Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie uśpiłam Młodą, więc wracam.
Pisałyście o tej krzywej cukrowej, ja mam to za tydzień (w poniedziałek), bo u nas trzeba się na to badanie zapisać. Już mi nie dobrze na samą myśl o tej glukozie.
A co do szkoła rodzenia, to kiedyś był już taki temat, no i ja jestem za. Chodziłam przy pierwszej ciąży i stwierdzam, że to pomaga. Oswaja z myślą o porodzie, a te praktyczne zajęcia z pielęgnacji maluszka naprawdę się przydały. Mąż wielokrotnie mówił, że mu to pomogło na początku przy przewijaniu, kąpieli itp. Chociaż wiadomo, że człowiek będzie się i tak potem wszystkiego uczył w praktyce, najczęściej metodą prób i błędów, bo co pomaga jednemu dzidziusiowi i jego mamie nie koniecznie musi pomóc innemu.

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

ata
Właśnie uśpiłam Młodą, więc wracam.
Pisałyście o tej krzywej cukrowej, ja mam to za tydzień (w poniedziałek), bo u nas trzeba się na to badanie zapisać. Już mi nie dobrze na samą myśl o tej glukozie.
A co do szkoła rodzenia, to kiedyś był już taki temat, no i ja jestem za. Chodziłam przy pierwszej ciąży i stwierdzam, że to pomaga. Oswaja z myślą o porodzie, a te praktyczne zajęcia z pielęgnacji maluszka naprawdę się przydały. Mąż wielokrotnie mówił, że mu to pomogło na początku przy przewijaniu, kąpieli itp. Chociaż wiadomo, że człowiek będzie się i tak potem wszystkiego uczył w praktyce, najczęściej metodą prób i błędów, bo co pomaga jednemu dzidziusiowi i jego mamie nie koniecznie musi pomóc innemu.

Wychodzi z tego ze tylko ja miałam tak wcześniej krzywą cukrową:):hahaha::hahaha:

Hmm może i ta szkoła pomaga ..jestem bardzo ciekawa tej szkoły rodzenia ,ale tak jak napisałaś praktyka , metoda prób i błędów :)

Odnośnik do komentarza

Redberry
Ja się zastanawiam nad szkołą rodzenia-chyba pójdę, ale na rzeczy, które mnie interesują nie na jakieś nudne wykłady... zresztą to jeszcze przede mną.

Chce budyń śmietankowy z jagodami!

Już myślałam ze znikłaś ...a ty ak taka mała myszka cichutko pi pi...

też zjadłabym sobie ,ale naleśniki z jagodami i bitą śmietaną mniam mniam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...