Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Hej hej dziewczynki!:party:

Witam się i ja!

Ja święta bez zgagi zaliczyłam i było super! :yes:

Kinia-gratuluję-tylko 2 miechy!
Qmpeela-jezzzu.. dobrze, że tylko tak to się skończyło..... co za palant z tego mechanika :grrrrrr:

Czesc kochana :love:
Palant mało powiedziane...
Juz go cała moja rodzina wybłogosławila, a jutro ma przyjechac zobaczyc co sie jeszcze uszkodziło i bedzie to teraz robił. Dałam mu czas do nowego roku.

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Czesc kochana :love:
Palant mało powiedziane...
Juz go cała moja rodzina wybłogosławila, a jutro ma przyjechac zobaczyc co sie jeszcze uszkodziło i bedzie to teraz robił. Dałam mu czas do nowego roku.

Kochana :love:

Dobrze, że się poczuwa chociaż.. mam nadzieje, że za darmo bedzie naprawiał?

A niech spróbuje wołać kase. To go chyba własnymi rękami udusze, albo wykastruje... !

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny! ja tylko na chwilę wpadłam zobaczyć co u was słychować. Mąż ma urlop do 4.01 wiec pewnie się zajmiemy zakupami dla małej ;c)) u mnie święta spokojnie i żarłocznie- zgaga mnie nie dopadła. Współczuję qmpella tych przygód samochodowych. J an szczęśćie mam ojca mechanika więc o takie sprawy się nie boję ;c) idę posiedzieć z rodzinką i wciągnąć jeszcze jedną kruchą babeczkę ;c)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Hehehe-no dokładnie! Ja Ci pomogę! :-))

Jak się masz - jak samopoczucie? Ja się dziś obżarłam trochę....

Ja to wściekła jestem od Bozego Narodzenia, wczoraj miałam zaplanowany wyjazd do rodziców z Lenuśką bo mąż pracował a tak musiałam siedziec sama w domu... Dzisiaj tez siedzielismy w domciu cały dzien a siostra zapraszała... Szlag mnie trafi jak nie zrobi tego przed nowym rokiem bo moj w NR tez pracuje wiec pojechałabym z mała do rodziców zeby sama nie siedzieć...
Cos sie na mnie uwzieło ostatnio...

A Ty jedz, jedz na zdróweczko :)

Odnośnik do komentarza

Hej Laninia.

qmpeela

Ja to wściekła jestem od Bozego Narodzenia, wczoraj miałam zaplanowany wyjazd do rodziców z Lenuśką bo mąż pracował a tak musiałam siedziec sama w domu... Dzisiaj tez siedzielismy w domciu cały dzien a siostra zapraszała... Szlag mnie trafi jak nie zrobi tego przed nowym rokiem bo moj w NR tez pracuje wiec pojechałabym z mała do rodziców zeby sama nie siedzieć...
Cos sie na mnie uwzieło ostatnio...

A Ty jedz, jedz na zdróweczko :)

Kurde, no to kiepsko... musi zdążyć i już.

stokrotka_87

wow !! drastycznie :hahaha:

hardkor :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
Redberry

Kochana :love:

Dobrze, że się poczuwa chociaż.. mam nadzieje, że za darmo bedzie naprawiał?

A niech spróbuje wołać kase. To go chyba własnymi rękami udusze, albo wykastruje... !

wow !! drastycznie :hahaha:

Jestem do tego zdolna :P

Redberry
Hej Laninia.

qmpeela

Ja to wściekła jestem od Bozego Narodzenia, wczoraj miałam zaplanowany wyjazd do rodziców z Lenuśką bo mąż pracował a tak musiałam siedziec sama w domu... Dzisiaj tez siedzielismy w domciu cały dzien a siostra zapraszała... Szlag mnie trafi jak nie zrobi tego przed nowym rokiem bo moj w NR tez pracuje wiec pojechałabym z mała do rodziców zeby sama nie siedzieć...
Cos sie na mnie uwzieło ostatnio...

A Ty jedz, jedz na zdróweczko :)

Kurde, no to kiepsko... musi zdążyć i już.

Nie ma innego wyjscia niech sobie robi co chce moze na rzesach stawac a ma działać!

Powiem wam lepsze;) Zaraz jak to sie stało napisałam mu sms'a wykrecał sie wiec zaczęłam dzwonic, nie odebrał. Zadzwoniłam wiec wczoraj i od razu do niego z tekstem "Co to ***** za zamach na moje zycie?" a w słuchawce cisza... :lol: dopiero po minucie zaczął wypyttywac hyhy :P

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Nie ma innego wyjscia niech sobie robi co chce moze na rzesach stawac a ma działać!

Powiem wam lepsze;) Zaraz jak to sie stało napisałam mu sms'a wykrecał sie wiec zaczęłam dzwonic, nie odebrał. Zadzwoniłam wiec wczoraj i od razu do niego z tekstem "Co to ***** za zamach na moje zycie?" a w słuchawce cisza... :lol: dopiero po minucie zaczął wypyttywac hyhy :P

Hehehe, albo maszerować na jajkach :P:P

Wystraszył się - hyhyhy... :yes:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry
Aaa! Kupiliśmy dziś aparat! Jupi!

No to gratki :) Teraz tylko cykac foteczki! :) Bedzie czym Mikołajkowi błyskać ;)

Dzięks!

Trochę trudny w obsłudze..albo ja taka nieteges... pół lustrzanka pół automat... no nie mogę się doczekać jak się naładuje bateria... :yes::yes:

Bedziemy oglądac fotki, będziemy oglądac fotki :lol:

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Redberry
kingusia1991

No to wypadało mu wychodzić w Wigilię nie??? hehe kurcze... chłopak się zagapił :hahaha: :lol:
ale jestem złośliwa dzisiaj :leeee: z tymi żartami :D chyba się nie obraziłaś?? :PP

a chcesz w dziób? :P:P:P

:hahaha: kurcze... nie no a zasłużyłam?? nie bądź taka... :D :lol:

noooo, nie kracz mi tu.
Bo naskarże prawdziwemu Mikołajowi i dostaniesz rózgę za rok.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...