Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Kaszaaaaaa
A Kinia ostatnio tak się malo pokazuje,że pewnie zakuwa cały szas .(to tak apropo zmeczonych zwojów) :D

No właśnie - Anglia ją pochłonęła :P:P

w ogóle mało nas tu zagląda..

No wykruszyło się dużo,ale ja bym wykasowała z pierwszej stronki te dziewczyny co się nie pokazały już od kilku miesięcy.Stysi się pewnie nie chce bo jak usunie a wrócą to znowu się będzie musiała narobić :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa
Kurcze ide się spakować bo to już 20,T.już przysnoł przed tv a ja nie mam nic kompletnie spakowanego a jeszcze kawał drogi przed nami. Im póżniej tym lepiej bo przynajmniej dziadek już będzie spał :)

Dobra, to na razie!

Chyba jednak zostane z tymi monologami :P

Ale monologi są czaderskie ! Nikt ci nie przerwie ! Nikt nie zmieni tematu nie w pore itd
:sofunny:
I spoko ja będe zaglądać w między czasie,jak zobacze,że sytuacja się wymyka z pod kontroli(zaczniesz się jąkać czy coś w tym stylu) to zareaguje ! Spokojna twoja rozczochrana !! :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Redberry

Widziałam kołyskę -cudna!
Pirat-bo ściągnął mi płytę Chylińskiej-nie wiem jak?!
/QUOTE]

Eeee.. to zaden problem:P :lol:
kaszaaaa a ja ma suwaka na którym widac ze jestem w 5tym jeszcze :P Polecam te suwaczki super odliczaja:)
PS a kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

No właśnie skoro 21 tydzień jest w 5 miesiącu to 24tydzień nie może być w 7 miesiącu.

A ja się nie zgadzam z tą opinią !! Jak byśmy pouczyły dzieciaczki to by się nauczyły przynajmniej czytać w myślach ! :sofunny:

mi zacznie sie 6miesiąc w 22tygodniu 3 dniu :P

a tak a propos prosze bardzo ;) :

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg

lub licza tez tak:

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

tak czy siak masz racje:) 24tydzien to nie jest 7miesiac :) :lol:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Ja jeszcze tak na szybko. Pokazałam męzowi kołyske a oto jego odpowiedz "przeciez to wcale nie pasuje do mebli" :szok: :hahaha: zmiękłam ;)

Uciekam :)

Redberry tylko bez monologów mi tutuaj ;) :smile:

a kysz już!

wróciłam se:P

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa
Kurcze ide się spakować bo to już 20,T.już przysnoł przed tv a ja nie mam nic kompletnie spakowanego a jeszcze kawał drogi przed nami. Im póżniej tym lepiej bo przynajmniej dziadek już będzie spał :)

Dobra, to na razie!

Chyba jednak zostane z tymi monologami :P

Ale monologi są czaderskie ! Nikt ci nie przerwie ! Nikt nie zmieni tematu nie w pore itd
:sofunny:
I spoko ja będe zaglądać w między czasie,jak zobacze,że sytuacja się wymyka z pod kontroli(zaczniesz się jąkać czy coś w tym stylu) to zareaguje ! Spokojna twoja rozczochrana !! :lol:

monologi górą :) teraz widze czas na mnie :P

Redberry
Kaszaaaaaa

Ale monologi są czaderskie ! Nikt ci nie przerwie ! Nikt nie zmieni tematu nie w pore itd
:sofunny:
I spoko ja będe zaglądać w między czasie,jak zobacze,że sytuacja się wymyka z pod kontroli(zaczniesz się jąkać czy coś w tym stylu) to zareaguje ! Spokojna twoja rozczochrana !! :lol:

No sąąą!!

Dobra :lol::lol::lol: zaglądaj, kontroluj mnie
:lol::lol::lol:

Ja kontroluje, ale coś sie dzisiaj nie postarałas :P :smile::lol:

Redberry
Qrde, płyta Chylińskiej mnie trochę rozczarowała...hmm..ta piosenka w radio jest super, oprócz niej na płycie podoba mi się jesz jedna, może dwie...hhmm..

Mi podoba sie dokładnie 2 :) wiec nie jestes sama :)

Redberry
Nie no, dobra-ja też zmykam
Zostawiam piosenkę T.Love - O Tina - lubię ją, bo po pierwsze w domu tak na mnie wołają, a po drugie, jest trochę o mnie :P Czasem łapię takie fazy jak ta Tina w tej piosecne, ale to rzadko.... za to motyw ze złamanym obcasem i że wszystko jest wtedy źle, to 100% ja :P

YouTube - Muniek (T.Love) - Tina (nowy singiel)

Piosenka świetna..., ale nie rozumiem jak tak sobie poszłaś coo? ;)
Miłego wieczorka :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w domu przez przypadek wygadałam się z imieniem, które obecnie jest na pierwszym miejscu.. I co?? Jak zwykle wszystkim się nie podoba... :| Wnerwia mnie to z Lena było to samo, czy oni nie mogą sobie darować? To przeciez decyzja moja i męża. Rozj*bał mnie tekst teściowej "wy nazwaliście pierwsze to moze dla drugiego pozwólcie imię wybrać nam" :hahaha::sofunny: padłam na pysk :hahaha:

I co teraz ja monologi bede uskuteczniacc?? Ide wiec chyba :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
Kurcze ide się spakować bo to już 20,T.już przysnoł przed tv a ja nie mam nic kompletnie spakowanego a jeszcze kawał drogi przed nami. Im póżniej tym lepiej bo przynajmniej dziadek już będzie spał :)

Hmm czyli co wyjazd juz dzisiaj? :O Daleko jedziecie??

Nie daleko,wieczorkiem to w godzine dojedziemy tylko,że ja dalej nic nie spakowałam oglądam mam talent i obgryzam lakier z paznokci :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa
Kurcze ide się spakować bo to już 20,T.już przysnoł przed tv a ja nie mam nic kompletnie spakowanego a jeszcze kawał drogi przed nami. Im póżniej tym lepiej bo przynajmniej dziadek już będzie spał :)

Hmm czyli co wyjazd juz dzisiaj? :O Daleko jedziecie??

Nie daleko,wieczorkiem to w godzine dojedziemy tylko,że ja dalej nic nie spakowałam oglądam mam talent i obgryzam lakier z paznokci :(

Hmm to faktycznie troche nie bardzo, męża pogoń niech się zbierze ;)
Ja nic nie oglądam na allegro szperam jak zwykle, mąż coś na discavery ogląda ;)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
heheh to ładnie teściówka pojechała ! Bezczelna normalnie :P
Mi często próbują zapodać swój typ babeczki z pracy ale robią to delikatnie więc tylko polewam a jak raz jedna powiedziała imię które mi się naprawde podoba to udawalam,że nie słysze :)
A Lenka mi się podoba i mojemu mężowi też odrzucił Nelke ale może ta Lena zostanie :)

Lena, Lenuśka :love: Lenki to super dziewczyny, mówie Ci ;) A imie jest no wiesz.. tak nieskromnie mówiąc ekstra ;)

Nele chciałam i ja ale niestety kazdy zaraz pyta czy to od Korneli... :| Myslałam nad Helenką ale wyłalibysmy jak? Lena? :hahaha: podoba mi się Nadia, ale niestety odpada jak narazie, no i jeszcze zostaje imię naszej forumowej koleżanki, które podoba się męzowi a jemu ciezko dogodzic wiec moze.. moze ;) :smile:

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
kaszaaaa Redberry A co Wy dzisiaj takie jakieś zmienne ?? weekend czy jak?? ;)

Jak baby w ciąży normalnie ! Ja nie wiem jak ty z nami wytrzymujesz ?
Dobra mąż zrobił wielkie ruszenie i z kanapowca zamienił się w garozmywacza więc i ja rusze zad :)

No własnie i ja sie sobie dziwie ;) :lol:

Jak się mąż ruszył to i Tobie nie wypada siedziec masz racje :)
Owocnego zbierania i pakowania, bo to zawsze nerwowy moment, wszystko ginie itp. ;)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

No wykruszyło się dużo,ale ja bym wykasowała z pierwszej stronki te dziewczyny co się nie pokazały już od kilku miesięcy.Stysi się pewnie nie chce bo jak usunie a wrócą to znowu się będzie musiała narobić :D

Kaszaaaa dla mnie to nie problem...ale myślę ze nie jest to potrzebne... wszystko może się okazać jeszcze czy się pojawią czy nie ... nie wiem co o tym myślicie...a jednak zostawie i czekać cierpliwie będe.... a tak poza tym Kaszaaa szerokiej drogi:36_3_15:

Redberry
Qrde, płyta Chylińskiej mnie trochę rozczarowała...hmm..ta piosenka w radio jest super, oprócz niej na płycie podoba mi się jesz jedna, może dwie...hhmm..

Ja mam to samo...myślałam ze lepiej jej to wyszło... hehe

a propos pierwszej stronki ,czy Wam sie wszystkie imiona wyświetlają??? dajcie znak jak jest coś nie tak:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Hej marcóweczki :smile:

Szczerze mówiąc trochę Was "podczytałam" wszystkich postów nie czytałam, przyznaję się :yes: "nawaliłyście" tego duuużo , szok :Padnięty:

Ja dzisiaj cały ranek w sklepach :D nogi mi trochę spuchły :surprised: to już taki okres ciąży, że mi puchną stopy? szok...
No i później cały dzień po za Londynem :yes: więc jakoś dzień zleciał...

ale ulewa jak nic była... jak to w Anglii :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...