Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

justysia_k
a wiecie co? tak sie zbulwersowalam troche bo te konkursy fotograficzne juz zaczynaja byc smieszne... weszlam na forum jakies konkursowe szczesliwe dziecko i kobitki tam sie wymieniaja glosami na swoje dzieci... no rece mi opadly :/
tak se chcialam pomarudzic :)

zula na leczo moze jutro bo dzisiaj po cukini wymiekam :D

Justysia nie tylko ciebie wkurza ten konkurs i ta wymiana głosami Jeszcze piszą że to tylko konkurs ale dla nagrody zrobia wszystko wymieniaja sie jak głupie i tyle jakby to jakieś niewiem życie nad życiem było zamiast czekac kto najwiecej głosów dostanie Bezsensu Ja to nawet dostaje prośby o głosowanie i rewanż oczywiście i na nk to samo Ja już tam pisłąm że dla mnie to żenada poprostu i tyle !!!! :lup:
i jeszcze wchodzą na wątki i prosimy o głosik wrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

a ja właśnie wtrąbiłam cała gorzką czekolade Wariatka ze mnie :lol:
powiem wam ze podbrzusze mnie boli i czuje jakby ktoś chciał wyjsc juz ale jakoś mu ciezko tak sie rozpycha na dole brzucha że szok

Odnośnik do komentarza

panterka
justysia_k
a wiecie co? tak sie zbulwersowalam troche bo te konkursy fotograficzne juz zaczynaja byc smieszne... weszlam na forum jakies konkursowe szczesliwe dziecko i kobitki tam sie wymieniaja glosami na swoje dzieci... no rece mi opadly :/
tak se chcialam pomarudzic :)

zula na leczo moze jutro bo dzisiaj po cukini wymiekam :D


Justysia nie tylko ciebie wkurza ten konkurs i ta wymiana głosami Jeszcze piszą że to tylko konkurs ale dla nagrody zrobia wszystko wymieniaja sie jak głupie i tyle jakby to jakieś niewiem życie nad życiem było zamiast czekac kto najwiecej głosów dostanie Bezsensu Ja to nawet dostaje prośby o głosowanie i rewanż oczywiście i na nk to samo Ja już tam pisłąm że dla mnie to żenada poprostu i tyle !!!! :lup:
i jeszcze wchodzą na wątki i prosimy o głosik wrrrrrrrrr


ja jestem idealistka i marze o sprawiedliwosci i fair play :D
ale to juz chyba nie te czasy :/
wczesniej weszlam na galerie i oddalam glosy na zdjecia ktore mi sie podobaly a dzisiaj patrze a tu takie targowisko :D
a przeciez wszystkie te dzieciaczi sa kochane i swietne :cherli3:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka
justysia_k
a wiecie co? tak sie zbulwersowalam troche bo te konkursy fotograficzne juz zaczynaja byc smieszne... weszlam na forum jakies konkursowe szczesliwe dziecko i kobitki tam sie wymieniaja glosami na swoje dzieci... no rece mi opadly :/
tak se chcialam pomarudzic :)

zula na leczo moze jutro bo dzisiaj po cukini wymiekam :D


Justysia nie tylko ciebie wkurza ten konkurs i ta wymiana głosami Jeszcze piszą że to tylko konkurs ale dla nagrody zrobia wszystko wymieniaja sie jak głupie i tyle jakby to jakieś niewiem życie nad życiem było zamiast czekac kto najwiecej głosów dostanie Bezsensu Ja to nawet dostaje prośby o głosowanie i rewanż oczywiście i na nk to samo Ja już tam pisłąm że dla mnie to żenada poprostu i tyle !!!! :lup:
i jeszcze wchodzą na wątki i prosimy o głosik wrrrrrrrrr


ja jestem idealistka i marze o sprawiedliwosci i fair play :D
ale to juz chyba nie te czasy :/
wczesniej weszlam na galerie i oddalam glosy na zdjecia ktore mi sie podobaly a dzisiaj patrze a tu takie targowisko :D
a przeciez wszystkie te dzieciaczi sa kochane i swietne :cherli3:

witam w klubie :)))

Odnośnik do komentarza

panterka
justysia pisałaś dzisiaj o drugim dziecku że jednak nie chcesz a myslałas jak beziecie sie zabezpieczać jeśłi mozn aiwedziec ?


a widzisz czytasz mi w myslach
wczoraj czytalam o metodach antykoncepcji podczas karmienia: naturalne - wiadomo no i zastrzyk, tabketki z niska dawka hormonu albo spirala
ale u nas pewnie stanie na prezerwatywie :/ nie lubie :leeee:ale co zrobisz... pozniej tabletki
a u was jak?

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka a uzywasz tego balsamu perfecta mama co kuoilysmy krem do nog?
ja sobie kupilam ale wszystko mnie po nim swedzi :(
chyba bede musiala wrocic do mojej starej sprawdzonej ziajki :D

używam i nic mi nie jest dziwne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...