Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Dixi78
Asiula Julcia świetna dziewczynka, widać, że szczęśliwe dziecko.

Justysia a Lenka cały tato :-)))

Martek super kocurki. Oba ;-)))

A na dobranoc -Wojtuś zafascynowany swoją zabawką, która ma lusterko, migające światełka i melodyjki, które sam rączkami może zmieniać. Na drugiej fotce z zestawem ulubionych "gryzaków", a na trzeciej z moją babcią.
Słodkich snów.

aga82
jeszcze na szybko wkleje zdjęcia z porodu. Jak juz wcześniej pisałam nie są dobrej jakości ale bardzo się ciesze że są :D

1. zdjęcie zrobione dwa dni przed porodem. Jest to ostatnia fota z kochanym brzuszkiem.

2. pierwsze chwile razem, jeszcze połączone pępowiną.Zdjęcie nieco śmieszne. Ja okryta swoim recznikiem bo musiałam uciekać na golasa z wanny i o mały włos bym urodziła na korytarzu biegnąc na łóżko porodowe :D Adam mnie nakrył podczas partuch owym ręcznikiem bo zimno mi było.

3. pierwsze chile osobno. Mama szyta, myta a córcia ważona, mierzona i czyszczona :D

Dixi78
Na początku gratulki dla
Natanka i Kacperka z okazji kolejnych miesiączków,
KaiKi z okazji urodzinek STO LAT!!!

justysia_k
nie wiem ale lena chyba ma temperature ::(((((( kazdy termometrpokazuj inaczej :/

A mierzyłaś w pupce. Tam jest najdokładniej. Jeżeli rzeczywiście gorączka, to pewnie od ząbków.
Justysia ale mama się ciebie nie wyprze- skóra zdjęta...

Asia30

U mnie nudności trochę odpuściły tylko chyba się przeziębiłam bo boli mnie gardło i mam katar:36_2_16: Jak nie urok to.... :) Zachciało mi się wracać do pracy:)

Asiu spróbuj wypróbowanych na naszym forum malin, miodu, syropu z cebuli. Zdrówka życzę.

Ale Natek się zmienił, szok! Prawdziwy facet z niego, a do tego cała mama :-)))

dorotta
justysia_k


ale jak tu ogladac jak sie nic nie widzi :D

jak nie,skoro ma zaj...stą gondolę z podnoszonym dnem:D dżizas te dzisiejsze dzieciaki:P,kiedyś miało się ceratowy wózek o głębokości wanny(po bracie zresztą) przy nim super zabawki na gumce,których dźwięk stawiał na nogi umarłego i jakoś się jeździło:D:D

Najprawdziwsza prawda!!! Ale się uśmiałam...

Malagaa Kacperek profesjonalny model- co fotka, to inna poza :-)))
Z chrzcinami chyba telepatycznie się porozumiewamy- zaproszenia...hmmm na wierzchu niebieskie buciki, a pod spodem brokatowa strona, skąd ja to znam. A co do ciuszków... sama zobacz...kolorek tylko inny- ekri... Wojtuś z mamunią :-)))

KaiKa
Kurcze nie załapałam się na 1000 stronę!!! No nic może załapie się na 2000 :smile_move:

Nadrobiłam Was, ale jutro poodpisuje:)

To jeszcze ja wrzucę fotki dwóch forumowych księżniczek Oli i Uli :)

Iza kupiliście huśtawkę :) A jednak rainforest

izd
dzien...yyy dobry wieczór

u Nas wszystko ok, 1000 stron no no gratulacje :)
wrzucam kilka zdjęć
[ATTACH]46967[/ATTACH] - zmieszczę, zmieeeeszczę... zobaczysz ze zmieszczę

[ATTACH]46968[/ATTACH] - a właśnie, że usiądę, icooo? co mi zrobisz?!?

[ATTACH]46969[/ATTACH] - sama sobie potrzymam, juz Cie nie potrzebuję...

[ATTACH]46970[/ATTACH] - aaa no fajna ta huśtawka, dobranoc...

dorotta
wklejam dzidzia:)
co prawda nie znosi tej pozycji,ale minutkę dla uwiecznienia wytrzymał:D

justysia_k
poznajecie ta mala dame?? :lol:

justysia_k
a to male czarne kudlate to moja siostra :D

justysia_k
cze dziewczyny
u nas dzisiaj piekna pogoda wiec praktycznie caly czas sie relaksujemy z lenusia na werandzie i lapiemy chyba ostatnie jzu promienie slonca tego lata :))

wczoraj mialam zalatany dzien bo m. mial wolne i postanowilismy porobic mnstwo zaleglch spraw - generalne sprzatanie prasowanie i jeszcze wieczorem skoczylam do ikea nakupilam roznych pudel i pierdol do przechowywania i musze sie zabrac za porzadek w szafach bo mam tyl rupieci ze czesc trzeba juz wyrzucic a to co zostanie jakos posegregowac :) btw - dzisiaj znalazlam w szafie karton z torebkami - wiecie ze mam ich ponad 20????? fuck! a ciagle nie mam tej jednej ktora bedzie psaowala do wszystkiego :lol: no i kupilam takie pudla do przechowywyania butow i wreszcie moge sobie je wszystkie jakos po ludzku "magazynowac" bo inaczej to si ejuz tego nie da nazwac :sofunny:

co tu jeszcze ? hmmmm
jezeli jutro utrzyma sie taka pogoda jak dzisiaj to pakuje lene w wozek i jedziemy sobie do lasu - nieh sie dziewczyna nawdycha troche tych iglakow moze bedzie lepiej spala bo cos ostatnie dwie noc sie ciagle budzi i przez sen sobie wklada raczki do buzi... nie placze ani nic ale rzez te swoje mlaskania nie daje nam spac... myslicie ze moga ja juz swedziec dziasla czy po prostu przyzywyczaila sie do zasypiania ze smoczkiem i teraz jak sie wybudzi to musi pociumkac zeby zasnac? hmmm

a w zalaczeniu "my" sprzed chwili :D
no i lenula zmeczona trudami wyprawy do ortopedy a na ostatnim mina pt "what the fuck is going on?" - jedna z moich ulubionych :lol:

Malagaaa
Martek ten drugi kociak wagą napewno miałby spore szanse zeby wygrac;p :) świetne zdjęcie :)

Justynko Ja nie pomoge bo nie posiadam , wszystko w garnek i sruu;p teraz kupuje z nuka płyn do mycia butelek i smoczków , sprawdza sie polecam !

Witaj Dorotko :) No natuś to juz dorosły facet to co ma jak jakis maluch we wózku leżec :) a mianwicie my juz podnosimy troche by miał wyzej jak wiecej widzi to jest ok ;p :)

A to tak do porównania Kacper jak sie urodził i teraz :)

Na pierwszym zdjęciu ma parę minut

Na drugim ma całą dobę :)

Na trzecim ma miesiąc

Na czwartym dwa miesące

A na piątym trzy miesiące :)

Malagaaa
No Lenka wymiata na tym ostatnim zdjęciu :):)

Kacper tez wkłada rączki do buzi i okropnie mlaska ślini sie itd , lekarz nam powiedział ze ząbki juz mu sie zawiązują i od tego takze moze Lence tez?

a co do smiesznych fotek to najsmieszniejesze Kacpra;p

Co jedno zdjęcie to fajniejsze.
Po prostu cudowne macie dzieci.:in_love2::in_love2::in_love2:

Justysiu Twoje fotki też są boskie:in_love2:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
asiula0727
justysia_k
dziewczyny czy ktorys z waszych bobasow juz sie smieje? nie usmiecha tylko smieje

Justysia moja zaczyna juz śmiac się na głos :)


:) to musi cudnie brzmiec :))) juz sie nie moge doczekac :36_15_33:

Kochana niesamowite uczucie,szczęście totalne kiedy słyszy się śmiech swojego dziecka :)
Wiecie co?Pewnie tak jak i wy,zastanawiam się czy zdołam wychowac Julcie na porządną dziewczynkę.Tyle tego zła na tym świecie..............
Ale ja marudzę...zamiast cieszyc się każdą chwilą z Julisią to ja sie martwię co będzie pózniej.

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

asiula0727
justysia_k
asiula0727

Justysia moja zaczyna juz śmiac się na głos :)


:) to musi cudnie brzmiec :))) juz sie nie moge doczekac :36_15_33:

Kochana niesamowite uczucie,szczęście totalne kiedy słyszy się śmiech swojego dziecka :)
Wiecie co?Pewnie tak jak i wy,zastanawiam się czy zdołam wychowac Julcie na porządną dziewczynkę.Tyle tego zła na tym świecie..............
Ale ja marudzę...zamiast cieszyc się każdą chwilą z Julisią to ja sie martwię co będzie pózniej.

Będzie dobrze.
Nie martw się na zapas Kochana.
Na pewno dobrze wychowasz Julisię.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Witam

pamietacie mnie jeszcze:)

wszystkie wasze bąbelki sa przesłdkie:)

asi30 zdrowka zycze:)

dixi wspołczuje ząbków moj kubus tez ma białe dziąsełka ale zauwazyłam ze pcha wszystko do buzki a w szczególnosci swoje paluszki pieluche tez sobie pogryzie :)

justysia kubuś sie tak glosno smieje ze my z m. śmiejemy sie z niego a jak gada nawet wychodzi mu jak gaworzy mama lub am i guga aggguuu niesamowite uczucie a ile radosci:)

a u nas śliczna pogoda byłam na krociutki spacerku z kubusiem bo az sie siedziec w domu nie chciało choroba juz pomału odchodzi czuje sie juz coraz lepiej kubus nadal ciagnie noskiem ale jeszczse troche i przejdzie :)
dzis sami w domku tatuś w pracy do pózna kubuś spi wiec moge popisac:)
a i musze sie pochwalic wkoncu odeszły nam kolki :)))

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

Oli też sie śmieje już od dawna :36_2_15:
Justysia co do gorączki to dopiero powyżej 38Cdaje sie coś na zbicie ale obseruwj Ja miałam to samo ostatnio miał 37,5C i panikowałam ale dow że to sie zdarza niemowlakom i to dośc często wiec spokojnie obserwuj co dalej bedzie :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

dorotta
Natek właśnie zasnął na mi na rękach...jakoś dzisiaj jest na bakier ze spaniem...a raczej ze wszystkim,spacer nie,spanie nie,smok nie...ręce opadają,niech już wróci Ł i oswobodzi mnie na trochę z objęć tego małego marudnika:)

panterko super,że ćwiczysz...ja miałam dużo chęci i na tym się skończyło,a później patrzę na wagę i dziwię się,że nie spada:lup:
jak wczoraj pochwaliłam mała, że tak ładnie przesypia noc, to.. pokazała kto tu rządzi.. 5 pobudek na mleko:8_5_16: w końcu bar mleczny czynny całą dobę ;)

Po takich akcjach nie żal mi dnia bez ćwiczeń. W końcy jeśli padam na twarz ze zmęczenia, to wysiek musiał być, nie?

na niedzielę koleżanka wyciągała mnie na kije. Ale z dojazdem do Dopiewa i 13-18 na sam nording walking. Nie miałam komu podrzucić małej i zrezygnowałam... 3h w nosidle to przecież za dużo dla 4 mc-maleństwa???
Poszłam na pół godzinki - podobało się w nosidle, bo nic nie marudziła. Zwykle nawet w wózku cos komentuje ;P
Nosidło zamiast chusty, bo z niego na 100% nie wypadnie, ale jakoś tak dziwnie wisiała.. o wiele niżej niż trzymam ją w chuście, więc może to tylko moje wrażenie..

izd
dzien...yyy dobry wieczór

u Nas wszystko ok, 1000 stron no no gratulacje :)
wrzucam kilka zdjęć
[ATTACH]46967[/ATTACH] - zmieszczę, zmieeeeszczę... zobaczysz ze zmieszczę

[ATTACH]46968[/ATTACH] - a właśnie, że usiądę, icooo? co mi zrobisz?!?

[ATTACH]46969[/ATTACH] - sama sobie potrzymam, juz Cie nie potrzebuję...

[ATTACH]46970[/ATTACH] - aaa no fajna ta huśtawka, dobranoc...
zarąbiste komentarze - zwłaszcza #1 - uśmiałam się po pachy:mala_lalka:

KaiKa
Kurcze nie załapałam się na 1000 stronę!!! No nic może załapie się na 2000 :smile_move:

Nadrobiłam Was, ale jutro poodpisuje:)

To jeszcze ja wrzucę fotki dwóch forumowych księżniczek Oli i Uli :)
me2

może załapię się na 2000

qrczaki - już tyle za nami,a ile przed nami???

zdjęcia małych księżniczek są przeurocze - super ,że możecie przyjaźnić się i po drugiej stronie ekranu :D

MOże na 2000 zrobimy sobie jakiś zlot? Choćby i u mnie ;) kuchnia do tego czasu będzie po remoncie = kawiarenka już zaprasza:8_5_16:

Asia30
Jestem dzisiaj sexi lady.. piżama jak na trzaskające mrozy, skarpetki, pudło chusteczek... dobrze, że męza nie ma :D:

Trzymaj się w cieple i szybko zdrowiej
najlepsze lekarstwo - gorrąca czekolada z miodem
a dla harcorowców - dodatkowo odrobina chili
justysia_k
dziewczyny czy ktorys z waszych bobasow juz sie smieje? nie usmiecha tylko smieje

Gabrysia! Zaczyna już nawet mieć łaskotki.
Znaczy - łaskotki nie zawsze działają, ale na zabawach typu "idzie rak" zawsze się śmieje

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...