Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

I ja i ja !!:)

Witam cieplutko:) Ja tylko na chwilkę, na 18.15 umówiłam sie na kontrolne USG chce się upewnić, ze mała nie leży już tak nisko i ogólnie czy wszystko jest ok :)
Właśnie wróciłam po zmianie opon i moge z czystym sercem przyznac, ze nareszcie mam sprawne i przygotowane na zime auto, pomijam tylko koszty z tym zwiazane, ale jak trzeba...

3majcie laseczki kciuki zeby na USG było wszystko ok i zeby mała sie w koncu ukazała i było wiadomo czy tam nic nie chowa, bo jak znow bedzie kleczec i lekarz mi powie ze na 80% to chyba mu tam fikne ;)

Miłego popołudnia i wieczorku życze pa :love: :)

Odnośnik do komentarza

Agunia
Witajcie dziewczynki zimowo :36_15_6:
U mnie śnieg leży i jest bialutko i ładnie :) Pogoda się zmienila i jakoś rano zle się czulam i slabo mi było...
Qmpelo oczywiście trzymam kciuki i koniecznie napisz po powrocie co i jak :)
Wszystkie Was pozdrawiam :))

Tak naprawde to juz siedze jak na szpilkach i tylko czekam na 17.20 czyli do wyjazdu z domciu ;)

U mnie tez sniegu lezy duzo i nadal sypie, tak ładnie się zrobiło, i humor od razu lepszy :)
Pedze umyc głowe i ogarnac sie troszke bo pewnie wypadało by w gabinecie zdjąć czapke ;) :lol:

Odnośnik do komentarza

ata
Hejka!
Ja tylko na chwilkę, bo jesteśmy w ferworze walki - malowanie, przemeblowywanie itp. Jeszcze przed świętami Milenka będzie miała swój pokoik, a my odnowioną i przygotowaną na nowego członka rodziny sypialnię.:smile::smile::smile:

Hej ata - ale fajknie, pewnie Milenka się cieszy! :mdr:

ata
Jestem na reszcie po badaniach na krzywą cukrową. Dzisiaj rano szłam zmierzyć się z tą glukozą, ale powiem Wam, że o dziwo bardzo dobrze to zniosłam. Paskudztwo straszne, ale zero mdłości, jakiegoś osłabienia czy czegoś w tym stylu. Jutro wyniki- mam nadzieję, że będą dobre.

Ja mam zamiar iśc jutro.

qmpeela
I ja i ja !!:)
3majcie laseczki kciuki zeby na USG było wszystko ok i zeby mała sie w koncu ukazała i było wiadomo czy tam nic nie chowa, bo jak znow bedzie kleczec i lekarz mi powie ze na 80% to chyba mu tam fikne ;)

Kciuki zaciśnięte! :mdr::mdr:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć MARCÓWKI :)

Aguniapiękne zdjęcie syneczka !! Kiedy robiła? Aż mi wsty bo nie rozumiem jak czytałam,że nie wiem kiedy byłaś na 4D :/ Ale fotka BOSKA! Szkoda tylko,że nie można powiększyć :(

A u nas taka rano szklana była,że pół roku do pracy jechałam :)AAAaaaaaaaa dziś urodziny obchodził kolega z pracy więc ciast i ciasteczek,cukiereczków i pierniczków było tyle ,że hej :D

Kurcze wiecie jakich ja mam głupich sąsiadów ?? Tak mnie irytują,że normalnie nie mam siły ! Ja mieszkam na parterze a oni obok remontują i siedze sobie nagle widze latarki na zasłonach a oni z typem od okien obcinają moje i świecą i stukają sobie sprawdzając-no bezczelni .Jak by nie mogli uprzedzić Wieśniaki jedne no SIE normalnie PRZESTRASZYŁAM a jak otworzyłam okno to nr1 tego typa obcego zobaczyłam
:(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Agunia
Witajcie dziewczynki zimowo :36_15_6:
U mnie śnieg leży i jest bialutko i ładnie :) Pogoda się zmienila i jakoś rano zle się czulam i slabo mi było...
Qmpelo oczywiście trzymam kciuki i koniecznie napisz po powrocie co i jak :)
Wszystkie Was pozdrawiam :))

Tak naprawde to juz siedze jak na szpilkach i tylko czekam na 17.20 czyli do wyjazdu z domciu ;)

U mnie tez sniegu lezy duzo i nadal sypie, tak ładnie się zrobiło, i humor od razu lepszy :)
Pedze umyc głowe i ogarnac sie troszke bo pewnie wypadało by w gabinecie zdjąć czapke ;) :lol:

Będzie dobrze :) Tyle kciukasów ,że inaczej być nie może :D

redberry przy suwaczku takie 4D. Widzisz ?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Faktycznie..teraz widzę. dzięki. Śliczny!! :love::love:

Eee ale to znaczy,że nie było na ten temat rozmowy ,jak dobrze bo już się przestraszyłam,że mam skleroze albo co gorsza oślepłam czytając zaległości :lol:

Hehehe... lol :lol:

Racuszku-ja naprawdę nie mam pojęcia. Mój M. mial niedawno urodziny, dostał ksiązki, płyty, szalik i rękawiczki ma. sam sobie płyt nakupowała, kosmetyków też.... jestem zielona....

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
laski co kupujecie swoim chłopom pod choinkę??
no nie mam pojęcia , tzn mam pojęcie ale nie mam 3 tys na prezent :) BETA - WÓZEK NARZĘDZIOWY + 150 NARZĘDZI od SS!! (807571979) - Aukcje internetowe Allegro

Oj ale superaśne ! Mój by się posikał chyba ze szczęścia jak by tak miał wszystko w komplecie :) Ale ja zadbam o jego pęcherz i kupie mu maszynke do golenia bo mu się zepsuła w tamtym roku i cały czas na nożykach leci a jak mu się nie chce golić to mówi,że zapomniał kupić maszynki a ja nienawide jak chodzi zarośnięty :no:

A szwagrowi kupiłam maszynke do strzyżenia bo wiem ,że ma jakąś kiepską a bródke choduje.No i mamie kupiłam zestwaw kremów Lancome i to by było na tyle...Nie mam pojęcia co jeszcze kupić :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...