Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje Kochane Mieszane ja tylko na chwile bo padam a chce pare zdjec wam pokazac ... malutka mi sie dzis poplakala z rana bo gazy miala az czkawki dostala (heheh pierwszy raz to pewnie przetrenowala przepone). Ale kapiel pomogla i cycus ... kurde jak nie mialam mleka to mi strasznie sutki wycyckala i teraz jak sie przysysa to mam 5 sekund piekla ... sprobuje dzis nakladek no chyba ze juz bedzie sie przysysala jak trzeba bez memlania. Mleka mam jak krowa dojna tak tez zreszta wygladam a juz myslalam ze moj biust nie moze byc wiekszy ....yyyyy MOZE jak widac ... generalnie jeden cyc to polowa wielkosci mojego dziecka !!!!!!! Na szczescie sutki mam srednie wiec nie ma problemow z lapaniem. O znowu ma czkawke a ja kicham ze lzami w oczach ... a tak w ogole wzielo mnie na kichanie na cesarce a wiecie ze nie da sie kichac bez czucia przepony to jak zaczelam "kichac" to mi sie na sali wszyscy poplakali ze smiechu ze ladnie WZDYCHAM heheeh.
Wstawiam pare fotek
Mamo SLoneczka ja wiedzialam ze cesarka to do dupy generalnie ale nie spodziewalam sie ze az tak ...a najgorsze jest to ze nie daje rady np ponosic Michaeli, wykapac (tylko umylam ja na przewijaku a polozna juz trzymala w wanience), ciezko mi ja wyciagac z lozeczka i wkladac ... do tego wiadomo musze sie zajac soba a to siku na dol trzeb zejsc, prysznic wziac ...a to mnie wypompowuje z energii jak cholera. Paracetamol przytlumia troche ale bez przesady jak sie napne to az nieba chce liznac heheh.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Agha Kochana, do d... straszliwie ta cesarka, ale bedzie lepiej choc na poczatku ja sama w to nie wierzylam... Dobrze, ze masz te pomoc, moj M musial pierwszy tydzien ze mna zostac, a ja zaparlam sie i nie chcialam, zeby ktokolwiek z PL przyjezdzal, ale co znaczy zaciskanie zebow pojelam dopiero w tych pierwszych dniach, a co do piersi to tez wroca do normy, bo teraz masz taka laktacje, ktora dopiero sie musi unormowac... Zycze sil, sil i sil.... A zdjecia robicie C U D N E !!! Gratulacje raz jeszcze i dbaj o siebie!!!

Pa Dziewuszki, jak tam weekend?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Agus boziu jaka ona sliczna a te stopki :11_6_204: ja juz sie niemoge doczekac swojej!!a Ty kochana wiadomo troszke sie pomeczysz ale nim sie obejrzysz bedziesz w formie,buziaczki dla was aniolki!!
a mi fajnie sb minela 3 godzinny spacer z Oliwka karmienie kaczek i male zakupy dla Oliwki hihi wybrala sobie zolte kwiatki do ozdobienia w pokoiku i motylki i juz wszystko wisi na baldachimie przy jej lozku :D pomogla mi krolewna moja posprzatac a teraz czekamy na znajomego Igora przyjechal z Ukrainy jemu 3 tyg temu urodzil sie syn to pewnie cos wypija z Oliwka przygotowalysmy spegatti na kolacje,a teraz Oliw idzie pod prysznic no to zmykam bo juz w szlafroku golas jest.:8_5_13: i krazy jak kolomnie i marudzi.buziaki dla wszystkich


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Cos w tym przesileniu musi byc, bo ja tez wczesniej do lozka...
Tylko Wam jeszcze napisze krotko o tym Dniu Kobiet... Tutaj we Wloszech obowiazkowym kwiatkiem sa mimozy (za ktorymi ja osobiscie nie przepadam), obchodzi sie to swieto inaczej, bo mniej jest zyczen od mezczyzn, a wiecej spotkan w damskim gronie.... Na przyklad wspolnych wyjsc na pizze czy tez bardziej pikantne atrakcje ;) Ja bylam raz obecna na takim wloskim "zlocie czarownic" i podobalo mi sie raczej srednio, ale sama lubie wszelkie swieta i okazje do milego spedzania czasu, tyle ze wczoraj spedzilam go na spacerach z moimi dwoma Chlopakami ;)

to sie rozpisalam... :36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

ja tylko nasekunde moze jutro was nadrobie ale wiedzialam ze beda zdjecia!!agha malenka jest przeslodka!!iu udalo mi sie doczytac ze tak jak Zosik bardzo grzeczna!!! ale mamy super corenki :) moja nawet nie zaplakala jak ja w niedziele polali na chrzcie!!!!wszyscy byli w szoku ze takie grzeczne dziecko!! no ale wam napisze moze jutro jak mi sie uda bo mam pelne rece roboty...rozpuscili mi troche malenstwo i chce teraz na rekach w kolko wiec musze ja odzwyczajac :)agha trzymaj sie.. kurde dopiero teraz widze jaka ta cesarka ciezka.. nie wiem po co tyle wloszek sie upiera ze wlasnie tak chce rodzic.. ja rozumiem esli sa wskazania tak jak w woim przypadku ale one tak na poczatku ciazy planuja te cesarki hmmmmm teraz to sie boje ze i mnie taka katorga czeka brrrrrrrrrrrrr
buziaki uciekam bo dziecku sie nudzi juz gadanie z krowka teraz chce zywego cos czyli mame :D

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Kobietki!!!

Mam nadzieje, ze Wszystkie bez wyjatku cieszycie sie wiosna i dlatego siedzenie przed komputerem juz nie jest tkie atrakcyjne ;) My tez wiecej spacerujemy i dzieki temu lepiej spimy :)
Majeczko, ciesze sie bardzo, ze w pracy Ci sie spodobalo!!!
Kata, jakies fotki z niedzieli beda? Zycze Ci milego spedzania czasu z Rodzicami!!!

Pozdrawiam WSZYSTKIE BEZ WYJATKU!!!
:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

OOO kurcze ale pustki tu.... ?!?!?!
U mnie wiosny nie widać za bardzo... pogoda do dupy.
Ogolnie to wszystko okay, tylko że mała się zmieniła w szatana... strasznie krzyczy i już nie wiem co jej jest. Sprawdziłam dziąsła ale widać oznak ząbkowania i tak wydaje mi się że to za wcześnie. Choć trze dziąsła i wkłada do buzi co popadnie... uff ale mnie głowa boli od niej dzisiaj... patrzy na szafe i krzyczy, nie płacze! krzyczy!

Agha zajęta małą... btw. ŚLICZNA :) napisz nam w wolnej chwili co i jak :)

Majeczko, super że praca dobra i że jesteś zadowolona.

Mamo słoneczka spacerków zazdroszczę, ja wyszłam wczoraj ale aż 20 minut huh... bo zaczeło wiać i chmury przyszły... Ale tak to już jest na Cyprze, pogoda zmienia się w sekunde. Dzisiaj 15 a jutro może być już 30... klimat nie do wyrobienia.

Wreszcie zorganizowałam spotkanie mam, super było !!!!!!!!!!! W niedziele byliśmy właśnie w praku takim super ze zwierzaczkami... poprostu super ludzie. Wreszcie jakiś kontakt ze światem.
A co najciekawsze to, to że jedna kumeplka mieszka już od dwóch lat 5 sekund ode mnie :D

Kata ja nie miałam cesarki.. ale tak czy siak uważam że poród naturalny ma więcej fizycznych "skutków ubocznych", dolegliwości... plus wysiłek... heh... choć i tak bym cesarki nie wybrała tak jak inne panie.

a gadałyście o dniu kobiet.. pfff... wiecie co mój powiedział wieczorem ? Bo oczywiscie zapomniał, to mu przypomniałam hehehe... i mówi tak " ja Cie kocham w każdy dzień a nie tylko dzisiaj..." pffff... śmiech, co za wymówka.
Bo tutaj tez w sumie jaktako sie nie świetuje raczej kobitki wychodzą razem gdzieś.

Idę odpoczywać póki diablica śpi

wam życzę miłego wieczorku

a tu macie link do moich albumów ... bo nie będe wam tu zaśmiecać forum zdjęciami.
Picasa Web Albums - Suzy

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane ja ostatnie 2 dni odsypialam braki bo Michaela ladnie ze mna wspolpracowala na zasadzie dziecko spi 3 h to i mama spi :). W nocy obudzila mi sie tylko 2 razy wiec juz odzylam. Mam pytania do Was ... ile krwawilyscie po porodzie bo ja juz wlasciwie przestalam (co oczywiscie jest pozytywem) tylko jakos szybko????. To samo z cycami , nawal pokarmu za mna i teraz jest juz norma ... ja nie narzekam oczywiscie ale moze to jakies symptomy ze cos sie chrzani bo nagle taka rekonwalescencja????? Do tego karmienie cyckiem po uzyciu jeden dzien nakladak (dla odpoczynku sutek) to juz sama przyjemnosc , zero bolu, nawet sobie moze pomiedlic na koniec do spania i nie mam nic przeciwko .... paracetamol tez biore juz tylko 2 razy dziennie. Moze to jakis kop zdrowotny na wiosne ????. Troszke powoli mi Miska nabiera wagi ale to pewnie dlatego ze tylko spi i przy cycku tez zasypia tak ze ciezko mi ja nawet po 15 min na jednym utrzymac "zywa i przytomna". Sama ja budze co 3 godziny poza noca bo wtedy spi nawet 4-5 godzin. Mialam dzis plan zaczac ja nosic w huscie ... pomyslalam ze skoro czasem po karmieniu nie spi (ale i nie placze tylko sie releksuje) to sprobuje ... tiaaaaa zanim wrocilam z husta juz spala jak susel.
Kwiatkow na dzien kobiet nie dostalam bo mam jeszcze 4 wazony poporodowych a Jonathan po prostu nie zna tego swieta. Jutro przyjezdza moja przyjaciolka z Londynu na 5 dni wiec o prasowanie sie nie musze martwic bo to maniaczka tej czynnosci a jak juz jej cisnienie skoczy to nawet majtki wyprasuje heheheh. Ja powinnam byc glodna jak pies skoro Michaela tak ze mnie ssie a musze sobie na kartce pisac co i kiedy mam wchlonac bo zapominam i mi sie nie chce !!!! Co za odmiana
Kochane no to skoro juz o jedzeniu ide na dol gotowac po raz pierwszy bo dzis moja pomoc miala ostatni dzien i czas na jakies obowiazki poza dzieckiem :D Czekam tylko na polozna bo teraz ona bedzie co 2 dni kontrolowac wage :)

Suzzy dopiero doczytalam ... kochana ty wypluj te slowa o cesarce i w porownaniu do naturalnych dolegliwosci dopowiedz sobie jedno ...cesarka to OPERACJA w trakcie ktorej przecina sie 7 powlok, lekarz wklada rece do lokcia i wyciaga Ci dziecko niczego nie swiadome na swiat (przez to pluca nie sa przygotowane od skurczy, moze byc plyn w nich stad pierwsze dni w szpitalu tylko pozycja na boku dla dziecka, no i nizsza punktacja moja dostala 9 pkt tylko dlatego ze nie krzyczala pierwsze 20 sek). Bol w pierwszej dobie do usrania i NIC nie mozesz zrobic przy dziecku, ani wstac bo z cewnikiem i kroplowka jestes przywiazana do lozka. Kazde kichniecie to u mnie atak paniki bo nie wiem jak mam sie zgiac, co docisnac zeby nie czuc ze mi brzuch rozrywa. Do tego blizna (mnie to ryba ale sa kobiety ktore to martwi). Pomijam problem z karmieniem na poczatku plus 10 godzinny ZONK ze mam dziecko (ale czy to moje dziecko????? jakies rozdwojenie miedzy wiedza a mozgiem mialam) .... fakt ze poprosilam o morfine nie wzial sie z niczego wierz mi.
Dlatego cesarka tak ale TYLKO ze wzgledow medycznych !!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

AGHA, swiete slowa o tej cesarce, lepiej jak najszybciej o niej zapomniec!!! Takze Ty sie nie martw, ze "juz" jest lepiej, bo tak powinno byc, a swiadczy to tylko i wylacznie o tym, ze masz silny organizm i nie mniej silna wole (a od tej wiecej zalezy niz nam sie czasem wydaje!!!) takze karm i spij i wypoczywaj, a z czasem bedziesz miala coraz wiecej czasu i jakis bardziej normalny rytm dnia!!!
:36_3_15:
SUZY, skoro wklada tak piastki i gryzie co popadnie to chyba jednak zabki, wiesz? U nas czasami nie bylo innych oznak oprocz slinienia, gryzienia i niestety marudzenia... W kazdym razie sil Ci zycze!!!
:36_3_15:
KATA, zdzwonimy sie wkrotce sie uda mam nadzieje :):36_3_15:

I JAK JA SIE CIESZE, ZE SIE TUTAJ RUSZYLO
:36_2_25:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej!

Witaj Italy! oczywiscie mozesz sie podlaczyc i poplotkowac :D

widze ze tu mala debatka sie zrobila a propo cesarki i porodu naturalnego :) wydaje mi sie ze wszystko zalezy jaki kto mial porod naturalny i jak ktos dochodzil do siebie po cesarce. Ale prawda jest taka ze kobieta nigdy nie bedzie wiedziala jak to jest przy cesarce jak jej nie miala i odwrotnie cesarkowa mama nie zrozumie tej po porodzie naturalnym wiec chyba nie ma sensu sie spierac co kogo bardziej bolalo...

Suzy ja tez mysle ze to moga byc zeby, dzieci moga zaczac zabkowac juz od 3 miesiaca i moze cos ja juz tam swedzi, nie koniecznie musza od razu wychodzic. A jak tam Twoje kolana? Fajnie ze zaczelas sie spotykac z innymi mamami. Ja tez mam takie spotkania, tylke ze z angielskimi mamami ale nie narzekam bo sa super. Takie spotkania duzo daja.

Agha super ze szybko dochodzisz do siebie i fajnie ze malutka taka spokojna. Ja prosze o wiecej zdjec!!

Kata jak tam rodzinka? pewnie super wesolo tam macie.

Mamo Sloneczka u nas tez mozna powiedziec wiosna nadchodzi, ja juz mam zonkile w ogrodku a dookola krokusy sie mienia :D super, no i slonca troche wiecej
a co tam w ogole u Ciebie procz wiosny? sprawy rodzinne lepiej?

Majeczko ciesze sie ze Ci sie w pracy podoba, oby tak zostalo bo nie ma nic gorszego nic pracowanie tam gdzie sie nie chce...

Agata co tam u Ciebie? mowisz ze Natalka przypomniala Ci Oliwie jak byla mala, kurcze jak szybko te dzieci rosna i sie zmieniaja, obejrzalam sobie ostatnio zdjecia mojej jak byla niemowlakiem i niemoge uwierzyc ze byla taka mala i ze tak wygladala :D

a wciaz szyby nowej nie mam...

sciskam wszystkie!! i wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam kochane!!!
i witam nowa mamusie, poprosimy kilka slow o sobie!!! :D

Kochane ...no ja niestety mamusia jeszcze nie jestem....staram sie usilnie....na razie jedna proba nieudana.....ale mam nadzieje ze niedlugo zobacze swoje upragnione II kreseczki....a do tego czasu bede was podpatrywala i moze sie czegos naucze na przyszlosc....

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy, Witaj :*

Nie bedziesz sama, bo ja tez sie staram o dzidziusia, teraz mi bedzie troche razniej ze nie bede sama bez dzieciatka :)

Suzy sliczne fotki :):* I takie zapytanie jaki masz aparat? bo robi swietne zdjecia :)

Agha wracaj szybciutko do pełni sil :) buziaczki dla malutkiej ksiezniczki:):*

Buziaczki dla reszty :P :*:*:*

Zrobilam pyszny jablecznik zaraz zjem chyba polowe :P

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...