Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

asiula0727
Witam

dziś byłam z Julką na pobraniu krwi,dostałyśmy wczoraj skierowanie od lekarza.
oprócz tego ze wczoraj byłyśmy rano u pediatry,to wieczorem wylądowaliśmy na NPL-u.
Mała przez 5 godzin nonstop kasłała i przy tym wymiotowała.

Podejrzewają u Julki anemię.....

Oprócz tego już 3 lekarzy mówiło że Jula ma szmery nad serduszkiem.........Nie wiem czy mam się martwic czy nie...........

Marika zdrówka dla Twoich Panów :)

Mój mały miał zdiagnozowane szmery jak miał pół roku. Od razu dostałam skierowanie do kardiologa. Poszłam i okazało się, że wizyta będzie dopiero za ok 4 miesiące, a prywatnie za 3 dni...
No oczywiście zapisałam się prywatnie. Pani doktor zbadała serduszko bardzo dokładnie, usg trwało ok 30 min, mały jakoś wytrzymał. Na szczęście wszystko było ok a te szmery to fizjologiczne były - po prostu serduszko rośnie i to się zdarza. Ma je 8-15% niemowląt, 25-95% dzieci między 3. a 12. rokiem życia i 73% dzieci w okresie dojrzewania.
Warto jednak pójść sprawdzić!

martek - przystojniak z twojego synka, w okularkach mu do twarzy

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!!

Dawno nie pisałam, ale zaglądam codziennie! Nie mam czasu, bo pracuje. Nasza firma połączyła się z drugą. Niestety taka mała generowała za duże koszty. Siedzę teraz na sprzedaży. Później szybko do teściów do Oli, kładę ją i wracamy do rodziców na noc. Z utęsknieniem czekam na weekendy. Brakuje mi tego wolnego czasu z Olcią. Po za tym wszystko ok!

Iza Malagaa gratuluję!!!

Asiula wow jaki już masz brzuszek!!! Czy w tamtej ciąży też tak szybko rósł?? Gratuluję synka! Idealnie będzie parka :) A co do mieszkania to ja uważam- ciasne, ale własne! Po za tym zawsze łatwiej bedzie można się z małego przenieść na duże, niż od razu na duże. Do końca zycia w nim mieszkać nie musicie:)

Panterko opaski super!!! Tak myślę komu by taką sprezentować :) A ile przesyłka do Polski?
Wow ale Evcia się rozwija. Jak zobaczyłam to zdjęcie na nóżkach to padła!!! Przecież ona dopiero co się urodziła!!! A z Oliego przystojniach!

Basia gratuluję synka!!! I jakie już "duży" człowiek z niego :)

Martek zdjęcia super! Już nie mogę doczekać się tej sesji!

Amda Gabryś cudny i faktycznie jak spojrzałam na zdjęcie to mówię śliczna dziewczynka ;)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...