Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Pan nadal obrażony, a ja jak dziś zobaczyłam jeszcez raz co tams ię stało to prawie tego nie widać, ale już pogadałam z mamą i da mi pieniądze, zrobię mu to u mechanika, niech się wypacha. Teraz tylko tatę poproszę, aby mi auto kupił w prezencie na 25 urodziny (tylko trochę za wcześnie), w końcu to ćwiećwiecze!
Odezwę się potem!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Witam
U nas dziś szaro pada, wieje i nici ze spacerku:Smutny: a wczoraj mieliśmy burze z gradem:Szok:
Moje dziecko na spacerze komunikuje się ze wszystkim co się rusza:Oczko::Śmiech: jak tylko kogoś zobaczy to po swojemu zagaduje śmiesznie to wygląda:Śmiech:

Czy wasze dzieci zaczęły się pytać o intymne części ciała? Jak tak to jak je nazywacie?

Postaram sie nadrobić czytaniem i pisaniem jak Laura uśnie:Śmiech::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki :) Jestem, żyję, mam totalny brak czasu. Dziś M poszedł pierwszy dzień do pracy więc myślę, że na dniach poczytam i odpiszę. Przez ostatnie dni rzeczywiście cieszyliśmy się sobą jak tylko mogliśmy :) Dzis mam jazdę, potem zakupy i pewnie nie znajdę już czasu na odpisanie. Jutro być może mi się uda.
Póki co pozdrawiam i obiecuję poprawę :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Wiola udanych zakupów życzę i gładkiej jazdy a dla męża powodzenia w pracy:Śmiech:

grzecha pochwal się sukienką wklej jakąś fotke a co do palenia to żeby rzucić trzeba chcieć ja miałam troszkę lepiej bo razem z Sylwkiem rzuciliśmy od pierwszego stycznia :Oczko:
Jak tam po wizycie koleżanki?:Śmiech:

Ania
życzę szybkiego załatwienia i udanych zakupów:Oczko:

Gosia dobrze że stan skóry Kacperka się polepszył
A co do prezentu to ja mam zawsze problem co kupić szczególnie facetom:Padnięty:

Madzix
fajna zabawa z tym wyklejaniem dzięki my też dziś zaliczyliśmy:Śmiech: a co do kraksy to faceci tak mają mój mi do tej pory wypomina wjazd na krawężnik :Rozgniewany:(koło trzeba było prostować):Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Hej
Mój Pan wczoraj od razu po pracy przeprosił mnie. Nie liczyłam, że to tak szybko nastąpi, jednak się chłopak uczy :) My tacy zawzięci, że możemy i tygodniami nie gadać, ale jakoś od kilku miesięcy jeszcze się tak nie zdarzyło ;) A już chciałam pisać, że faceci to podrzędny gatunek hi hi :)

Kuba właśnie maluje z Mariem ślady na ścianach po gwiździach w kuchni :) Ja idę sprzątać, wieczorem będę i odpisze bo mam zaległości.

Moze zrobimy sobie imprezkę przy winku dzisiaj???

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...