Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
Dzisiaj w domu przez przypadek wygadałam się z imieniem, które obecnie jest na pierwszym miejscu.. I co?? Jak zwykle wszystkim się nie podoba... :| Wnerwia mnie to z Lena było to samo, czy oni nie mogą sobie darować? To przeciez decyzja moja i męża. Rozj*bał mnie tekst teściowej "wy nazwaliście pierwsze to moze dla drugiego pozwólcie imię wybrać nam" :hahaha::sofunny: padłam na pysk :hahaha:

I co teraz ja monologi bede uskuteczniacc?? Ide wiec chyba :)

Ale teściówka dowaliła-buahahahahaha :lol::lol:

Kaszaaaaaa

Nie daleko,wieczorkiem to w godzine dojedziemy tylko,że ja dalej nic nie spakowałam oglądam mam talent i obgryzam lakier z paznokci :(

smacznego :P:P:P

stysiapysia
hej ...napisałam już 3000 postów :yuppi::yuppi::yuppi:

Gratulacje :party::party:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Dzisiaj w domu przez przypadek wygadałam się z imieniem, które obecnie jest na pierwszym miejscu.. I co?? Jak zwykle wszystkim się nie podoba... :| Wnerwia mnie to z Lena było to samo, czy oni nie mogą sobie darować? To przeciez decyzja moja i męża. Rozj*bał mnie tekst teściowej "wy nazwaliście pierwsze to moze dla drugiego pozwólcie imię wybrać nam" :hahaha::sofunny: padłam na pysk :hahaha:

I co teraz ja monologi bede uskuteczniacc?? Ide wiec chyba :)

Ale teściówka dowaliła-buahahahahaha :lol::lol:

Zdolna jest nie ma co nie ? :lol:

stokrotka Redberry Witam cieplutko :) :love::36_2_53::36_2_53:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
pozytywie.. mój syn prowadza psa na smyczy po domu... biedna ma już go dość...
R leży w wyrku... "odpoczywa"
a ja tak wiesz... troche tu troche tam.. tu coś zrobię tam coś zrobię...

a jak Tobie mija?

Mój małzonek uczy sie w sypialni, mała robi sajgon w salonie;)
Ja naszykowałam wszystko do obiadku i leżakuje :smile:

Deprecha mnie łapie bo miałam w planach ze pojade do rodziców moich na ranczo z małą i pogoda ładna, ale niestety autko stoi i nie mam czym :(

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
z tą deprechą to ja widzę tu wszystkie... a myślałam że tylko ja mam coś z blaszkami...:hahaha:

ja raczej też się dziś z domu nie ruszam więc nie jesteś sama... upiekę ciasto..może ktoś na kawkę przyjdzie :smile:

Ciasto... mniaami :) Je chetnie tylko troszke daleko ;)

Deprecha taak... dopada wszystkie jakos ostatnio, ja jestem włóka ciągle mnie gdzies ciagnie dlatego uziemienie to istne zabójstwo dla mnie... :uff2:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
stokrotka_87
z tą deprechą to ja widzę tu wszystkie... a myślałam że tylko ja mam coś z blaszkami...:hahaha:

ja raczej też się dziś z domu nie ruszam więc nie jesteś sama... upiekę ciasto..może ktoś na kawkę przyjdzie :smile:

Ciasto... mniaami :) Je chetnie tylko troszke daleko ;)

Deprecha taak... dopada wszystkie jakos ostatnio, ja jestem włóka ciągle mnie gdzies ciagnie dlatego uziemienie to istne zabójstwo dla mnie... :uff2:

to pewnie przez hormony tak wszystkie tą depresje łapią... - dramat!
zapraszam.. będę robić takie ciasto na szybko :D

Wiesz gdybym miała samochód sprawny to jakbym się zawizięła :hahaha: a tak jestem uziemniona:)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Zdolna jest nie ma co nie ? :lol:

nio, zdolniacha, nie ma co! :no:

stokrotka_87
qmpeela
stokrotka_87
z tą deprechą to ja widzę tu wszystkie... a myślałam że tylko ja mam coś z blaszkami...:hahaha:

ja raczej też się dziś z domu nie ruszam więc nie jesteś sama... upiekę ciasto..może ktoś na kawkę przyjdzie :smile:

Ciasto... mniaami :) Je chetnie tylko troszke daleko ;)

Deprecha taak... dopada wszystkie jakos ostatnio, ja jestem włóka ciągle mnie gdzies ciagnie dlatego uziemienie to istne zabójstwo dla mnie... :uff2:

to pewnie przez hormony tak wszystkie tą depresje łapią... - dramat!
zapraszam.. będę robić takie ciasto na szybko :D

wypraszam sobie1 ja nie mam deprechy! :yipi: wręcz przeciwnie :yipi::yipi::yipi:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie :)

Jak ja się nie wyspałam ! Takie wielkie wyro moja ciotka ma ,że szok! Można się zgubić i niby takie wygodne ale jednak za miękkie materace :( Fajne dla brzyszka bo można się na nim praktycznie położyć ale dla kręgosłupa katorga...
A ja jestem w domku ! T.mi wczoraj przypomniał,że i tak przyjeżdżamy na meczyk dziś więc nie brałam kompa wczoraj bo wiedziałam,że odrazu pójde spać a rano odbył się jak zwykle nasz niedzielny szlak chandlowy :) To już taka tradycja :D
Teraz siedze z kotkami wytęsknionymi(moja kicia się tak tuli do brzuszka! Musze brać ze sobą tel.jak siadam-jak mi się uda zrobić fotke to padniecie ! Ostatnio siorka widziała to nadziwić się nie mogła )
Musze troszke posprątać ,strasznie widać syf na panelach,na wykładzinie się gubiło wszystko pomimo,że była w kolorze ecru.
Znowu mi się kręciło dzisiaj w bani jak łaziliśmy po placu:(
Ale dużo było babeczek które sprzedawały ciuszki po swoich noworodkach i takie naprawde ładniusie,wszystko firmowe i pewnie za grosze.Jak bym nie miała to bym kupiła takie używane bo wyglądały jak nówki a wystarczy wyprać pożądnie i nie ma się co bać,że to używki:)
Oj czuje,że przynudzam...
A więc ide odkurzać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Redberry !:)
Te co ja dostałam od koleżanki są na jakjieś 12 miesiąc ale są zajechane(poplamione i wypłowiałe)Więc jedynie jeśli moje dziecko będzie koszmarnym brudasem i wszystkie jego ciuszki będą w takim stanie to się skusze na te co dostałam w przeciwnym razie nie przyniose ich nawet ze strychu bo narazie jestem na etapie nie lubienia ich :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

cześć stokrotka :)

Ja dla noworodka mam wysztko tylko jeszcze kilka body dokupie bo wydaje mi się mało,kaftaników raczej starczy.A nie mam pajacyków takich malutkich tylko na 60cm moja mama kupiła ale możliwe,że to dlatego,że mają sciągacze więc chyba będą dobre dla maleństwa też.Kurcze ja się nie znam powinnam ukraść jakiegoś szkaraba na pare godzin i poprzymierzać :D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka kaszaaaa redberry witam i ja was cieplutko :love:

Co do ubranek ja nie mam nic :O w ogóle dla dzidziusia nie mam w domciu nic, wszystko poszło... Teraz oglądam sobie kołyski i leżaczki bo to zamierzam kupić. Doszłam do wniosku, że łózeczko zakupie potem jak dzidzia bedzie miec kilka tygodni a na początek wystarczy kołyska, albo jakiś kosz ;)
Przeglądam tez na allegro zestawy ciuszków dla noworodków i chyba popoluje troszke moze uda mi sie cos zakupic :)

Odnośnik do komentarza

Siemana dziołchy!! :love::love::love:

Kaszaaaaaa
... nie przyniose ich nawet ze strychu bo narazie jestem na etapie nie lubienia ich :D

:lol::lol:

qmpeela

Co do ubranek ja nie mam nic :O w ogóle dla dzidziusia nie mam w domciu nic, wszystko poszło... Teraz oglądam sobie kołyski i leżaczki bo to zamierzam kupić. Doszłam do wniosku, że łózeczko zakupie potem jak dzidzia bedzie miec kilka tygodni a na początek wystarczy kołyska, albo jakiś kosz ;)
Przeglądam tez na allegro zestawy ciuszków dla noworodków i chyba popoluje troszke moze uda mi sie cos zakupic :)

no a ja chce kupić na początek kosliper - znasz?

Łóżeczko dla niemowląt, łóżeczka dla niemowląt - Ulica sezamkowa

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Siemana dziołchy!! :love::love::love:

Kaszaaaaaa
... nie przyniose ich nawet ze strychu bo narazie jestem na etapie nie lubienia ich :D

:lol::lol:

qmpeela

Co do ubranek ja nie mam nic :O w ogóle dla dzidziusia nie mam w domciu nic, wszystko poszło... Teraz oglądam sobie kołyski i leżaczki bo to zamierzam kupić. Doszłam do wniosku, że łózeczko zakupie potem jak dzidzia bedzie miec kilka tygodni a na początek wystarczy kołyska, albo jakiś kosz ;)
Przeglądam tez na allegro zestawy ciuszków dla noworodków i chyba popoluje troszke moze uda mi sie cos zakupic :)

no a ja chce kupić na początek kosliper - znasz?

Łóżeczko dla niemowląt, łóżeczka dla niemowląt - Ulica sezamkowa

Swietne, ale ja nie planuje z maluchem spac dlatego kołyske chce:) Musze jednak przyznac ze rozwiazanie jest kozackie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...