Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
qmpeela
redberry A co myslisz o New kids on the block?;)

ich akurat nie mogłam znieść, nie wiem czemu, nie pasowało mi coś, moje kuzynki miały fazę na nich-ja jakoś na Take That z boysbandów :-))

Ja kilka piosenek miło wspominam ;)

Ogólnie lubie też piosenki MGMT :) zwłaszcza kids :)

Akurat to nie jest oryginał, ale jakos mi bardziej podchodzi ;)

YouTube - MGMT- Kids

Odnośnik do komentarza

Redberry
kingusia1991
Hejooooooo baby :lol: :hahaha:

Się rozgadałyście o muzyce.. a ja nie w temacie no cóż bywa :lol: :whistle:

a co Ty lubisz? czego słuchasz?

qmpeela

Ogólnie lubie też piosenki MGMT :) zwłaszcza kids :)

YouTube - MGMT- Kids

tak, tez to lubię :-)

Najlepsze ze po zdaniu egzaminu na prawko zaszłam do znajomej na kawe i w drugim pokoju u jej kuzyna akurat to leciało i zaraz bryknełam z pendrivem i mega prosba zgrania mi całej płytki :lol: jak tego słucham to dzien egzaminu mi sie przypomina :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja jakoś o muzyce nie lubię gadać, bo się nie specjalizuję za bardzo i nie interesuję nią... jedyne co czasami jak mi smutno albo mam zły dzień to puszczam te kawałki, które znam albo włączam stronkę eska.pl czy rmfmaxxx.pl i z listy np. "gorącej 20stki" :lol: kopiuję nazwy utworów i wykonawców i wrzucam na wrzutę w wyszukiwarkę i sobie przesłuchuję :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Ja jakoś o muzyce nie lubię gadać, bo się nie specjalizuję za bardzo i nie interesuję nią... jedyne co czasami jak mi smutno albo mam zły dzień to puszczam te kawałki, które znam albo włączam stronkę eska.pl czy rmfmaxxx.pl i z listy np. "gorącej 20stki" :lol: kopiuję nazwy utworów i wykonawców i wrzucam na wrzutę w wyszukiwarkę i sobie przesłuchuję :D

uhm.. czyli masz jakies ulubione nuty?

ja bez muzyki nie mogę dnia przeżyć :yes:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Ja jakoś o muzyce nie lubię gadać, bo się nie specjalizuję za bardzo i nie interesuję nią... jedyne co czasami jak mi smutno albo mam zły dzień to puszczam te kawałki, które znam albo włączam stronkę eska.pl czy rmfmaxxx.pl i z listy np. "gorącej 20stki" :lol: kopiuję nazwy utworów i wykonawców i wrzucam na wrzutę w wyszukiwarkę i sobie przesłuchuję :D

No prosze jak sobie radzisz;) Ja zwykle youtbe i mecze az znajde, a naprawde wszystko zalezy od nastroju :) Chociaz u mnie oznaką depresji jest nałogowe oglądanie starych sezonów Housa :lol:

Odnośnik do komentarza

Redberry
kingusia1991
Ja jakoś o muzyce nie lubię gadać, bo się nie specjalizuję za bardzo i nie interesuję nią... jedyne co czasami jak mi smutno albo mam zły dzień to puszczam te kawałki, które znam albo włączam stronkę eska.pl czy rmfmaxxx.pl i z listy np. "gorącej 20stki" :lol: kopiuję nazwy utworów i wykonawców i wrzucam na wrzutę w wyszukiwarkę i sobie przesłuchuję :D

uhm.. czyli masz jakies ulubione nuty?

ja bez muzyki nie mogę dnia przeżyć :yes:

Ja siedzac przy kompie mecze payliste albo youtuba, wychodzac gdzies, mp3 z telefonu a mam ich juz ogrom, lub radio w telefonie, w samochodzie tez cos gra, nie umiem zyc bez muzyki i zwykle ciągle coś nucę :)

Odnośnik do komentarza

'Break your heart '- tez mi sie podoba, albo Akon 'Sexy Bitch" :-)

qmpeela

Ja siedzac przy kompie mecze payliste albo youtuba, wychodzac gdzies, mp3 z telefonu a mam ich juz ogrom, lub radio w telefonie, w samochodzie tez cos gra, nie umiem zyc bez muzyki i zwykle ciągle coś nucę :)

ja raczej youtube, albo mp3, radio złote przeboje- nie znosze tej miazgi w rado zet czy RMF - rmfu słucham tylko rano jak jest lazar i Skowron-bo mają dobre tksty ;-) lole!

Qmpeela-a wiesz co? to jest zboczenie! bo ja jak nie usłyszę dobrze jakiegoś słówka to zaraz wrzucam na gogle i juz od razu mi lepiej ;-)))) heheeh-zboczeńcy!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
'Break your heart '- tez mi sie podoba, albo Akon 'Sexy Bitch" :-)

qmpeela

Ja siedzac przy kompie mecze payliste albo youtuba, wychodzac gdzies, mp3 z telefonu a mam ich juz ogrom, lub radio w telefonie, w samochodzie tez cos gra, nie umiem zyc bez muzyki i zwykle ciągle coś nucę :)

ja raczej youtube, albo mp3, radio złote przeboje- nie znosze tej miazgi w rado zet czy RMF - rmfu słucham tylko rano jak jest lazar i Skowron-bo mają dobre tksty ;-) lole!

Qmpeela-a wiesz co? to jest zboczenie! bo ja jak nie usłyszę dobrze jakiegoś słówka to zaraz wrzucam na gogle i juz od razu mi lepiej ;-)))) heheeh-zboczeńcy!

Dokładnie jesli nie moge czegos zrozumiec to zwykle musze to znalezc w google bo zyc nie moge:) Dla mnei muzyka cos znaczy zwykle ja z czyms identyfikuje ;)

Tak a propos polecam: oraz oczywiscie tym którzy jeszcze nie słyszeli polecam Contradanza to jest rewelka :love: :)

YouTube - Vanessa Mae - Red Hot Music Video

Ogólnie mam zboczenie na punckie Vanessy Mae i Bacha w róznych wykonaniach łącznie z oryginałami :love:

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
qmpeela nom, bardziej hity radiowe :lol: niż jakieś tam swoje upodobania z zespołami czy piosenkarzem , piosenkarką...

chociaż lubię zespół Depeche Mode :D

i lubię utworki Scatmana :D:D:D:D:D

Czyli jest jednak coś co po prostu lubisz oprócz tej sieczki, która nas teraz w radiach karmią ;)

Bez urazy dla nikogo oczywiscie, ale moje zdanie jest takie ze w radio to wszystko na jedno kopyto i zeby zaspokoic miliony... nie ze mna te numery jednak:P

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Tak a propos polecam: oraz oczywiscie tym którzy jeszcze nie słyszeli polecam Contradanza to jest rewelka :love: :)

Ogólnie mam zboczenie na punckie Vanessy Mae i Bacha w róznych wykonaniach łącznie z oryginałami :love:

Bez urazy dla nikogo oczywiscie, ale moje zdanie jest takie ze w radio to wszystko na jedno kopyto i zeby zaspokoic miliony... nie ze mna te numery jednak:P

a znasz radio złote przeboje? od czasu do czasu ich słucham, nie maja sieki jak reszta.... mieszają stare z nowym ;-)

Vanessa i bach to już nie moje klimaty-raczej mojego M. od czasu do czasu,ww przerwie miedzy ACDCi Motorhead ;-)

Zaraz poszukam-Contradanza-mówisz?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Tak a propos polecam: oraz oczywiscie tym którzy jeszcze nie słyszeli polecam Contradanza to jest rewelka :love: :)

Ogólnie mam zboczenie na punckie Vanessy Mae i Bacha w róznych wykonaniach łącznie z oryginałami :love:

Bez urazy dla nikogo oczywiscie, ale moje zdanie jest takie ze w radio to wszystko na jedno kopyto i zeby zaspokoic miliony... nie ze mna te numery jednak:P

a znasz radio złote przeboje? od czasu do czasu ich słucham, nie maja sieki jak reszta.... mieszają stare z nowym ;-)

Vanessa i bach to już nie moje klimaty-raczej mojego M. od czasu do czasu,ww przerwie miedzy ACDCi Motorhead ;-)

Zaraz poszukam-Contradanza-mówisz?

Bach i Vanessa to równiez zboczenie ;) Troche brzdąkam ;)

Radio złote przeboje znam i słucham namiętnie zwłaszcza w aucie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...