Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

aiti tygryske superowy :)))

ja wlasnie mialam wtope w niedizle w przychodni otoz nasz synek ubrany byl w spodnie ogrodniczki tygryska i skarpetki tez jedynie bluzeczka z kubusiem i co smialam sie ze maly tygrysek i wogole i przyszlo malzenstwo z malym tygryskiem i dziadkiem i ja mowie do olinka popatrz tez kolega tygrysek a za chwile dziadek mowi do corki o popatrz mala sie obudzila a ja smiech a ja wzielam za chlopca :sofunny::sofunny: nie wiem czemu ale tygrysek tomi si eskojarzyl od razu z chlopcem ale tu niepsodzianka

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
justysia_k
Malagaaa
Ja miałabym małą prośbe , jeśli którejś z was (nie chce walić osobowo) przeszkadza mój udział w tym forum to ja bym była wdzięczna za szczerość a nie za nie miłe "nie zauważanie" że jestem .

Dziękuje :)

:sofunny: :sofunny:

ehhh pierwszy raz sie dzisiaj usmiechnelam

lena ryczy od rana
wysiadam :8_1_222:


Rzeczywiscie śmieszne....


mnie rozbawilo

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
Ja miałabym małą prośbe , jeśli którejś z was (nie chce walić osobowo) przeszkadza mój udział w tym forum to ja bym była wdzięczna za szczerość a nie za nie miłe "nie zauważanie" że jestem .

Dziękuje :)

Malaga z kad Ci to przyszlo do glowy?? Mam nadzieje ze bedziesz tutaj sie wypowiadala i razem z nami pisala az nasze dzieciaczki osiagna pelnoletnosc:)

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
Malagaaa
Ja miałabym małą prośbe , jeśli którejś z was (nie chce walić osobowo) przeszkadza mój udział w tym forum to ja bym była wdzięczna za szczerość a nie za nie miłe "nie zauważanie" że jestem .

Dziękuje :)


Malaga z kad Ci to przyszlo do glowy?? Mam nadzieje ze bedziesz tutaj sie wypowiadala i razem z nami pisala az nasze dzieciaczki osiagna pelnoletnosc:)


same sobie zaloza watek na forum :)) pokolenie 2010 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
Malagaaa
Ja miałabym małą prośbe , jeśli którejś z was (nie chce walić osobowo) przeszkadza mój udział w tym forum to ja bym była wdzięczna za szczerość a nie za nie miłe "nie zauważanie" że jestem .

Dziękuje :)

Malaga z kad Ci to przyszlo do glowy?? Mam nadzieje ze bedziesz tutaj sie wypowiadala i razem z nami pisala az nasze dzieciaczki osiagna pelnoletnosc:)

To jest wyzwanie
:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
ewcia_k
Malagaaa
Ja miałabym małą prośbe , jeśli którejś z was (nie chce walić osobowo) przeszkadza mój udział w tym forum to ja bym była wdzięczna za szczerość a nie za nie miłe "nie zauważanie" że jestem .

Dziękuje :)

Malaga z kad Ci to przyszlo do glowy?? Mam nadzieje ze bedziesz tutaj sie wypowiadala i razem z nami pisala az nasze dzieciaczki osiagna pelnoletnosc:)

To jest wyzwanie
:)

heheeh dobry pomysł z tym :):36_3_8::36_3_8:

Odnośnik do komentarza

widze że nasze dzieciaczki juz posiadaja krzesełka do karmienia suepr my wlasnie w sobote tez zakupilismy i małemu sie spodobało testowal w sklepie i nie chciał wyjść potem z niego a w domku siedzi ja sie smieje jak na lezaku na plazy bo taki wyluzowany :36_3_8::36_3_8::36_3_8:

aga kiedyś sie pytała o spacerówki ja sie ciagle ociągałam ale jak aga napisała to wyciagłam spacerówke a gondolkę schowałam i my juz w spacerówce Oli jeżdzi taki dumny i obeserwuej że teraz spania na spacerach nie ma mowy bo co innego do ogladania jest i czasem jest problem bo mi placze bo chciały isc spac a tu dalej patrzy i nie moze usnac wiec mama wraca do domku i potem ma czasem problem z usypianiem no ale jakos dajemy radę :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

ale ,mnie mój M wkurzył bo poprosiłąm go żeby poszedł uspać małego to on nie bo busy a to czytaj tv i pilot o matko az mu pow żeby spiepsz..... bo takmnie wkurzył :Real mad::Real mad:
wkurza mnie czasem bo ja bym tez chciała poleżeć a nie mam kiedy czasem bo czas wolny dla mnie to gary obiad kapiel i cwiczenia czasem zdaze na chwike ma kompa i tyle a on przyjdzie z pracy albo idzie ma siłownie albo tv i strasznie busy :Real mad:
ach te chłopy

a on chce drugie dziecko :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...