Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
u nas mialo byc sloneczko a tu szaro i buro.....

co do mojego podpisu, niestety, same to znacie, zle wiesci na odleglosc to gorsze niz zle wiesci...
wczoraj poznym wieczorem zadzwonil do mnie brat ze zlymi, zmarla moja ciocia..... bez przyczyny jakiejs ewidentnej.. zdrowa i w ogole, zostawila czworo dzieci i meza, nawet nie miala 50 lat...

Bardzo mi przykro Moniq... :(
Takie wiadomosci sa gorsze, tym bardziej, ze chodzi o czworke dzieci i meza...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

ja tylko chcialam zyczyc spokojnej nocy a rano wiosny za oknem.sciskam was wszystkie a my mielismy dzis super dzien!kochannie tylko rano busy zatankowal ludzia porozmawial z nimi a potem juz caly dzien razem troszka pospalismy popoludniu potem poszlismy na spacerek o20 przyszedl kuzyn Igora posiedzielismy do 22.20 a oczywiscie przyniusl ciacho :D torcika :D pychotka ja zrobilam salatke z tunczyka Igor tradycyjnie mnie chwalil jak ja smacznie gotuje on to strasznie lubi sie chwalic moja kuchnia choc ja uwazam ze normalnie gotuje ale jest mi zawsze bardzo milo jak on mnie chwali
no nic kochane jeszcze raz kolorowych snow.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Dziewuszki moje kochane:) :*:*:*

Agatko, biore leki, moj M rowniez czekam na okres(oby nie jak zawsze -wiadomo:lol: :D) i w nowym cyklu na USG zobaczyc czy moje jajniki dzialaja jak powinny, moj M musi badania jeszcze raz zrobic , dokladniejsze, bo ma za duzo leukocytów i trzeba je zniszczyc, wiec w sumie tak mysle zeby sie udalo musimy byc w pełni zdrowi to jeszcze ze 3 miesiace jak nie dluzej, ale probujemy :) a no sie uda:D Oby :)

Troche dziwnie sie czuje po tych tabletkach, biore je na noc ale jakos mnie mdli, niedobrze mi, niby boli mnie brzuch a niby nie takie to dziwne, niewazne wazne to ze maja pomoc :P

Monig, przykro mi z powodu cioci :( :*

Wczoraj byla rocznica smierci mojej babci, rok- jak ten rok szybko zlecial....

Agatka Slicznie CI w tych wlosach !!!!!! i to 2 zdjecie z brzuszkiem!!! cudowne i oczywiscie zazdroszcze:P tez szybko leci agha juz urodzila, teraz TY za miesiac i kilka dni jak dobrze pamietam :P

Ja zaczynam pracowac znow ale sie zastanawiam zeby prace zmienic, bo jednak tylko na zdjeciu sie z rodzina wychodzi najlepiej, ale to bardziej skomplikowane, niechce o tym pisac , we wtorek mam znow egzamin na prawko:P

Juro bede robic gołabki i jablecznik chyba:D jak sie zbiore, bo dzis mialam zrobic

Jestem caly czas, tzn czytam czytam codziennie co nowego u was , tylko z tym pisaniem mam problem , czas spac chyba :P

Kolorowych snow i spokojnej niedzieli slonecznej przedewszystkim :):*:* Buziaczki :)

p.s. Italy, mam takie pytanie- oczywiscie jak nie chcesz nieodpisuj, -macie jakies problemy zdrowotne, ze nie zachodzisz w ciaze? czy to cos innego?

Ciekawa jestem troche bo moze mamy podobny problem, ..... napewno moge powiedziec to ze Cie rozumiem :) :*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

flor
Dziewuszki moje kochane:) :*:*:*

Agatko, biore leki, moj M rowniez czekam na okres(oby nie jak zawsze -wiadomo:lol: :D) i w nowym cyklu na USG zobaczyc czy moje jajniki dzialaja jak powinny, moj M musi badania jeszcze raz zrobic , dokladniejsze, bo ma za duzo leukocytów i trzeba je zniszczyc, wiec w sumie tak mysle zeby sie udalo musimy byc w pełni zdrowi to jeszcze ze 3 miesiace jak nie dluzej, ale probujemy :) a no sie uda:D Oby :)

Troche dziwnie sie czuje po tych tabletkach, biore je na noc ale jakos mnie mdli, niedobrze mi, niby boli mnie brzuch a niby nie takie to dziwne, niewazne wazne to ze maja pomoc :P

Monig, przykro mi z powodu cioci :( :*

Wczoraj byla rocznica smierci mojej babci, rok- jak ten rok szybko zlecial....

Agatka Slicznie CI w tych wlosach !!!!!! i to 2 zdjecie z brzuszkiem!!! cudowne i oczywiscie zazdroszcze:P tez szybko leci agha juz urodzila, teraz TY za miesiac i kilka dni jak dobrze pamietam :P

Ja zaczynam pracowac znow ale sie zastanawiam zeby prace zmienic, bo jednak tylko na zdjeciu sie z rodzina wychodzi najlepiej, ale to bardziej skomplikowane, niechce o tym pisac , we wtorek mam znow egzamin na prawko:P

Juro bede robic gołabki i jablecznik chyba:D jak sie zbiore, bo dzis mialam zrobic

Jestem caly czas, tzn czytam czytam codziennie co nowego u was , tylko z tym pisaniem mam problem , czas spac chyba :P

Kolorowych snow i spokojnej niedzieli slonecznej przedewszystkim :):*:* Buziaczki :)

p.s. Italy, mam takie pytanie- oczywiscie jak nie chcesz nieodpisuj, -macie jakies problemy zdrowotne, ze nie zachodzisz w ciaze? czy to cos innego?

Ciekawa jestem troche bo moze mamy podobny problem, ..... napewno moge powiedziec to ze Cie rozumiem :) :*

Witam dziewczynki....

Flor....czesc....
nie wiem czy mamy...nie robilam jeszcze badan....na razie lekarz powiedzial zeby sie starac bez badan bo nie sa jeszcze potrzebne...
bo nam sie raz udalo zafasolkowac ale na krotko...a ze poronienie bylo samoistne czy jak oni to tam nazywaja...i zaraz na poczatku wiec nie robili mi zadnych badan....kazali odczekac jakis czas i zabrac sie do roboty....
Pojechalam do Polski poszlam do swojego lekarza i w sumie powiedzial mi to samo....
robic...robic...robic...
ale ja robie i robie....i testy owulacyjne robilam...wszystko wychodzilo na to ze robilam w owulacje...jeden miesiac przytulanko codziennie...drugi miesiac co 2 dni....itp...i nic....
i teraz sobie odpuscilam...
juz nie licze...jedyne co bede teraz robila to nogi do gory....i co ma byc to bedzie....
takze jeszcze poczekam do czerwca i wtedy bede sie martwila....
a ty jak dlugo sie starasz?

no a tak poza tym to pogoda znowu piekna...slonce swieci pelna morda a stary jak tylko uslyszal motory za oknem to sie zerwal i tyle go widzialam....
i chyba pojde sobie sama na spacer bo co tak bede siedziala w domu....
moze by mi ktos pieska pozyczyl na tydzien...??? bylo by razniej....obiecuje ze oddam!!!

milego dnia wszystkim zycze...
jeszcze do was zajrze!!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

witam kochane w sloneczny niedzielny poranek mam nadzieje ze u was wszystkich tez sloneczko za oknem:D
Flor kochana jak czujesz jakies tam pobolewania w brzuchu to widocznie cos sie tam dzieje i moze pracuja juz jajniki.a M niech zwalcza leukocyty ja tez ostatnio mialam ale u mnie to z powodu przeziebienia teraz w czw znowu do poloznej i sprawdzimy czy juz wszystko ok :D odzywaj sie czasem a nie tylko podgladaj :*
Agus a niespytalam wczoraj bo zapomnialam jak to Michaela musi dojsc do wagi urodzeniowej?spadla z wagi i teraz dopiero jak dojdzie do takiej jak przy porodzie to wtedy na pierwszy spacerek?ale fajnie akurat zaczyna pogoda dopisywac to wam bedzie super:D
ja pamietam moj pierwszy spacerek z Oliw bylam tak przejeta za niedalam jej zadnego kocyka na dno wozka mowie wam ale zemnie gapa zjezdzam winda na dol z 4 pietra i dziecko mi sie jakos krzywi i mruczy hmm i kabinuje o co jej chodzi...i tak patrze i patrze a to moje biedne dzieciatko bez kocyka,wiecie niebylo jej zimno ale niewygodnie byl sierpien wiec cieplutko jak niewiem i pierwszy spacerek zaliczylysmy po9dniach :D
i niedlugo powtorka z rozrywki
Flor Italy trzymam za was kciuki :*
dla reszty buziaki i duuuzo slonka zycze:* Lenka gdzie jestes??


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Italy oj wspolczuje samotnego dzionka moj chlop tez mnie tak zostawia ale on z powodu pracy i mi strasznie jakos przykro wtedy...ale mam Oliwke i dzidzzie w brzuchu i tlumacze sobie ze no co taka praca za cos trzeba zyc...ehh ale wiem ze to nic fajnego,sciska mocno :*

Dziekuje za slowa otuchy....no nie jest tak zle...ja to lubie tak sobie z rana podramatyzowac...
szkoda tylko ze nie mam tu nikogo kim moglabym sie zaopiekowac....nawet kot sasiadow juz nie przychodzi....
ale jak juz zafasolkuje to na pewno mi humor wroci....zreszta niedlugo lato bede na plaze smigala...
a potem pol polski przyjezdza w odwiedziny...od kiedy mieszkam we wloszech maja tu darmowe wakacje..:36_2_34:

bedzie dobrze...
milego dzionka

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

ja jak zwykle pisze w locie...
moniq tak bardzo mi przykro kochana :(
mamo sloneczka dzieki za info.. pewnie mi gdzies umknelo... to jeszzce sie zapytam o ile tez nie pisalas co ty no i italy zrobilyscie z nazwiskami??bo ja wam powiem ze od kiedy mam zosie to tak mnie wkurza ze mamy inne nazwiska uhmmmmmmm juz wczesniej mnie denerwowalo no bo rodzina to rodzina, nie??a teraz mam wrazenie ze przez te nazwiska to moje dziecko jest mniej moje.. a moze juz lapie schizy uhmmm myslalam zeby je zmienic na nazwisko meza rto pani w urzedzie (nie wiem moze jej sie nie chcialo pracowac) objechala mnie z emoj tata to pewnie musi sie wstydzic ze ja jego nazwisko chce zmienic!!!nie pomogly tlumaczenia ze w kazdym normalnym kraju po slubie sie zmienia tylku tu jakies dziwne zwyczaje hmmmmmm
italy ja ci chetnie moja kike pozycze tylko nie wiem czy z nia wytzrymasz hehe ciagnie jak kretynka, sika w nocy i kupcia w domu choc od 2 dni odpukac czysto na dole jak schodzimy... do tego jest niewyrzyta seksualnie choc wysterlizowana... ale kochany z niej piesek!!a wy mieszkacie z tesciami??bo ja zaraz obok i pewnie jeszcze nie raz przeczytasz tutaj jak naich jade jak mnie wkurza :D
agha ale ci fanie ze masz przyjaciolke w odwiedzinach....
ja tu czasem sama jak mi michele wypada na wybierzcie sobie same calcetto, zmiane w barze, mecz itd.... ale juz mi obiecal ze zadziej bedzie wychodzl bo zosik sie bardzo absorbujacy zrobil.. a propos... wlasnie ma nowa zabawe daj mi mamo smoczek a ja go bede wypluwac i tak sie pobawimy przez godzinke dwie... taaaaaa a kto obiad zrobi??:D
uciekam wiec ale jeszcze zajrze jak mnie michele do kompa dopusci :D
aha asik dopiero doczytalam twoje pytanie dot mojego pytania :D chodzilo mi o 2 letnia przerwe miedzy ciazami.. ja bym tam chciala wczesniej... cos slyszalyscie???
buziaki!!!!!
ITALY nogi do gory!!!u mnie zadzialalo :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Katus...co do nazwiska to ci nie pomoge....nie mam pojecia jak to zrobic zeby bylo dobrze...sama sie kiedys nad tym zastanawialam...w sumie to nie jestem zdziwiona ze oni tak maja..oni lubia sobie utrudniac zycie...
a jak bys tak w Polsce zmienila na jego?
idziesz do urzedu skladasz wniosek i ci zmieniaja...ale wtedy bedziesz musiala wszystkie papiery we wloszech od nowa robic...chyba...o boze nie wiem...
nie wiem bo ja z moim starym to nie mamy slubu...i chyba szybko nie bedziemy mieli...
przynajmniej ja sie nie spiesze....

Co do pieska to nic nie szkodzi....dawaj na tydzien....oducze sikania w domu....:36_2_34::36_2_34::36_2_34:
a gdzie ty mieszkasz jezeli moge zapytac?

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Agatko dziekuje:*:*:*:*:*
Teraz sie wycwanlam i biore przed tym jak sie klade juz spac biore i odrazu spac, zasne i nic nie czuje:D powiedzieli ze moge sie zle czuc, ale jak ma pomoc dam rade:P

Italy no my od sierpnia tylko ze jak przez 3 miesiace sie nie udalo poszlam do lekarza no i od listopada dzialamy z lekami, bo u mnie zle i u mojego M zle, tzn bylo, bo teraz juz po lekach troszke lepiej ale jeszcze troche to potrwa napewno, bezplodnosc sie uznaje po roku jak sie nie uda, a ja stwierdzilam ze rok nie bede czekac :D i poszlam i bardzo dobrze bo bym mogla se czekac do smierci i by sie nie udalo bez lekow, mysle ze tak od przyszlego cyklu bedziemy sie starac bardziej:P nogi do gory itp itd :D:D:D Trzymam kciuki za Ciebie zeby wam sie szybko udalo :)
p.s. To ze lekaz mowi ze probowac i ze badania niepotrzebne to glupi jest, ja bym sama poszla na usg takie porzadne, i badanie nasienie mojego M , Ale to ja :D

Zrobilam gołabki :P

Italy to kup sobie pieska :D ja mam i np bardzo mi to pomaga, zeby nie myslec martwic sie itp itd, opiekuje sie nim:D troche jak dzieckiem, ale bez przesady :D Psy to cudowna sprawa :)

A teraz ide ciasto robic:D

Buziaczki:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

flor
Agatko dziekuje:*:*:*:*:*
Teraz sie wycwanlam i biore przed tym jak sie klade juz spac biore i odrazu spac, zasne i nic nie czuje:D powiedzieli ze moge sie zle czuc, ale jak ma pomoc dam rade:P

Italy no my od sierpnia tylko ze jak przez 3 miesiace sie nie udalo poszlam do lekarza no i od listopada dzialamy z lekami, bo u mnie zle i u mojego M zle, tzn bylo, bo teraz juz po lekach troszke lepiej ale jeszcze troche to potrwa napewno, bezplodnosc sie uznaje po roku jak sie nie uda, a ja stwierdzilam ze rok nie bede czekac :D i poszlam i bardzo dobrze bo bym mogla se czekac do smierci i by sie nie udalo bez lekow, mysle ze tak od przyszlego cyklu bedziemy sie starac bardziej:P nogi do gory itp itd :D:D:D Trzymam kciuki za Ciebie zeby wam sie szybko udalo :)
p.s. To ze lekaz mowi ze probowac i ze badania niepotrzebne to glupi jest, ja bym sama poszla na usg takie porzadne, i badanie nasienie mojego M , Ale to ja :D

Zrobilam gołabki :P

Italy to kup sobie pieska :D ja mam i np bardzo mi to pomaga, zeby nie myslec martwic sie itp itd, opiekuje sie nim:D troche jak dzieckiem, ale bez przesady :D Psy to cudowna sprawa :)

A teraz ide ciasto robic:D

Buziaczki:*

no lekarz powiedzial zeby nie robic bo zafasalkowalam juz w 3 cyklu czyli wychodzi na to ze niby plodni to my jestesmy...a ze poronilam...to podobno 1 kobieta na 5 traci pierwsza ciaze....
USG zrobilam pozadne...wszystko podobno pieknie sie wyczyscilo....
roku tez nie bede czekala ale moj stary ciagle gdzies wyjezdza wiec trudno go zlpac w te "plodne" dni...
poczekam do czerwca...a potem bede sie martwic...

a pieska mam....mialam ja nawet tutaj we wloszech...ale ona ma juz 10 lat i jest uparta...trudno jej wytlumaczyc ze tesciowie wcale nie sa tacy zli i ze trzeba czasem z nimi zostac albo przynajmniej do domu wpuscic...
musialam ja odwiezc do Polski..bo w razie wyjazdu nie bylo jej z kim zostawic....wszyscy sie jej bali.....a do hotelu nie chcialam oddawac bo tu u mnie w okolicy to takie dziwne skrzynki na psy maja i nazywaja to hotelami...

a w domu ona wszystkich kocha...nigdy nie byla agresywna ale tesciow nie lubi i koniec....

takze teraz jestem sama...nie chce drugiego psa bo pewnie bedzie taki sam klopot...zreszta tamta tak kocham ze bym sie czula jak bym ja zdradzala czy cos..:36_2_34::36_2_34::36_2_34:

trzymam kciuki za nasze II kreseczki....
powodzenia

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jasne ze sie podziele:D:D

Agatka :P jak CI sie rozlatuja to je wykalaczka albo nitka zwiaz:D i beda sie trzymac:D
w sosie pomidorowym zrobilam:D w sumie robilam dzis pierwszy raz, tak to zawsze widzialam jak mama robila:D ale pycha wyszly :P ugotowalam je w parowarze :D a potem do sosu wlozylam :D

Italy tak wiec powodzenia :), ciekawe ktora bedzie z nas pierwsza:D:D :lol:

Ide ciasto gniesc na jablecznik:D

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

flor
Jasne ze sie podziele:D:D

Agatka :P jak CI sie rozlatuja to je wykalaczka albo nitka zwiaz:D i beda sie trzymac:D
w sosie pomidorowym zrobilam:D w sumie robilam dzis pierwszy raz, tak to zawsze widzialam jak mama robila:D ale pycha wyszly :P ugotowalam je w parowarze :D a potem do sosu wlozylam :D

Italy tak wiec powodzenia :), ciekawe ktora bedzie z nas pierwsza:D:D :lol:

Ide ciasto gniesc na jablecznik:D

moze razem zafasolkujemy.....:36_1_66: wysylam jednego do ciebie...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Monique ... oj jak mi przykro :(
Italy witaj w klubie ja pierwszego aniolka tez poronilam w 6 tyg (choc dowiedzielismy sie w 13 tyg i bylo lyzeczkowanie robione). Za to drugiego zrobilismy przypadkiem jak tylko krwawic przestalam i nie wiedzac o tym spedzilismy 7 godzin w euro disneylandzie hehehe.
Kata i Mamo Sloneczka nie jestescie jedyne z problemem nazwiskowym bo w Holandii jest tak samo ja nie moge wziac meza nazwiska bo nie mam obywatelstwa (jak dostane to moge ale nie chce heheheh bo juz raz zmienilam w zyciu i mi sie nie podobalo !!!!!!). Za to w zyciu codziennym moge sie przedstawiac jak chce (np pod nazwiskiem Lucide bylam cala ciaze zapisana u poloznych ale juz w szpitalu pod swoim bo karta szpitalna jest robiona z paszportu). Michaela ma nazwisko Jonathana choc moglismy wybrac moje, jego, lub oba. Ale jak dla mnie Michaela Lucide brzmi lepiej niz Michaela Kuczynska lub Kuczynska-Lucide :D
Agatko no tak mi powiedziala polozna zeby lepiej poczekac az mala sie otlusci lekko bo jej spadlo te 10% wagi urodzeniowej w szpitalu i byla juz dokarmiana. Teraz jje ladnie (ostatnie 48 godzin za czesto ale potrzebuje komfortu na bol brzucha) wiec mysle ze juz w czwartek jak pojedziemy sprawdzic jej wage to bedzie miala te 3300 i bede mogla ja zabrac na pierwszy 5 min spacerek bo i ja tego potrzebuje.

U mnie mala rewolucja znaczy dolek bo cos zjadlam czego chyba Michaska nie lubi i brzuszek boli a do tego ma pryszcze na buzi wiec od wczoraj praktycznie nie spie wcale chyba ze zlapie 20 min miedzy jej wybudzeniami. Teraz padla sama juz ale ja po godzinie sie zwloklam bo moja przyjaciolka jest u nas a ja nie mam nawet dla niej czasu. Do tego mi sie jonathan zbiesil (nie wiem co mu odbilo) i poszedl wczoraj na impreze choc wiedzial ze nie jestem OK z tym faktem ... nie rozumie chlopak ze ja jestem na etapie wykopywania sie dopiero z otchlani niskiej samooceny !!!! Bo jak tu sie nie zadreczac jak zmienilam sie w ostatnim roku z "kociaka"na kocmoucha z marnym cialem, fryzura i awersja do makijazu. Niestety wszelkie niedogodnosci ciazowo cesarkowe mi nie pomagaja a do tego jak sobie uswiadomilam ostatnio ze seks to ja mialam w PAZDZIERNIKU to tylko sie pochlastac i mimo wiary w jego wiernosc przeryczalam cala noc jak tylko sobie pomyslalam ze jakies laski moze go nagabuja w klubie. Pogadalismy dzis i chyba dotarlo do niego choc u niego jest wszystko proste na zasadzie kocham cie wiec cie nigdy nie zdradze ... echhhhh. Po prostu faceci nie maja i miec nie beda na poczatku takiej wiezi z dzieckiem jak matka bo mi by nawet do glowy nie przyszlo wyjsc z domu gdyby to on byl do niej przyklejony cycem nie ja ...i to nie tylko ze wzgledu na niego ale przede wszystkim na nia.
Buziaki Wszystkim Mieszanym i trzymajcie kciuki zebym znalazla sile wydepilowac druga brew i zrobic henne bo czas sie wziac za siebie !!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Mieszane,
ja tu na chwile, bo chyba juz lapiemy forme dzieki rodzinnym spacerom, ale sie dzis schodzilismy uffa... Ale sie ciesze, bo wiesennie i mamy tez jakos wiecej czasu na zajecie sie soba, a nie tylko dzieckiem
:36_1_11:
Agha, trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!! Nie bede sie rozpisywac, bo mi sie setka slow cisnie na usta, a zadna Ci teraz nie pomoze pewnie... Napisze tylko, ze tak miedzy nami mowiac ;) Alex byl dosc trudnym w wychowaniu noworodkiem wiec raczej rozumiem co znaczy nie spac... Tylko kolezanka to bym sie raczej nie martwila, bo skoro ona dobra kolezanka to przeciez potowarzyszy w karmieniu troche, co? Ale wiem jak to byla kiedy moja najlepsza Psiapsiolka po raz pierwszy zobaczyla mnie w roli Mamy haha musiala sie troche przestawic ;)
Co do problemu z nazwiskiem, Kata i Italy, to ja tu jestem troche odmiennego zdania, bo mi sie to niezmienianie nawet podoba :))) Do tej pory nie mialam z tym problemow, przynajmniej nikt nie musial przyzwyczajac sie do mojego nowego nazwiska, a jak zalatwiam sprawy rodzinne na przyklad w urzedach to czasami przedstawiam sie jako Signora X nazwiskiem mojego M, bo podobnie jak w Holandii mam do tego prawo :)
Moj Tato tez zadowolony, bo nie ma Syna hihi ;))) Natomiast od tego roku mozna nadawac dziecku nie tylko nazwisko ojca, ale rowniez matki, zaleznie od upodobania. Osobiscie mam tak polskie nazwisko, ze utrudniloby to chyba troche funkcjonowanie naszemu malcowi w szkole...
Krotko mialam pisac, bo zaraz dzwonimy po pizze ;)))
Wszystkie chetne do zafasolkowania rowniez pozdrawiam oczywiscie
Milego wieczoru!!!
:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

jestem wrocilismy od znajomych, bylismy w 2 miejscach, babel bardzo grzeczny ale teraz jeczy... caly czas chce byc na rekach.... agha ty porozmawiaj z j. ja na mojego tez sie wsciekam jak wychodzi.. fakt ze zasypuje mnie smsami i telefonami no ale ja mu powiedzialam ze caly dzien siedze z mala w domu i jak wraca z pracy to poprosstu normalnie potrzebuje sobie z nim pogadac a zosik poterzbuje sie pobawic z tata... zrozumial mysle hehe zreszta on nawet niechetnie wychodzil no ale musial bo ma te swoje zobowiazania ufffffff......
ja wiem o tym ze bubus mogl miec moje nazwisko ale problem w tym ze ja jestem piliszek i jak mam tlumaczyc wszytkim jak to sie pisze (zeby nie wspominac o katarzyna joanna) to az mi sie niedobrze robi.. po co ma malenka przez to samo przechodzic... no i tez sie przedstawiam nazwiskiem meza ale w ciazy jak bylo tyle badan top musialo byc wszytko na moje nazwisko i malo nie zwariowalam uhhhhhhhhhhhh a teraz tez z banokwymi sprawami no oszalec mozna.. zrestza tak jak pisalam rodzina to rodzina nazwisko powionno byc wg mnie jedno..a tata od kiedy zobaczyl ze corka mu sie urodzila wiedzial ze nazwisko zmienione bede miala wiec nie przezywalby tego jakos specjalnie.... no nic..... musze sie dopytac bo ja chce zmienic, chocby mnie to mialno kosztowac nie wiem ile lazenia po urzedach (co mam jak w banku hehe)
patatina mi ryczy ide lulac :D
dobranoc kochane!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

bry :D
ja tylko sie witam i uciekam bo mi sie przypala a zeby oczywiscie jeszcze nie umyte bo a to male glodne a to zakupkane itd :D moja kochana malenka a wiecie ze w ten weekend w sobote rozesmiala sie na glos!!!zaniemowilismy a ja sie potem poryczalam :D no ale tylko raz i jeszcze sie to nie powtorzylo.. a uceieszyla ja tak grzechotka ktora piuerwszy raz wziela do raczki, potem sobie wlozyla w oko a potem do buzi :D
aha agha blagam zmien opis bo strasznie sie juz dlugo cesarkujesz:D:D:D:D:D:D
caluski kochane i do pozniej choc bede pewnie wieczorkiem bo dzis znow ladnie wiec idziemy sie wloczyc:)
pierwsze cwiczenie dla asika hehe pompki damskie nad natalka.. jak jestes w dole obowiazkowy buziak dla malutkiej:) 3 serie po 15 pompek na dobry poczatek hehe tylko pamietaj o rozgrzewce, 15 minut szybkiego marszu z wozkiem i wymachuj lapkami energicznie... bedziesz wygladala jakbys uciekla z psychiatrycznego ale czego sie nie robi dla lini i formy :D:D:D:D pozniej napisze wiecej :D

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

to i ja witam sie poniedzialkowo wiosna wiosna wiosna u nas :D
a Aghus pytalam sie o ta wage bo musze wiedziec na co sie szykowac jakie tu sa zasady :D a wiecie jak przykro bo ja chodze na ten kurs hol.i jedna dziewczyna miala 2 tyg temu cc i wyobrazcie sobie ze odrazu po cc wyslali ja do domu po12 godz:36_2_21: jej mama nam opowiadalam bo tez chodzi na kurs normalnie szok o ta pomoc co przychodzi musiala wydzwaniac i sie upominac poprostu jakas calkowita olewka ona cala obolala w depresje wpada jej mama to tez tak zdolowana i mowi ze stara sie jej pomagac jak moze ale juz niewie co robic zeby niedostala depresji ze wogole nie cieszy sie dzieckiem taka otepiala jest i wogole.Ja to dziekuje ze trafilam na ta polozna polke i ze ona taka sumienna walczy o wszystko dla swoich podopiecznych zawsze pod telefonem jest i wogole taka kochana jest.
no nic troszke sie przerazilam ale wiem ze ja mam dobra opieke:D
a tak wogole to mam duzo energi jest wiosennie :D robie pranie zabierazm sie do prasowania i na spacerek z Oliw jak skonczy szkole czyli o15 i moj Igor chodzi zamna i non stop sie martwi i przytula i dzwoni i caluje i wogole kocha(ale sexu dalej niema;/)no ale jakos przezyje.Agha jak widzisz niejestes sama :D buziaczki dla Ciebie i twojej krolewny suzzy gdzie jestes i zdjecia sloneczka??i buziaczki dla reszty sloneczek naszych mieszanych :*:23_30_126:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie wiosennie :-)

Zycze wiosny w sercach i na forum rowniez, bo cos tutaj pustawo ponownie, ale juz pewnie takie uroki ladnej pogody...
Mam nadzieje, ze to nie zadne problemy Was dopadly!
U nas w poradku choc martwi sie wynikami mojej bliskiej kuzynki dzisiaj... Natomiast jej brat (czyli moj kuzyn) za okolo 6 miesiecy zostanie ojcem i to jest dobra wiadomosc... Same zycie, na przemian radosc i smutek...

Milego dnia!!!
:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...