Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Małgosia
Olimpia to w sumie nie niestety ;)
bo całkiem dobrze wyszło
będziecie miec super wakacje na Majorce a za rok o wiele taniej w Portugalii ;)
w PL biura podrózy podnoszą ceny wycieczek bo ropa podrozała i ceny biletów tez
takkze srednio wychodzi około 800zł na 4 osobową rodzinę
My na szczeście wyku;iliśmy opcje bez zmiennosci ceny

az tyle podnoszę ??? po 200zl od osoby???

Nie no my za portugalie zaplacilismy 1900e/2tyg a w przyszlym roku zaplacimy tylko a moze az :lol:1000e :) cieszymy sie ze zmiany ale wiesz jak juz sie przygotujesz na jedną destynacje to teraz zmiana i musisz od nowa w glowie ukladac hehe :) ale nie ma tego zlego :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Bebolek :)

Napisz nam cosik wiecej o sobie i synku :) :) ja mieszkam kolo Cork a Ty Kilcock-----> nie wiem co to za hrabstwo??

Pewnie ze cie przygarniemy bo tu tylko ja i jeszcze jedna forumka BRIE jestemy na wyspie :) reszta jest sercem z Nami :) i pilnuje mnie tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

ło matko jak tu pusto :)

Malgosia wybyczylas sie juz w tych borach??? pisz jak bylo:)

Moniq- milego rodzinnego (w namiastce ale zawsze) czasu :)

Ja i moje kochanie mamy jutro wolne i mam nadzieje ze pogoda bedzie pracowała na pelnym etacie i slonko jakies bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

monikouette
no pusto, ja tylko z doskoku i zeby podpisac liste obecnosci

pogoda chyba ladniejsza niz w IRL u nas byla, plecy mam czerwone jak rak :duren:

wlasnie wstalam od scrapowego stolu i wyrznelam na podloge, ale ze mnie zdolne dziecko :lol: kolano mnie boli :duren:

sieroto :Niespodzianka::Histeria:

Odnośnik do komentarza

witajcie babole ;)
i nową mamunię też witam

Moniq opowiedz co w PL jak wizyta siostry i w ogóle???
Olimpia odpoczęłaś trochę w hoteliku?

wróciliśmy wczoraj i Kuba wracał juz z temp, w nocy miał ponad 39, niebawem dzwonie do lekarza :Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

a wyjazd rewelacja!!! domek super, pogoda dopisała, pierwsze dnia byliśmy na spacerze po okolicznej wsi i w ogrodzie dendrologicznym.
Wieczorem czytanie przy kominku i blokus i winko i czekanie na resztę brygady
Drugiego dnia Malbork, chłopcy super zwiedzali i w nagrodę kupiliśmy im stroje krzyżackie
Trzeciego dnia pojechaliśmy do Szymbarku ( najdłuższa deska świata, domek Sybiraka przywieziony z Syberii, pociąg którym wywożono ludzi na Syberię :Płacz: schron w którym zgasili nam światło i puścili odgłosu nalotu -niesamowite wrażenie az serce ściska.
No i potem dom do góry nogami gdzie zachwiania równowagi są na porządku dziennym ;)a z Szymbarku mieliśmy 20 km do Gdanska, także spacer po starówce, kolacja w knajpce- jadłam super rybkę w sosie porowo- smietanowym:Śmiech:
Czwartego dnia - zamek w Gniewie i spacer po starówce a potem byczenie się przy kominku, strzelanie z łuku, granie w piłke
i wczoraj pakowanie i zjazd do domu i zaraz telefon do lekarza w sprawie Kuby.
Tyle z naszego wyjazdu, jak sie odkopie z totalnych zaległości firmowo- domowych to wrzucę zdjecia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...