DORADZIC :D:Oczko:
Asia zupka a pozniej jeszcze danie - o sloiczkach piszesz?
Ja kurcze nie widze roznicy pomiedzy zupka a daniem tak prawde mowiac, ale widze,ze Ela tez by chetnie zjadla 2 razy dziennie cos takiego. Tak myslalam ,zeby jej dawac zupke o 11 a o 14 wlasnie jakies cos w tym stylu tez. Sluchaj , ja tez kupuje miesko w sloiczku i dodaje np, do zupki marchewkowej , ktora Ela nadal uwielbia. Albo kupilam misiowy sa groszek z marchewka i ryzem i do tego tez dodam miesko i mleko - tylko czy jej bedzie smakowalo ? :)
A Ty chcesz to miesko z ziemniaczkami dac, no tez dobry pomysl, tylko to geste bedzie. Dasz cos do tego? oliwe z oliwek albo moze wlasnie troche zupki marchewkowej?

Jeszcze sie zastanowie nad 2ma daniami, narazie Ela w nocy ze 3 razy cycoli, a o 6-7 jest sniadanie cycate. Pozniej 9-10 chce jej dac butle, a gdzie tam , wiec cyc ale mi sie zdaje ,ze nie zawiele go wypija. Pozniej 12-13 je wlasnie jakis obiadek. Okolo 15 cyc , pozniej 17 deserek, i teraz mam problem - bo o 19 kaszke z butli chetnie pije. Ale jak po 15 zje o 17 ten deserek to zaraz glodna jest. I teraz jak dam cyca, to mi kaszki o 19 nie zje. No ale glodna wiec cos dac trzeba. a wczesniej niz o 17 deserku nie zje, bo o 15 byl cyc :)
I wymysl mi cos teraz Asia hahah :) plis.
No teraz patrze, to raczej dwoch dan nie wcisne :)
chyba ze mi Asia ulozysz jadlospis :D

A Ela chodzi spac o 10 a pozniej pomiedzy 14-15.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78

Witam!!!

Pola chora:( leje jej sie z nosa i kaszle

Weekend majowy oddala sie niebezpiecznie,bo wszedzie drozyzna albo zajete :?

Funio od wczoraj je duzo wiecej,bo mama stwierdzila ze skoro nie chce mleka w dzien to musi jesc wiecej innych rzeczy.
Do 9 rano ma noc,bo wtedy je mleko
11-12 zaleznie od drzemki zupka
14 danie
16 owoc albo deserek
18 kaszka getsa lyzeczka
W miedzyczasie flipsy, a dzisiaj ten koktail z gerbera pil z niekapka. Mleka odmawia do przed spaniem albo do
23-00 wtedy 2 cyce
2-3 1 cyc
5 2 cyce:yes:
Mialam mu dzisiaj kupic takiego gerbera miesko z indyka albo kurczaka,ale kolo mnie nie bylo,bede mu to dawala z ziemniakami. A i jajko jada tez i uwielbia banany

No to wpadlam i juz wypadam dobranoc

ASIA A TERAZ CZYTAJ UWAZNIE BO MUSISZ MI DORADZIC :D:Oczko:
Asia zupka a pozniej jeszcze danie - o sloiczkach piszesz?
Ja kurcze nie widze roznicy pomiedzy zupka a daniem tak prawde mowiac, ale widze,ze Ela tez by chetnie zjadla 2 razy dziennie cos takiego. Tak myslalam ,zby ejej dawac zupke o 11 a o 14 wlasnie jakies cos w tym stylu tez. Sluchaj , ja tez kupuje miesko w sloiczku i dodaje np, do zupki marchewkowej , ktora Ela nadal uwielbia. Albo kupilam misiowy sa groszek z marchewka i ryzem i do tego tez dodam miesko i mleko - tylko czy jej bedzie smakowalo ? :)
A Ty chcesz to miesko z ziemniaczkami dac, no tez dobry pomysl, tylko to geste bedzie. Dasz cos do tego? oliwe z oliwek albo moze wlasnie troche zupki marchewkowej?

Jeszcze sie zastanowie nad 2ma daniami, narazie Ela w nocy ze 3 razy cycoli, a o 6-7 jest sniadanie cycate. Pozniej 9-10 chce jej dac butle, a gdzie tam , wiec cyc ale mi sie zdaje ,ze nie zawiele go wypija. Pozniej 12-13 je wlasnie jakis obiadek. Okolo 15 cyc , pozniej 17 deserek, i teraz mam problem - bo o 19 kaszke z butli chetnie pije. Ale jak po 15 zje o 17 ten deserek to zaraz glodna jest. I teraz jak dam cyca, to mi kaszki o 19 nie zje. No ale glodna wiec cos dac trzeba. a wczesniej niz o 17 deserku nie zje, bo o 15 byl cyc :)
I wymysl mi cos teraz Asia hahah :) plis.
No teraz patrze, to raczej dwoch dan nie wcisne :)
chyba ze mi Asia ulozysz jadlospis :D

A Ela chodzi spac o 10 a pozniej pomiedzy 14-15.

To tak wlasnie zrob. Ja do ziemniakow dla Funia daje duzo masla duzo wiecej niz dla nas wtedy sie robi takie maziste i obok nie mieszane razem chce mu dac to mieso gerbera. Po deserze to wlasnie oni zaraz glodni sa:oops:Ja bym dala o 15 cyc,17 deser a 18 kaszka i przed snem cyc. A jak dajesz kasze na noc to wstaje o ktorej wtedy? Bo Stefan i tak miedzy 23 a 00:oops:

Odnośnik do komentarza

asia78
kwiaciarka
asia78

Witam!!!

Pola chora:( leje jej sie z nosa i kaszle

Weekend majowy oddala sie niebezpiecznie,bo wszedzie drozyzna albo zajete :?

Funio od wczoraj je duzo wiecej,bo mama stwierdzila ze skoro nie chce mleka w dzien to musi jesc wiecej innych rzeczy.
Do 9 rano ma noc,bo wtedy je mleko
11-12 zaleznie od drzemki zupka
14 danie
16 owoc albo deserek
18 kaszka getsa lyzeczka
W miedzyczasie flipsy, a dzisiaj ten koktail z gerbera pil z niekapka. Mleka odmawia do przed spaniem albo do
23-00 wtedy 2 cyce
2-3 1 cyc
5 2 cyce:yes:
Mialam mu dzisiaj kupic takiego gerbera miesko z indyka albo kurczaka,ale kolo mnie nie bylo,bede mu to dawala z ziemniakami. A i jajko jada tez i uwielbia banany

No to wpadlam i juz wypadam dobranoc

ASIA A TERAZ CZYTAJ UWAZNIE BO MUSISZ MI DORADZIC :D:Oczko:
Asia zupka a pozniej jeszcze danie - o sloiczkach piszesz?
Ja kurcze nie widze roznicy pomiedzy zupka a daniem tak prawde mowiac, ale widze,ze Ela tez by chetnie zjadla 2 razy dziennie cos takiego. Tak myslalam ,zby ejej dawac zupke o 11 a o 14 wlasnie jakies cos w tym stylu tez. Sluchaj , ja tez kupuje miesko w sloiczku i dodaje np, do zupki marchewkowej , ktora Ela nadal uwielbia. Albo kupilam misiowy sa groszek z marchewka i ryzem i do tego tez dodam miesko i mleko - tylko czy jej bedzie smakowalo ? :)
A Ty chcesz to miesko z ziemniaczkami dac, no tez dobry pomysl, tylko to geste bedzie. Dasz cos do tego? oliwe z oliwek albo moze wlasnie troche zupki marchewkowej?

Jeszcze sie zastanowie nad 2ma daniami, narazie Ela w nocy ze 3 razy cycoli, a o 6-7 jest sniadanie cycate. Pozniej 9-10 chce jej dac butle, a gdzie tam , wiec cyc ale mi sie zdaje ,ze nie zawiele go wypija. Pozniej 12-13 je wlasnie jakis obiadek. Okolo 15 cyc , pozniej 17 deserek, i teraz mam problem - bo o 19 kaszke z butli chetnie pije. Ale jak po 15 zje o 17 ten deserek to zaraz glodna jest. I teraz jak dam cyca, to mi kaszki o 19 nie zje. No ale glodna wiec cos dac trzeba. a wczesniej niz o 17 deserku nie zje, bo o 15 byl cyc :)
I wymysl mi cos teraz Asia hahah :) plis.
No teraz patrze, to raczej dwoch dan nie wcisne :)
chyba ze mi Asia ulozysz jadlospis :D

A Ela chodzi spac o 10 a pozniej pomiedzy 14-15.

To tak wlasnie zrob. Ja do ziemniakow dla Funia daje duzo masla duzo wiecej niz dla nas wtedy sie robi takie maziste i obok nie mieszane razem chce mu dac to mieso gerbera. Po deserze to wlasnie oni zaraz glodni sa:oops:Ja bym dala o 15 cyc,17 deser a 18 kaszka i przed snem cyc. A jak dajesz kasze na noc to wstaje o ktorej wtedy? Bo Stefan i tak miedzy 23 a 00:oops:
Ale ona kaszke to zje tylko po kapieli :)
A masla to ja nie moge, bo ma alergie.
A moge jej dac rame oliwio? to jest roslinne z oliwy z oliwek ...
O 19 jak zje kaszke to o 22 juz cyca wola :)
A w dzien jak cyca jej daje o tej 15 to tak fisiuje ze szok. Na brzuch sie obkreca i tak chce z cyca ciagnac, lezac na brzuchu a glowa do poduszki hehehe.
Wogole jak w cycu sie skonczy to ja nie wiem, to dziecko w dzien nie ruszy butelki przeciez.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

A no zapomnialam ze maslo u Was odpada a rame to nie wiem chyba predzej taka oliwke extra. A czytalas o zoltku co Ci napisalam? Stefan tez juz niechetnie je w dzien bardziej pociagnie zeby sie napic i tez sie odkreca. A na karmienie musze wychodzic do sypialni bo nie moze sie skupic,chyba niedlugo go bede karmic pod kocem,zeb sie nie rozpraszal:wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...