Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

martab0
hej kobitki widze ze tu cisza jak makiem zasial:)
u mnie nowy rok spokojnie sylwester to samo przy szampanie bezakloholowym i kolacyjce:)
kasza ty powiem ci ze nie jestes sama bo ja tez zaminiam sie w hipopotama i do teraz przybylo mi juz 17 kg, a moja skora wyglada jakbym sie pociela nozem albo conajmimej przeszla pozadna chloste, tyle mam rozstepow, czuje sie jak balon i szybko sie mecze:(no lae jeszcze tylko 2 miesiace, a pozniej zobaczymy ile bede zrzucac hahahah
redberry ja tez uwielbiam ta salkte i polecam dziewczyny jest naprawde super pyszna
stysiu ciesze sie ze teraz czujesz sie duzo lepiej!! no i slicznei ci w tych nowych wloskach:)
ja w poniedzialek znow ide do tego cholernego szpitala na badania , tylko tym razem nie robia mi usg, ciekawa jestem jak w takim razie stwierdza czy moje wody sie pogarszaja czy nie.... no nic pozostaje mi tylko myslec ze jest ok...
sciskam

No sałatka bardzo dobra ! Mój teściu zawsze ją robi tyle,że używa poprostu selera ze słoiczka(bez ananasa) No i zdrowa ! I odwadniająca troszkę więc na opuchlizny w sam raz :)

Może ci jednak zrobia to USG ...

Ja nie wiem ile teraz waże,3 tyg temu miałam 15 Kg na + Teraz nie mam odwagi stawać nawet na wadze ale wszystko wyjdzie na jaw w środe podczas wizyty :(
Wydaje mi się,że będzie sporo ponad 17 zwłaszcza,że właśnie wciągnełam dwa shake i jogurtową bułę a teraz czekam z niecierpliwością aż mąż jedzonko zrobi bo po słodkim zawsze jestem głodna jak wilk :D Ja należe bardziej do mięsożerców niż cukrolubów choć
niczym nie gardzę :)

Stysiu ja zamiast szampana dziecinnego wziełam sobie to piwo bavarie(któraś kiedyś polecała) i z tą butelczyną poszłam oglądać sztuczne ognie i powiem ci,że czułam się po tym zakręcona jak bym se 100 walneła hehe ale to raczej przez to mrożne powietrze bo ja tak mam,że jak zaczyna mnie wiercić w zatokach to w głowie mi się kręci :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kroaszku i tobie też wszystkiego naj :)

A co do 3/4D to powiem wam tak ! Ja byłam bo znam siebie na tyle by wiedzieć ,że gdybym nie poszła to bym załowała ale okazało się to troche bez sęsu bo już za duża ta moja córa i nie dało się ogarnąć ,tylko fragmętami można było oglądać tz albo dokładnie uszko albo nosek z wargą ale całej twarzyczki nie było widać i wiem,że lekarz nie kłamał bo jest jednym z najlepszych lekarzy we wrocławiu jak bym miała kasy jak lodu to na pewno bym przez niego miała prowadzoną całą ciążę. No ale o.k. przynajmniej potwierdził mi inny lekarz że dziewczynka choć i tak znów zasiała we mnie zwątpienie wczoraj jakaś głupia baba która w sklepie zaczeła mi wmawiać,że będzie chłopiec to już 3 !!!! Mam dość tych durnych ludzi :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

martab0
a mi wszyscy mowili ze dziewczynka, nawet te durnowate testy na intencie ze to dziewczyna mowily, ale na usg zawsze widac ze chlopak, raz nawet mi pani pokazal male cos miedzy nogami:) kasza nie sluchaj ludzi glupoty gadaja!!! a jak twoja mala bedzie mila na imie??

Ja się staram nie słuchać ale jakos nie potrafie się tym nie przejmować bo nie dość,że obcy ludzie to jeszcze kilka koleżanek ,jak lekarz mi podał płeć to nawet moja mama była zaskoczona,że dziewczynka bo jej się wydawało,że chlopiec. I denerwuje się,że jak jednak się urodzi chlopiec to bedzie musiał w rózu jak gej poginać :(:(:(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

martab0
a mi wszyscy mowili ze dziewczynka, nawet te durnowate testy na intencie ze to dziewczyna mowily, ale na usg zawsze widac ze chlopak, raz nawet mi pani pokazal male cos miedzy nogami:) kasza nie sluchaj ludzi glupoty gadaja!!! a jak twoja mala bedzie mila na imie??

Patrz i odpisałam ci a o imieniu zapomniałam :36_19_1:
hehe :D Na 90% Lena .Ja nie czuje żeby to imie było tym jednym jedynym ale jak narazie to jedyne które się podoba i mnie i T. Może jak zobacze kruszynkę to mnie olśni :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
martab0
a mi wszyscy mowili ze dziewczynka, nawet te durnowate testy na intencie ze to dziewczyna mowily, ale na usg zawsze widac ze chlopak, raz nawet mi pani pokazal male cos miedzy nogami:) kasza nie sluchaj ludzi glupoty gadaja!!! a jak twoja mala bedzie mila na imie??

Ja się staram nie słuchać ale jakos nie potrafie się tym nie przejmować bo nie dość,że obcy ludzie to jeszcze kilka koleżanek ,jak lekarz mi podał płeć to nawet moja mama była zaskoczona,że dziewczynka bo jej się wydawało,że chlopiec. I denerwuje się,że jak jednak się urodzi chlopiec to bedzie musiał w rózu jak gej poginać :(:(:(

Kochana ... ja mam takiego samego stresa :36_2_39: większość rzeczy mam różowych... oprócz wózka i łóżeczka... po prostu jak będzie chłopiec to szok :36_19_1: ale ponoć noszę dziewczynkę :D i niech tak zostanie :hahaha: :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Witam laseczki juz w Nowym Roku :love:

U nas sylwester przespany :36_1_1:

Jutro postaram się zajrzeć do was i poczytać bo teraz właśnie zamierzam troszke poleżeć, ostatnio nie czuje sie najlepiej...

PS. Stysiu, kochana moja córcia ma być Ninka, Lenkę to ja już mam ;)

Siemana !! :D
Odpoczywaj odpoczywaj ! Ja też coś ostatnio ospała chodzę i tak jak w I trymestrze nagle mnie tak spanie dopada :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Kaszaaaaaa
martab0
a mi wszyscy mowili ze dziewczynka, nawet te durnowate testy na intencie ze to dziewczyna mowily, ale na usg zawsze widac ze chlopak, raz nawet mi pani pokazal male cos miedzy nogami:) kasza nie sluchaj ludzi glupoty gadaja!!! a jak twoja mala bedzie mila na imie??

Ja się staram nie słuchać ale jakos nie potrafie się tym nie przejmować bo nie dość,że obcy ludzie to jeszcze kilka koleżanek ,jak lekarz mi podał płeć to nawet moja mama była zaskoczona,że dziewczynka bo jej się wydawało,że chlopiec. I denerwuje się,że jak jednak się urodzi chlopiec to bedzie musiał w rózu jak gej poginać :(:(:(

Kochana ... ja mam takiego samego stresa :36_2_39: większość rzeczy mam różowych... oprócz wózka i łóżeczka... po prostu jak będzie chłopiec to szok :36_19_1: ale ponoć noszę dziewczynkę :D i niech tak zostanie :hahaha: :D

Wiesz ja wcale nie mam tak dużo różowych żeczy tak z 1/3 jest różowa lub fioletowa,1/3 jest błekitna a 1/3 to inne kolory ale akurat te różowe i fioletowe są tak wypasione,że aż się micha cieszy jak człowiek na to patrzy.Moja mama troszke przegieła z zakupami i jak by się chłopiec urodził to co ja bym miała z tym zrobić ? Przecież nie oddam jak tyle na to kasy poszło a błękitne mam bo dzieci w błękicie ślicznie wyglądają moim zdaniem :D A reszta kolorów bo jak matka na czarno wiecznie chodzi to niech dziecko przynajmniej kolorowe będzie :lol:
Ale jeszcze chuśtaweczko leżaczek w różu chce kupić naj lepiej by było jak by T.kupił jak już urodzę ale w tych sklepach to te leżaczki co chwile się zmieniają :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Witam laseczki juz w Nowym Roku :love:

U nas sylwester przespany :36_1_1:

Jutro postaram się zajrzeć do was i poczytać bo teraz właśnie zamierzam troszke poleżeć, ostatnio nie czuje sie najlepiej...

PS. Stysiu, kochana moja córcia ma być Ninka, Lenkę to ja już mam ;)

Siemana !! :D
Odpoczywaj odpoczywaj ! Ja też coś ostatnio ospała chodzę i tak jak w I trymestrze nagle mnie tak spanie dopada :)

Odpoczywam, w sylwestra złapały mnie tak okropne bóle krzyzowe i na okres, ze po wzieciu 3nosp i magnezu nie przechodziło.. Lezałam i myslałam zeby tylko przeszło.. Pusciiło mnie dopiero koło 21.00 :| Nastraszyłam siebie i meża okropnie.

Kasza a co do imienia Lena jest sliczne, ale jesli imie ma coś wspolnego z temperamentem to bedziesz miec w domu ogromną łobuzice:P :36_1_1:

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
kingusia1991
Kaszaaaaaa

Ja się staram nie słuchać ale jakos nie potrafie się tym nie przejmować bo nie dość,że obcy ludzie to jeszcze kilka koleżanek ,jak lekarz mi podał płeć to nawet moja mama była zaskoczona,że dziewczynka bo jej się wydawało,że chlopiec. I denerwuje się,że jak jednak się urodzi chlopiec to bedzie musiał w rózu jak gej poginać :(:(:(

Kochana ... ja mam takiego samego stresa :36_2_39: większość rzeczy mam różowych... oprócz wózka i łóżeczka... po prostu jak będzie chłopiec to szok :36_19_1: ale ponoć noszę dziewczynkę :D i niech tak zostanie :hahaha: :D

Wiesz ja wcale nie mam tak dużo różowych żeczy tak z 1/3 jest różowa lub fioletowa,1/3 jest błekitna a 1/3 to inne kolory ale akurat te różowe i fioletowe są tak wypasione,że aż się micha cieszy jak człowiek na to patrzy.Moja mama troszke przegieła z zakupami i jak by się chłopiec urodził to co ja bym miała z tym zrobić ? Przecież nie oddam jak tyle na to kasy poszło a błękitne mam bo dzieci w błękicie ślicznie wyglądają moim zdaniem :D A reszta kolorów bo jak matka na czarno wiecznie chodzi to niech dziecko przynajmniej kolorowe będzie :lol:
Ale jeszcze chuśtaweczko leżaczek w różu chce kupić naj lepiej by było jak by T.kupił jak już urodzę ale w tych sklepach to te leżaczki co chwile się zmieniają :(

No leżaczek to możesz na sam koniec sobie odpuścić ;D ... hehe. Ale jak masz potwierdzone, nawet jak byłaś na 3D to nie masz co się martwić... gorzej ja, ja byłam na USG w 21 tygodniu i mi stwierdził, że dziewczynka , więc wiesz :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

martab0
witaj racuszku:) no i wiem co bedzie na kolacje racuszki na drozdzach znow mi ochoty narobilas:)
kasza spoko luz bedzie cora ile razy na usg ci wyszla dziewczynka?? zreszta na 3d to chyba juz bardzo doklanie widac. A nawet ja chlopak sie urodzi to wazne ze zdrowy i kto wie moze bedzie mu do twarzy w rozu:) hahhaah

No boję się właśnie,że przez te różowe falbanki może nie być całkiem zdrowy :sofunny:
3 razy już mój gin mi mówił,że dziewczynka i to na 100% już ostatnio i na 4d też czyli w sumie 4 razy ale wiesz jak tak na 100% to wole nie wierzyć bo jak jakimś cudem się chłopczyk urodzi to nie wiem czy bym nie zrobiła jazdy w szpitalu,że podmienili zwłaszcza,że mało do nas podobne to nasze dziecko ! Porównując zdjęcie qmpeeli czy Aguni bo na ich usg to odrazu widać,że podobne dzieciątka niesamowicie do mam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
martab0
witaj racuszku:) no i wiem co bedzie na kolacje racuszki na drozdzach znow mi ochoty narobilas:)
kasza spoko luz bedzie cora ile razy na usg ci wyszla dziewczynka?? zreszta na 3d to chyba juz bardzo doklanie widac. A nawet ja chlopak sie urodzi to wazne ze zdrowy i kto wie moze bedzie mu do twarzy w rozu:) hahhaah

No boję się właśnie,że przez te różowe falbanki może nie być całkiem zdrowy :sofunny:
3 razy już mój gin mi mówił,że dziewczynka i to na 100% już ostatnio i na 4d też czyli w sumie 4 razy ale wiesz jak tak na 100% to wole nie wierzyć bo jak jakimś cudem się chłopczyk urodzi to nie wiem czy bym nie zrobiła jazdy w szpitalu,że podmienili zwłaszcza,że mało do nas podobne to nasze dziecko ! Porównując zdjęcie qmpeeli czy Aguni bo na ich usg to odrazu widać,że podobne dzieciątka niesamowicie do mam :D

Pewnie takie podobienstwo zwłaszcza do mnie widac ze szok ;) :hahaha: ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela
Witam laseczki juz w Nowym Roku :love:

U nas sylwester przespany :36_1_1:

Jutro postaram się zajrzeć do was i poczytać bo teraz właśnie zamierzam troszke poleżeć, ostatnio nie czuje sie najlepiej...

PS. Stysiu, kochana moja córcia ma być Ninka, Lenkę to ja już mam ;)

Siemana !! :D
Odpoczywaj odpoczywaj ! Ja też coś ostatnio ospała chodzę i tak jak w I trymestrze nagle mnie tak spanie dopada :)

Odpoczywam, w sylwestra złapały mnie tak okropne bóle krzyzowe i na okres, ze po wzieciu 3nosp i magnezu nie przechodziło.. Lezałam i myslałam zeby tylko przeszło.. Pusciiło mnie dopiero koło 21.00 :| Nastraszyłam siebie i meża okropnie.

Kasza a co do imienia Lena jest sliczne, ale jesli imie ma coś wspolnego z temperamentem to bedziesz miec w domu ogromną łobuzice:P :36_1_1:

Oj to faktycznie się strachu musieliście najeść :( Dobrze,że przeszło ! A słyszałyście jak dużo dzieci się w nowy rok urodziło ? Ja już nie pamiętam liczby ale bardzo dużo w porównaniu do poprzednich lat.

Na to jestem przygotowana bo od zawsze mi mama mówiła jak byłam niegrzeczna ,że mnie pokara i moje dziecko da mi jeszcze bardziej popalić :D
Może już powinnam jakieś nerwosole pokupować i pochować sznurówki :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
martab0
witaj racuszku:) no i wiem co bedzie na kolacje racuszki na drozdzach znow mi ochoty narobilas:)
kasza spoko luz bedzie cora ile razy na usg ci wyszla dziewczynka?? zreszta na 3d to chyba juz bardzo doklanie widac. A nawet ja chlopak sie urodzi to wazne ze zdrowy i kto wie moze bedzie mu do twarzy w rozu:) hahhaah

No boję się właśnie,że przez te różowe falbanki może nie być całkiem zdrowy :sofunny:
3 razy już mój gin mi mówił,że dziewczynka i to na 100% już ostatnio i na 4d też czyli w sumie 4 razy ale wiesz jak tak na 100% to wole nie wierzyć bo jak jakimś cudem się chłopczyk urodzi to nie wiem czy bym nie zrobiła jazdy w szpitalu,że podmienili zwłaszcza,że mało do nas podobne to nasze dziecko ! Porównując zdjęcie qmpeeli czy Aguni bo na ich usg to odrazu widać,że podobne dzieciątka niesamowicie do mam :D

Pewnie takie podobienstwo zwłaszcza do mnie widac ze szok ;) :hahaha: ;)

Ja nie mówie o Lence tylko o Ninie,no nie mów,że nie podobna !! Na tym usg wygląda jak by to twój obraz był ! Czy nie ? Widzi to ktoś jeszcze czy ja mam jakąś krzywą faze ?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...