Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ata! :love::love:

stysiapysia
ja bede musiała w niedziele nic nie jeść słodkiego , bo w pon na glukoze
:)

trzeba przed glukozą jeść tak jak zazwyczaj Stysia.

racuszek
:Real mad: znów mi leci z nochala krew... jejku już ponad tydzień się z tym męczę.... dobrze że wizyta lekarska już 4 stycznia...

Czytałam wczoraj, że to normalne u niektórych kobiet w ciązy.

racuszek
ja 4 mam ginekologa a 5 stycznia idę prywatnie na usg 3d :) lekarz obiecał nagrać nawet 15 min filmu jeśli mała będzie współpracowała:36_3_3::36_3_3:

Serio? Ja pinkolę!! A;le suuuuper-zazdroszczę :smile::smile:.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam ostatnio bóle dłoni, tak jakby nerwoból, jakbym gdzieś się mocno uderzyła wierzchem dłoni o coś-choć nic takiego nie pamiętałam.. te bóle zdarzają się w nocy , tak mocne, że potrafię się obudzić.
I mój gin powiedział,że to się zdarza niektórym kobietom w ciąży - zwykle w 5 lub 6 miesiącu ciąży -a nazywa to się zespół cieśni nadgarstka, lekko puchnie i blokuje się główna żyła stąd ból.... :cry:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Ja mam ostatnio bóle dłoni, tak jakby nerwoból, jakbym gdzieś się mocno uderzyła wierzchem dłoni o coś-choć nic takiego nie pamiętałam.. te bóle zdarzają się w nocy , tak mocne, że potrafię się obudzić.
I mój gin powiedział,że to się zdarza niektórym kobietom w ciąży - zwykle w 5 lub 6 miesiącu ciąży -a nazywa to się zespół cieśni nadgarstka, lekko puchnie i blokuje się główna żyła stąd ból.... :cry:

Oj kurcze... To nie fajnie, ból musi być okropny.

Ja za to cierpie na bezsenność, budzę się w nocy i nie moge przez kilka godzin usnąć. Katastrofa.:o_noo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...