Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
aneta

Opinie na temat porodówki w Zakopanem i Nowym Targu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny!Czy może znacie jakieś opinie na temat porodów , lekarzy i pozostałego personelu medycznego uczestniczącego w porodzie w szpitalu w Zakopanym i Nowym Targu!Rodzę 25 marca a nadal nie wiem do którego szpitala się wybrać? Błagam pomóżcie mi! :Męki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Aneta- wszystkie opinie które ja czytałam sa bardzo, bardzo pozytywne
mówią, że to najlepszy szpital na świecie aby urodzić dziecko i szkoda ze nie ma sal jednoosobowych ;)
ale jeśli masz zamiar tam rodzić to po tym co czytałam i słyszałam- żałuję, że nie ma takiego szpitala z takim personelem w Warszawie -i bardzo dobry wybór.:Śmiech:
mówimy o Szpitalu Powiatowym im. dr Chałubińskiego w Zakopcu.
tu masz komentarze kobiet tam rodzących
Fundacja Rodzić po Ludzku - szkoły rodzenia, szpitale, poradnie laktacyjne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Aneto !!Moja rada nierodz swojego dziecka w szpitalu zakopiańskim , ja jestem po porodzie w tamtejszym szpitalu i wierz mi że o mały włos nieumarłam przez niedbalstwo a staromodne metody rodzenia się dzieci .Skonczyło się porodem KLESZCZOWYM , pęknięciem i usunięciem macicy , transfuzją krwi oraz śpiączką farmakologiczną gdzie lekarze niedawali mi za dużych szans przeżycia . Przykro mi że w tak brutalny sposób to przekazuje ale będę ostrzegać każdą rodzącą kobietę przed porodem w szpitalu zakopiańskim .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,mam na imie Karolina 30 czerwca rodziłam w szpitalu w Nowym Targu,i jesli moge doradzic to polecam własnie tam!dzieki temu ze Miałam poród rodzinny,wspaniala połozna P.Agatke której pragne jeszcze raz za wszystko podziekowac[DZIEKUJE PANI AGATKO JEST PANI WSPANIAŁA KOBIETA]................ nie boje sie nastepnego porodu,wcale nie było tak strasznie jak niby mialo byc!pozdrowienia rowniez dla WSZYSTKICH pielegniarek które sa naprawde przesympatyczne!DZIEKUJEMY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona

witam dziewczyny jaki szpital polećcie do porodu Nowy targ czy Zakopane? Nie wiecie może jaka sytuacja jest teraz na oddziałach położniczych? Czy może ktoś odwiedzać ? Dziękuję  za informację pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26/2/2008 o 8:34 AM, Małgosia napisał:

Witaj Aneta- wszystkie opinie które ja czytałam sa bardzo, bardzo pozytywne
mówią, że to najlepszy szpital na świecie aby urodzić dziecko i szkoda ze nie ma sal jednoosobowych 😉
ale jeśli masz zamiar tam rodzić to po tym co czytałam i słyszałam- żałuję, że nie ma takiego szpitala z takim personelem w Warszawie -i bardzo dobry wybór.:Śmiech:
mówimy o Szpitalu Powiatowym im. dr Chałubińskiego w Zakopcu.
tu masz komentarze kobiet tam rodzących
Fundacja Rodzić po Ludzku - szkoły rodzenia, szpitale, poradnie laktacyjne

Fundacja Rodzić po Ludzku to rzetelne źródło opinii o porodówkach 

Kiedy masz termin porodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...