Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

racuszek
Kaszaaaaaa to Ty już czujesz maleństwo ?? zazdroszczę Ci......

A na Lutym tak strasznie smutno , że nie wytrzymałam i sie pobeczałam ...

Nie tam to się masakra rozgrywa.Niewyobrzażam sobie co ta Agnieszka teraz przeżywa.
Ja też się oczywiście poryczałam bo mi to nie dużo trzeba a tam taki dramat .Kurcze mam nadzieje,że nikogo więcej to nie spotka ale chyba przydało by się powymieniać telefonami tak na wszelki wypadek.

A maleństwo czuje od jakiegoś tygodnia może troszeczke dłużej i z dnia na dzień mocniej i nie zawsze jest to przyjemne ,wczoraj w galerii taki mnie ból brzucha złapał-cale szczęście,że obok ławeczki.To było takie piekące uczucie troche podobne jak czuć mięsień po skurczu. Dość wysoko bo nad pępkiem więc nie mógł być to skurcz macicy a że na środku to też nie mogło być wiązadło dlatego myśle,że był to kop albo wypchnięcie mięśnia.Odechciało mi się zakupów momentalnie :( Dziwi mnie to na maksa gdyby był chłopiec to o.k. normalka :) oni nie lubią buszować w ciuchach ale dziewczynka ???:hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

Nie tam to się masakra rozgrywa.Niewyobrzażam sobie co ta Agnieszka teraz przeżywa.
Ja też się oczywiście poryczałam bo mi to nie dużo trzeba a tam taki dramat .Kurcze mam nadzieje,że nikogo więcej to nie spotka ale chyba przydało by się powymieniać telefonami tak na wszelki wypadek.

A maleństwo czuje od jakiegoś tygodnia może troszeczke dłużej i z dnia na dzień mocniej i nie zawsze jest to przyjemne ,wczoraj w galerii taki mnie ból brzucha złapał-cale szczęście,że obok ławeczki.To było takie piekące uczucie troche podobne jak czuć mięsień po skurczu. Dość wysoko bo nad pępkiem więc nie mógł być to skurcz macicy a że na środku to też nie mogło być wiązadło dlatego myśle,że był to kop albo wypchnięcie mięśnia.Odechciało mi się zakupów momentalnie :( Dziwi mnie to na maksa gdyby był chłopiec to o.k. normalka :) oni nie lubią buszować w ciuchach ale dziewczynka ???:hahaha:

Ale fajnie, że maleństwo Ci o sobie przypomina :great::great:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa
Hello ! Fajowsko,że już weekend :D
Moja córa oczadziała i tak mnie łaskocze ,że brechtam na cały głos :D Dobrze,że jestem w domu bo jak bym na ulicy coś takiego odwalila to by mnie w kaftanie zabrali:)

Ide na lutówki zaglądnąć :(

Poważnie Cię łaskocze? Jezzu. Jak Ci zazdroszczę... :yipi::yes::yes::yes:

Nie no Redberry jesteśmy w tym samym czasie na forum ! A ja już przywykłam,że będe twoje posty czytać wiecznie z opużnieniem.Takie zimne już :D
A to,że ,mnie łaskocze to ani mnie nie dziwi ani mojego męże bo ja mam takie straszne łaskotki,że więcej niż 50% mojego ciała nie nadaje się do dotykania bo brechtam jak przygłup :D W życiu np.nie miałam masażu stóp i w życiu nie będe go miała no chyba,że mnie sparaliżuje :D
A boczki to już tragedia :) A tu dziecinka mnie pod żebrami smyra:hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
Redberry ja mam taki obiad tylko ze jeszcze ze szpinakiem i gotowaną marfefką

A ffuu, szpinaaaaak -marfefka może być :yes::yes:

Kaszaaaaaa

Nie no Redberry jesteśmy w tym samym czasie na forum ! A ja już przywykłam,że będe twoje posty czytać wiecznie z opużnieniem.Takie zimne już :D
A to,że ,mnie łaskocze to ani mnie nie dziwi ani mojego męże bo ja mam takie straszne łaskotki,że więcej niż 50% mojego ciała nie nadaje się do dotykania bo brechtam jak przygłup :D W życiu np.nie miałam masażu stóp i w życiu nie będe go miała no chyba,że mnie sparaliżuje :D
A boczki to już tragedia :) A tu dziecinka mnie pod żebrami smyra:hahaha:

No ja też się cieszę Kochana , że Ciebie w końcu złapałam - już się stęskniłam za postowaniem z Tobą! :love:

stokrotka_87
racuszek
Redberry ja mam taki obiad tylko ze jeszcze ze szpinakiem i gotowaną marfefką

o fuuuuuu
szpinak.............. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o_noo:

dokładnie! :out::out::out:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...