Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa
Qmpeela ja tak sobie myślałam, myślałam :P(cicho,kto mnie nie zna ten łyknie:D )

ja tego nie łyknę :P:P:P:P:P

Nie no marcówy stare forumowiczki tego nie łykną ale wiesz jak by się jakaś sierpniówka niechcąco zabłąkała to a nóż by pomyślała "hmmm,myślicielka...:sofunny:

:hahaha::hahaha: moze jakas nowa łyknie :lol: ale "nie z nami te numery Bruner" :lol:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

Qmpeela-jakie monologi? jakie monologi? ja Ci dam uzurpatorko forum :P

Cicho cicho :P ja tak sobie marzyłam rozumiesz :lol:

rozumiem Cię doskonale-bo na poprzedniej stronie ziściło się to marzenie dla mnie i napisałam posty sama do siebie :P

To ja sobie jeszcze pomarze coo?? moze i sie kiedys w kocnu uda:) jak grzeczna będę :smile::o_master:

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa
Qmpeela ja tak sobie myślałam, myślałam :P(cicho,kto mnie nie zna ten łyknie:D )

ja tego nie łyknę :P:P:P:P:P

Nie no marcówy stare forumowiczki tego nie łykną ale wiesz jak by się jakaś sierpniówka niechcąco zabłąkała to a nóż by pomyślała "hmmm,myślicielka...:sofunny:

:lol::lol::lol:

qmpeela

Ja tez w spodniach od pizamy, bo one takie wyygodne <:) :smile:

macie wieczór piżamowca :P

ja w dresie-sportowiec ze mnie :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela

To ja sobie jeszcze pomarze coo?? moze i sie kiedys w kocnu uda:) jak grzeczna będę :smile::o_master:

doobra :P
Qmpeela grzeczna? Te dwa słowa się wzajemnie wykluczają :P

Kaszaaaaaa
Do dziadka się wyprowadzamy :( Ciotka wyjeżdża i trzeba się nim zająć,niby tylko do czwartku ale i tak mi się nie chce :(

Oj 10 kg to faktycznie kloc ciężki! Nie pomyślałam o tym :(

Oj-ale będziesz na forum zaglądać?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa
Redberry

ja tego nie łyknę :P:P:P:P:P

Nie no marcówy stare forumowiczki tego nie łykną ale wiesz jak by się jakaś sierpniówka niechcąco zabłąkała to a nóż by pomyślała "hmmm,myślicielka...:sofunny:

:lol::lol::lol:

qmpeela

Ja tez w spodniach od pizamy, bo one takie wyygodne <:) :smile:

macie wieczór piżamowca :P

ja w dresie-sportowiec ze mnie :P

Te dresiara :lol: ;) :smile:

Kaszaaaaaa
Do dziadka się wyprowadzamy :( Ciotka wyjeżdża i trzeba się nim zająć,niby tylko do czwartku ale i tak mi się nie chce :(

Oj 10 kg to faktycznie kloc ciężki! Nie pomyślałam o tym :(

Do czwartku nie długo, ale to pewnie meczące...
A te 10kg przy wadze dziecka okolo 16-17 to naprawde duzo :) chociaz sam wózek jest rewelka bardzo go lubie i zostawiam sobie dla drugiego:)

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa
Redberry

ja tego nie łyknę :P:P:P:P:P

Nie no marcówy stare forumowiczki tego nie łykną ale wiesz jak by się jakaś sierpniówka niechcąco zabłąkała to a nóż by pomyślała "hmmm,myślicielka...:sofunny:

:lol::lol::lol:

qmpeela

Ja tez w spodniach od pizamy, bo one takie wyygodne <:) :smile:

macie wieczór piżamowca :P

ja w dresie-sportowiec ze mnie :P

Ja dresiwa miałam wcześniej ale musiałam zciągnąć żeby zaszyć,bo choć dziadek dup się naoglądał w swoim życiu to i tak jakoś nie wypada :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa

Nie no marcówy stare forumowiczki tego nie łykną ale wiesz jak by się jakaś sierpniówka niechcąco zabłąkała to a nóż by pomyślała "hmmm,myślicielka...:sofunny:

:lol::lol::lol:

qmpeela

Ja tez w spodniach od pizamy, bo one takie wyygodne <:) :smile:

macie wieczór piżamowca :P

ja w dresie-sportowiec ze mnie :P

Ja dresiwa miałam wcześniej ale musiałam zciągnąć żeby zaszyć,bo choć dziadek dup się naoglądał w swoim życiu to i tak jakoś nie wypada :hahaha:

myslisz ze dup sie juz naogladał? hahaha :sofunny: dobre :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa

Ja dresiwa miałam wcześniej ale musiałam zciągnąć żeby zaszyć,bo choć dziadek dup się naoglądał w swoim życiu to i tak jakoś nie wypada :hahaha:

:lol::lol:

qmpeela

A co a co?? jakies wątpliwości ?? :lol: Tylko nie mów ze kojarzy Ci się grzeszczna :hahaha:

z ust mi to wyjęłaś!!

Nadal mam traumę - dwa Jaśki!!:whistle:

Cicho,cicho :P :lol: bo jeszcze ktoś przeczyta :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Mąz mi tu wlasnie truje nad uchem, ze o pierdołach gadamy :P :lol:
Uważa ze powinnysmy gadać o telewizorach samochodach i ogólnie poruszac tematy bardziej twórcze:P

Ekhm.... szanowny męzu mojej forumkowej koleżanki-ja w sobotę wyłączam myslnie na tematy poważne, tudzież inteligentne-bo w tygodniu tyko takie poruszamy z Twoją zoną :P:P
Z poważaniem Redberry :-)
Do usług!

Kaszaaaaaa
Tak komp zabieram ze sobą tylko,że tam jeszcze gorszy zasięg :(:(:( Strasznie to męczące,zamówiliśmy teraz internet z netii ma któraś może ? Obiecują dużo i licze że się nie przelicze tak jak z tym orange-WIELKIE GÓ..O !

Nie wiem - ja nic nt netii nie moge powiedziec...

qmpeela

A co to za problem myszke dokupić?? :smile: ja tak uczyniłam bo bez też nie lubie :P

To jest problem-bo to firmowy laptop mego M - a on nie znosi myszek przy laptopach-chyba, że mnie :whistle::whistle::yes::yes::yes:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Mąz mi tu wlasnie truje nad uchem, ze o pierdołach gadamy :P :lol:
Uważa ze powinnysmy gadać o telewizorach samochodach i ogólnie poruszac tematy bardziej twórcze:P

Ekhm.... szanowny męzu mojej forumkowej koleżanki-ja w sobotę wyłączam myslnie na tematy poważne, tudzież inteligentne-bo w tygodniu tyko takie poruszamy z Twoją zoną :P:P
Z poważaniem Redberry :-)
Do usług!

qmpeela

A co to za problem myszke dokupić?? :smile: ja tak uczyniłam bo bez też nie lubie :P

To jest problem-bo to firmowy laptop mego M - a on nie znosi myszek przy laptopach-chyba, że mnie :whistle::whistle::yes::yes::yes:

Męzowi przekazałam :lol: a raczej sam przeczytał maupek bo zapuszcza mi tu żurawia ;)

A z myszką owszem problem, hmm... no wiesz ale teraz Ty w ciazy moze ustąpi:P

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
Tak komp zabieram ze sobą tylko,że tam jeszcze gorszy zasięg :(:(:( Strasznie to męczące,zamówiliśmy teraz internet z netii ma któraś może ? Obiecują dużo i licze że się nie przelicze tak jak z tym orange-WIELKIE GÓ..O !

Czyli forum moze sie mulic?? Oj nie dobrze nie dobrze ;)

Nawet na chacie mi zamula więc tam to dopiero bedzie no ale naj wyżej nie będe pisać za dużo ,naj ważniejsze,że poczytam na bieżąco bo jak bym miala nadrabiać 5 dni !!!!! To eeEEeee

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...