Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Agunia
Kaszaaaaaa
Agunia

No ja tez jeszcze się zastanawiam nad mebelkami,nie wiem na co się zdecydować,nie wiem co z komodą,czy taką co ma przewijak czy przewijak na łóżeczko :)) A tak mam trochę ubranek i zakupy staram się rozkładać po trochu,żeby potem nie było za ciężko kiedy wszystko na raz trzeba będzie kupić.

No dokładnie ja też nie chce zostawiać na ostatnią chwile,mam nadzieje,że w grudniu już będe zdecydowana co chce żeby kupić już np kołyske a kołyski są odrazu z pościelami więc fajnie już się nie martwie ilością kompletów pościeli od kiedy mam suszarke bo w 30min wszystko suche więc nawet z jednym bym dała rade:) I przewijak na styczeń by został,wózek chyba mi ojciec kupi-coś takiego przebąkiwał więc już na luty mało zostanie.Chce fotelik chuśtaweczke ale mam zamiar mieć poprostu upatzoną i jak się faktycznie urodzi dziewuszka wtedy T.bedzie szybko zasuwał do sklepu i kupował w różowym kolorze :) A mate edukacjną i karuzele zostawie na sam koniec bo jak wszystko będe mieć to pewnie zaraz po urodzeniu teściu i ciotki zaczną się zastanawiać co kupic w prezencie ;D
No też tak myślę,a z ubranek będę kupować takie na początek i trochę na pozniej a resztę to i z dzieckiem można wyskoczyć i kupić. A wiosną i latem fajnie będzie na podwórku to będzie przyjemnie się razem wybrać,w razie co męzol popilnuje :)

Pewnie,że tak! trzeba się będzie ruszać dużo ! Ja uważam ,że z dzieckiem obowiązkowo trzeba codziennie zaliczać spacerek no chyba,że jakaś koszmarna pogoda ale widze ,że dużo młodych mam ma takiego lenia w dupie,że na chacie siedzą cały boży dzień ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
a z drugiej strony jak bym już teraz kupiła łóżeczko to bym miała spokój na dwa lata tylko bym musiala zmienić potem przewijak na większy bo te na łóżeczko małe są ale w czerwcu i tak się przeprowadzimy na większe mieszkanie więc nie było by problemu...
A piszą,że kobiety w ciąży wiedzą dokładnie czego chcą i nie mają problemów z podejmowaniem decyzji ! To ja mam w takim razie urojoną ciąże a tasiemiec się rozrósł i szaleje jak dzik :sofunny:

Dobre! :hahaha::hahaha:
A ja właśnie myślałam, że kobiety w ciąży przez te huśtawkę hormonów moją problemy z podejmowaniem decyzji, więc wszystko jest ok ;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

Pewnie,że tak! trzeba się będzie ruszać dużo ! Ja uważam ,że z dzieckiem obowiązkowo trzeba codziennie zaliczać spacerek no chyba,że jakaś koszmarna pogoda ale widze ,że dużo młodych mam ma takiego lenia w dupie,że na chacie siedzą cały boży dzień ...

Oj przykro, jeśli są takie mamuśki, ja takich nie znam, tak ja jak i moje koleżanki zaliczamy codzienne spacerki i to niezależnie od pogody, no chyba że jest jakaś śnieżyca czy wichura. Dziecko trzeba hartować, urozmaicać mu czas, no i dla samej siebie - przecież cały dzień w domu by się zwariowało.

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

ata
Ja już po jedzonku:36_1_21:
Na szczęście wszystko dla Maleństwa mam. Większość po Milence, a czego mi brak, dostanę od przyjaciół. Chyba tylko materac gryczany do łóżeczka kupimy, bo nie chcę mieć po kimś, a córcia jeszcze korzysta ze swojego. No i pewnie kilka drobiazgów też zakupię, bo nie wytrzymam tak zupełnie bez zakupów dla synusia!. Ale cieszę się, że nie muszę się martwic o te większe rzeczy.

Ja się nie martwie tymi zakupami wrecz przeciwnie podobywują mi się tylko ten brak zdecydowania ! ale to też przez to a właściwie pewnie głównie przez to,że wiosną przeprowadzka i staram sie tak zaplanowa żeby tam też pasowało :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
ata
Ja już po jedzonku:36_1_21:
Na szczęście wszystko dla Maleństwa mam. Większość po Milence, a czego mi brak, dostanę od przyjaciół. Chyba tylko materac gryczany do łóżeczka kupimy, bo nie chcę mieć po kimś, a córcia jeszcze korzysta ze swojego. No i pewnie kilka drobiazgów też zakupię, bo nie wytrzymam tak zupełnie bez zakupów dla synusia!. Ale cieszę się, że nie muszę się martwic o te większe rzeczy.

Ja się nie martwie tymi zakupami wrecz przeciwnie podobywują mi się tylko ten brak zdecydowania ! ale to też przez to a właściwie pewnie głównie przez to,że wiosną przeprowadzka i staram sie tak zaplanowa żeby tam też pasowało :(
Fajnie ze przeprowadzasz się na nowe miejsce... można by rzecz ze NOWE ŻYCIE ROZPOCZNIESZ :)

Odnośnik do komentarza

ata
Kaszaaaaaa

Pewnie,że tak! trzeba się będzie ruszać dużo ! Ja uważam ,że z dzieckiem obowiązkowo trzeba codziennie zaliczać spacerek no chyba,że jakaś koszmarna pogoda ale widze ,że dużo młodych mam ma takiego lenia w dupie,że na chacie siedzą cały boży dzień ...

Oj przykro, jeśli są takie mamuśki, ja takich nie znam, tak ja jak i moje koleżanki zaliczamy codzienne spacerki i to niezależnie od pogody, no chyba że jest jakaś śnieżyca czy wichura. Dziecko trzeba hartować, urozmaicać mu czas, no i dla samej siebie - przecież cały dzień w domu by się zwariowało.

Znam osobiście i nie raz słyszałam jak jakieś babki gadały np w sklepie,że pogoda taka sobie więc nie wychodzą blablabla
I nie raz się zastanawiałam jak na placach zabaw same wnuczki z babciami były czy rodzicą sie nie chce czy pracują a swoją drogą to troche zazdroszcze bo ja nie będe miała komu wcisnąć dziecka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Kaszaaaaaa
ata
Ja już po jedzonku:36_1_21:
Na szczęście wszystko dla Maleństwa mam. Większość po Milence, a czego mi brak, dostanę od przyjaciół. Chyba tylko materac gryczany do łóżeczka kupimy, bo nie chcę mieć po kimś, a córcia jeszcze korzysta ze swojego. No i pewnie kilka drobiazgów też zakupię, bo nie wytrzymam tak zupełnie bez zakupów dla synusia!. Ale cieszę się, że nie muszę się martwic o te większe rzeczy.

Ja się nie martwie tymi zakupami wrecz przeciwnie podobywują mi się tylko ten brak zdecydowania ! ale to też przez to a właściwie pewnie głównie przez to,że wiosną przeprowadzka i staram sie tak zaplanowa żeby tam też pasowało :(
Fajnie ze przeprowadzasz się na nowe miejsce... można by rzecz ze NOWE ŻYCIE ROZPOCZNIESZ :)

Troche poważnie to zabrzmiało :) Tak naprawde przeprowadze się o jakieś 30 kroków :lol:
Z innej strony będe miała wejście :) Zamieniamy się z teściem mieszkaniami bo on jest sam w trzy razy większym ale ja nie mam pojęcia jak to zorganizujemy bo i jego miszkanie i nasze będą całkowicie remontowane więc chyba przez chwilke będziemy musieli razem zamieszkać...ale ja mam i tak zamiar wyjechać na czerwiec do mamy więc niech sobie chłopy przez ten czas remontują i mieszkaja gdzie chcą :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
ata
Kaszaaaaaa

Pewnie,że tak! trzeba się będzie ruszać dużo ! Ja uważam ,że z dzieckiem obowiązkowo trzeba codziennie zaliczać spacerek no chyba,że jakaś koszmarna pogoda ale widze ,że dużo młodych mam ma takiego lenia w dupie,że na chacie siedzą cały boży dzień ...

Oj przykro, jeśli są takie mamuśki, ja takich nie znam, tak ja jak i moje koleżanki zaliczamy codzienne spacerki i to niezależnie od pogody, no chyba że jest jakaś śnieżyca czy wichura. Dziecko trzeba hartować, urozmaicać mu czas, no i dla samej siebie - przecież cały dzień w domu by się zwariowało.

Znam osobiście i nie raz słyszałam jak jakieś babki gadały np w sklepie,że pogoda taka sobie więc nie wychodzą blablabla
I nie raz się zastanawiałam jak na placach zabaw same wnuczki z babciami były czy rodzicą sie nie chce czy pracują a swoją drogą to troche zazdroszcze bo ja nie będe miała komu wcisnąć dziecka :D

No to kiszka. Rozumiem, że zapracowane mamy z 2- 3 dzieci nie wyrabiają, ale jak ktoś ma czas, to już dziwne.
Ja też nie mam komu "wcisnąć" dziecka, bo obie babcie mieszkają w innych miastach, ale ja się cieszę z tych spacerków. Tylko się zastanawiam, jak to będzie wyglądało przy dwójce szkrabów. Milenka nie da rady chodzić po parku przez godzinę - dwie, bo jest jeszcze za mała, a z dwoma wózkami przecież nie wyjdę.

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

ata
Kaszaaaaaa
ata

Oj przykro, jeśli są takie mamuśki, ja takich nie znam, tak ja jak i moje koleżanki zaliczamy codzienne spacerki i to niezależnie od pogody, no chyba że jest jakaś śnieżyca czy wichura. Dziecko trzeba hartować, urozmaicać mu czas, no i dla samej siebie - przecież cały dzień w domu by się zwariowało.

Znam osobiście i nie raz słyszałam jak jakieś babki gadały np w sklepie,że pogoda taka sobie więc nie wychodzą blablabla
I nie raz się zastanawiałam jak na placach zabaw same wnuczki z babciami były czy rodzicą sie nie chce czy pracują a swoją drogą to troche zazdroszcze bo ja nie będe miała komu wcisnąć dziecka :D

No to kiszka. Rozumiem, że zapracowane mamy z 2- 3 dzieci nie wyrabiają, ale jak ktoś ma czas, to już dziwne.
Ja też nie mam komu "wcisnąć" dziecka, bo obie babcie mieszkają w innych miastach, ale ja się cieszę z tych spacerków. Tylko się zastanawiam, jak to będzie wyglądało przy dwójce szkrabów. Milenka nie da rady chodzić po parku przez godzinę - dwie, bo jest jeszcze za mała, a z dwoma wózkami przecież nie wyjdę.

Hmmm my w sumie mamy komu "wcisnąć " ,ale trzeba tam dojechać 17km ...:36_2_15: oby dwie babcie na miejscu:)

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
ata
Kaszaaaaaa

Znam osobiście i nie raz słyszałam jak jakieś babki gadały np w sklepie,że pogoda taka sobie więc nie wychodzą blablabla
I nie raz się zastanawiałam jak na placach zabaw same wnuczki z babciami były czy rodzicą sie nie chce czy pracują a swoją drogą to troche zazdroszcze bo ja nie będe miała komu wcisnąć dziecka :D

No to kiszka. Rozumiem, że zapracowane mamy z 2- 3 dzieci nie wyrabiają, ale jak ktoś ma czas, to już dziwne.
Ja też nie mam komu "wcisnąć" dziecka, bo obie babcie mieszkają w innych miastach, ale ja się cieszę z tych spacerków. Tylko się zastanawiam, jak to będzie wyglądało przy dwójce szkrabów. Milenka nie da rady chodzić po parku przez godzinę - dwie, bo jest jeszcze za mała, a z dwoma wózkami przecież nie wyjdę.

Hmmm my w sumie mamy komu "wcisnąć " ,ale trzeba tam dojechać 17km ...:36_2_15: oby dwie babcie na miejscu:)

hehe mój teściu już powiedział,że z wnuczką to on może iść na piwo jak już będzie pełnoletnia a do taty jest 1200km a do mamy 900 naj bliżej jest siostra 500km ale ona jak
przyjeżdża to stęskniona za koleżankami i szaleją tylko po klubach :) Więc mam nadzieje,że nie bedzie potrzeby wciskania bo nie ma i tak komu :) we wrześniu bedzie rocznica ale to już będzie miała mała 6mc więc na pare godzin sie skołuje jakąś super nianie :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki -witam sie po weekendzie! Andrzejki spędzilismy w Szczyrku-było super, nawet tańczyłam! Pogoda tez udana-a więc git! :mdr::mdr:
Maleństwo mnie dziś kopie, ale nadal siedzi mi bardzo w dole, na samym pęcherzu...ehh.... Qmpeela a u Ciebie podniosło sie trochę? Duzo leżysz?

stokrotka_87
czy to na prawdę pisiorek? może pępowina ?

Stokrota-ja tam nic nie widzę, przyznam szczerze, no ale lekarz to dla niego rutyna czasem.. nie mam pojęcia... :yes:

stysiapysia

Ja chciałam sie pochwalić ... wczoraj zdałam PRAWO JAZDY:yuppi::yuppi: w szoku byłam ..heh , nie liczyłam na to ...myślałam o tym , by tylko plac zaliczyć i wyjechać na miasto , by wiedzieć -jak to jest ...a tu NIESPODZIANKA!!!

Stysiu-moje gratulacje!!! Ale teraz będziesz szaleć po drogach!

Kaszaaaaaa
A to mój synek :) I też podobny-razem mamy wielkie brzuszki :lol:

Hehehhe-ale synek czaderski!

qmpeela
Kurcze a kiedy tę krzywą powinno się wykonac???

Koniec 22tygodnia to nie za wczesnie?

Mój gin mówił mi, że krzywą robi soe ok 25 tygodnia.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...