Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

justysia_k
Martek73
Justynko mam nadzieję, że m nie ma nikogo na boku.

Ja to niestety przechodziłam i nie życzyłabym tego co przeżyłam najgorszemu wrogowi.
;(
qrde to super ze udalo wam sie prez to przejsc...

a to nei chodziło o pierwszgo meza ?

Odnośnik do komentarza

justysia_k
wiecie co robie?
czytam na necie - rozowd-formalnosci...QUOTE]
hej! to nie jestem sama?!:phone:
znaczy - nie cieszę się Twoim smutkiem, tylko raźniej mi borykać się z moimi kłopotami:spey:

bo tak sobie pomyślałam - jakby miał w rozwodzie ustalone godziny widywania dzieci, to może bardziej by się przykładał do tych 2h /o ile wogóle/ je widzi???
rachunki płacę ja... alimenty były by na życie
i tp i td w te klocki

qrde jakis taki obojętny mi się zrobił, już nie mówiąc o tym jak się jeżę po tych wszystkich naszych małżeńskich rozmowach:yyy:

póki co - wziełam sobie kredycik na rok i powoli obkupuję się na te 2 tygodnie wakacji z dziećmi. Kupuję sobie prezenty jakich wyglądam od niego ;[ opprawka - wyglądałam. juz na niewiele z jego strony liczę

szalę przeważył wlaśnie urlop - ja 2 tygodnie z dziećmi, on ma urlop w TYM SAMYM CZASIE - ponoć jego zwierzchnia władza tak ustaliła grafik i nie ma mocnych----
tylko, że będziemy razem EWENTUALNIE drugi tydzień, z łaski, jak się nie obrazi
pierwszy tydzień jest z moimi rodzicami
sama nie upilnuję takiej dwójki jak moje urwisy - nad wodą, w obcym miejscu

więc ON ma tydzień wakacji bez żony i dzieci

szlag mnie trafił i wciąż się gotuję jak o tym myślę

urlop ustalaliśmy już w marcu - by wykorzystać bonusy z firmy i obskoczyć cały sierpień, kiedy przedszkole jt zamknięte

nawet nie udaje, że jest mu przykro. MOja schorowana mama z tatą też w gorszej formie ma się zajmować JEGO dziećmi przez 1 tydz sierpnia, 2 tydzień podrzuci dzieci do swojej mamusi, potem 3 tydzień żonka weźmie, to w 4 tygodniu się pojawi. Jak mu coś nie wyskoczy /X%$#& jego *&&/

marika2218
tak kuba dalej jest na piersi ale tylko do spania i w nocy jak sie przebudzi probowalam dac mu mleko ale wogole nie wchodzilo w gre nie chcial ale musze go chyba odstawic bo juz mam piersi poranione obydwa nie moga sie zagoic a boli ze hej no jednej mam 2 rany a na drugiej jedna pomalu musze odstawiac m.powiedziedzial abym posmarowala piersi kwaskiem cytrynowym he :)

ja słyszałam, że trzeba zakleić plastrem dostęp do źródełka i opowiadać bajki - dziś piersiątka są chore, maja ałka itp więc pij z butli

będę Ci kibicować ,bo sama jestem już zmęczona tymi nocnymi karmieniami. Po powrocie z pracy - to nawet fajne, tak się razem wtulić. Plan jest taki, by na wakacjach mieć mleko zawsze dostępne bez mycia/wyparzania/odmierzania/podgrzewania/studzenia itp atrakcji
ale od września - kończymy. Znaczy - ja kończę, a mała się dostosuje ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Asiula - ja też chce takiego torta!!! pięknie wyglądacie razem :) a która piękniejsza???

Martek - buziaki i usciski! Masz wspaniałego synka i idziesz swoją drogą

Aga - dostałam przepis na muffiny z bananami - wyszły zakalce jak nigdy, więc CI nawet nie pokażę tego przepisu ;P generalnie z bananami zawsze ciasto jest wilgotne, ale tu mi wyszła kompletna klapa

marzą mi się takie kolorowe lukrowane ciacha, chyba w weekend upiekę miodowniki /takie a la pierniki tylko bez korzennych przypraw

PUPA SZYMPANSA jest i u nas :0 ale Gabci wyszło jeszcze coś na nóżkach. Dziś miałą bąble jak po pokrzywie i rozdrapała je do krwi...
No cóż, jutro prosto z biura łapie małą i pędzę na kontrolę do laryngologa, a w środe biorę urlop i idziemy na szczepienie po 13-tym m-cu

qrde to 13-tego, oby wszystko poszło gładko. Liczę na to, że szczepionka pójdzie i dowiem się co robić z tą skórką.
był już alantan, zasypka z kartoflanki, namaczanie w krochmalu, sudokrem, jakiś aflo-coś-krem, bepanthen i wszystko inne z panthenolem
nawet olej nagietkowy
i po kilku dniach - powtórka z rozrywki

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...