Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Anginka - Marcelek wygada zdecydowanie już na dużego chłopca, tylko patrzeć jak zacznie śmigać na 2 nogach.

Eliza - doskonale Cię rozumiem, ja po powrocie do pracy też jestem "oszczędzana", moje obowiązki przejęła inna osoba i nie wygada żebym wróciła do tego co robiłam, a ja cóż.... pracować trzeba a Ksawcio najważniejszy :)

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Asiu - wszystkiego co najlepsze! zdrówka, szczęścia, pomyślności i miłości!
Ilka - łojej to się narobiło z Ksawciem...mam nadzieję, że już będzie lepiej
Anginka - faktycznie twój bąbel wygląda na starszego!!! i chyba jako pierwszy raczkuje z naszego grona pędraczków ;-) nasz Jaś to na razie na kolankach przód- tył buja się na całego i czasem tyłek tak podnosi, że tylko na rączkach i na stópkach stoi (kolanka też w górze)...myślałam, że jak zaczął tak właśnie bujać się przód-tył to za chwilę ruszy z raczkowaniem, ale to już ponad 3tyg. trwa i nadal nie wie jak to zrobić żeby do przodu pójść ;-)
Eliza - no to niefajnie Cię potraktował buc jeden!!! niestety tak to już jest, że w młodych mamach widzą problem - tak jakby dzieci miały same się chować i najlepiej nie chorować...wy narzekacie, że odbierają wam obowiązki, a ja już wiem i boję się, że u mnie taryfy ulgowej nie ma wcale - od razu z kopyta będę musiała ruszyć i najlepiej w jeden dzień nadrobić ponad rok nieobecności (wszystkie procedury, nowe systemy komputerowe, regulaminy, zaległe kursy e-learningowe...oj dużo tego dużo...poza tym jest ogromna presja na wynik i nikogo nie obchodzi czy wróciłaś po tygodniu do pracy czy po roku - plan jest i trzeba wykonać - a jak nie to musisz co tydzień dzwonić do dyra regionalnego i tłumaczyć się dlaczego tak się stało i jak zamierzam to naprawić...paranoja...ale powiedziałam sobie, że wykorzystam tą firmę do celów prokreacyjnych bo przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia...a jak uda się zrobić drugiego maludę to potem pomyślimy nad zmianą pracy...ot taki plan cwany wymyśliłam

no to teraz ja się rozpisałam. A masz Kaskam jak tak bardzo chciałaś haha ;-)

Anmiodzik - również dzięki za przepisy - przydadzą się ;-)

pozdrawiam NADINN

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mm0588zvzo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jx4hi9gnh.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Te wasze "drugie" dzieci fajniutkie ;] my tez sie pokażemy,
tzn naszego psotnika nr 2.

Nocka średnia. Juz trzecia taka. Zasnął o 19.30 i do 24 spał, szok dla mnie że tyle,
o 24 i o 2 były pobudki na cycusia a o 2.30 wyspał się, prawie godzinę buszował.
Jakoś udało mi się go ululać i pospaliśmy aż do przed 6. ech.. po kim on ma to "niespanie"?
Rodziców ma śpiochów, hmm

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Hej.
Spóźnione życzenia dla ASIBAMBO i dla wszystkich maluchów :)

o foteliku napisze wam koło niedzieli bo w sobotę jedziemy w dłuższą trasę do moich rodziców :) mam nadzieję że będzie ok bo już się nawet mierzylismy w domu do niego.

Jutro szczepienie więc i wazenie to dobrze w sumie bo będziemy wiedzieć jak ten fotelik montować czy przodem czy tyłem :)
A no i u nas Bartek pelza po całym pokoju już :) na brzuchu doszedł mu się przesuwa :)

ELIZA nie ładnie się zachował dyrek.
BURSZTYNKA jak tam nocka? Mam nadzieję że lepiej!

idę na śniadanie a potem za pierogi he biorę :) tak więc wpadne trochę później. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:))
Asiabambo wszystkiego czego pragniesz,sto lat!!
Zosiudla Ciebie rowniez moc zyczen na 7 miesiecy zycia:))

Fajne te Wasze drugie dzieci
elizkap jestes juz kolejna Mamusia ktora sie zawiodla po powrocie do pracy,przykre to jest.Mimo wszystko zycze dobrego samopoczucia
Anginkazgadzam sie z opiniami dziewczyn -Marcel wyglada na duuzo starszego,naprawde w szoku bylam i nawet sprawdzilam jeszcze raz czy to Marcel czy Twoj starszy synek:)zuch mezczyzna!rosnie jak na drozdzach:)
Gosiakjak najmniej placzu i bolu zyczymy na szczepieniu,ja tez zaraz lece malej cos ugotowac
Ilkawspolczuje tej nocnej przerwy:(najgorsze to jak dzieciaczki w nocy chca sie bawic a nam oczy sie zamykaja.Swoja droga to nieraz sobie mysle jak te brzdace moga sie wysypiac np Wiki idzie o 18-19 ale do rana to ma np dzis 7 pobudek!!!dostaje cycusia i spi dalej ale juz o 5 wyspana i chce sie bawic a mamie plakac sie chce

moje szczęście:))06.05.2010

Odnośnik do komentarza

Witam Was cieplusio po dluuuuuugiej przerwie.
Wszystkie dzieciaczki są świetne i najcudniejsze pod słońcem.
jeszcze Was nie doczytałam do końca ale nadrabiam
nie pisałam bo malutki i starszy synus absorbuja cały moj wolny czas,zresztą jak tylko zaczeła się szkoła to i choróbska się przypłątały,najpierw starszy angina potem Antoś zapalenie oskrzeli i lezeliśmy w szpitalu jak wyszlismy to starszy załapał oskrzela potem było po drodze zapalenie krtani i mały znów od starszego się poczęstował i miał anginę:(Starszy jest juz po szczepionce uodparniającej(brał przez 28 dni codziennie)i mam nadzieję,ze mu pomogła bo jak dalej tak będzie to osiwieję.

Teraz Antoś znów bierze antybiotyk :(Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieciaczkiem i smieje sie non stop:)Zęboli jeszcze nie mamy choć slinię się niemiłosiernie,raczkować tez jeszcze nie potrafi ale ma swoje sposoby na przemieszczanie się po całym pokoju-do tyłu i na boki pełza i daje rade:)

Co do jedzenia to my przewaznie słoiczki ale ostatnio zasmakował w domowych potrawach i je z nami częsciej,zauwazyłam tez ze po kaszce mannej z mlekiem"nestle"i tych w słoiczkach okropnie ulewał-odstawiliśmy i wszystko jest o.k.No i żółteczko tez mu zasmakowało:)

Na razie tyle choc i tak pewnie przynudziłam:)Buziaczki wielgachne.

http://www.ticker.7910.org/as1cHmE0g410000Nzc3MjVsenwwMDAzMzVkfEFudG8mIzM0NzsgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...