Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
qmpeela
Moje dziecko własnie ogląda baje MAURYCY I HAWRANEK nie wiedziałam nawet ze takie starocie puszczaja :) ale rewelka :)

strasznie lubię takie starocie-a już w ogóle to jestem mega fanem Żwirka i Muchomorka - jeny, jak ja lubię te bajkę :yes:

Mój M. chce na komp -zdołałam go odciągnąć na 10 min , ale sługo nie wytrzymam :P

10min to i tak duzo <:) moj tez powinien zaraz nadciągnac ale wieczorami on woli od kompa tv wiec luzz <:)

a starocie ja uwielbiam a jacek i agatka <:)

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Kieruj sie na południowy wschód polski :P

A NA kawe zapraszam serdecznie ciacho nawet upieke a co :P :smile:

Ja ogólnie jestem cienka ze wszystkiego oprócz biologi i przedmiotów ekonomicznych :P

Jezzu, maupo roszofa -to bardzo daleko ode mnie! :surprised:

Ja z biologii maturę pisałam, ale jestem humanistka-ekonomia i liczby o nieee... :surprised::whistle:

Ja biologia tak tak tak humoanistka eee raczej ze mnie zadna :P ;) liczby lubie ale najbardziej uwielbiam rachunki statystyke i ekonomie;P To takie zboczenie choc do studium wybieram sie za rok na ratownika medycznego :P i stad ta biologia marzyło mi sie połoznictwo ale priorytety troszkie uległy zmianie...

Oj dlaeko daleko, ale moze kiedys, przelotem, przejazdem czy cos <:)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Ja biologia tak tak tak humoanistka eee raczej ze mnie zadna :P ;) liczby lubie ale najbardziej uwielbiam rachunki statystyke i ekonomie;P To takie zboczenie choc do studium wybieram sie za rok na ratownika medycznego :P i stad ta biologia marzyło mi sie połoznictwo ale priorytety troszkie uległy zmianie...

Oj dlaeko daleko, ale moze kiedys, przelotem, przejazdem czy cos <:)

ja kiedyś byłam w studium i nawet ekonomicznym-ha! Boże co za mordęga-miałam ekonomie i nawet statystykę, eh... czacha mi dymiła. :surprised:

ja na razie ze studiowania sie wyleczyłam, :whistle: :great:

tak, przejazdem, przejazdem w strone Ukrainy :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Ja biologia tak tak tak humoanistka eee raczej ze mnie zadna :P ;) liczby lubie ale najbardziej uwielbiam rachunki statystyke i ekonomie;P To takie zboczenie choc do studium wybieram sie za rok na ratownika medycznego :P i stad ta biologia marzyło mi sie połoznictwo ale priorytety troszkie uległy zmianie...

Oj dlaeko daleko, ale moze kiedys, przelotem, przejazdem czy cos <:)

ja kiedyś byłam w studium i nawet ekonomicznym-ha! Boże co za mordęga-miałam ekonomie i nawet statystykę, eh... czacha mi dymiła. :surprised:

ja na razie ze studiowania sie wyleczyłam, :whistle: :great:

tak, przejazdem, przejazdem w strone Ukrainy :P

No dokładnie na wycieczke i juz :P hyhy na ukraine :smile:

ekonomiczne przedmioty to tylko rozrywka mnie ciagnie do służby zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

hmmm.... snickers i w-zetka :smile:

zmiękły mi kolana http://sztoudi.ovh.org/images/buzie/013.gif

zaczynasz sie łamac <:)[CODE][/CODE] to pisała qmpeela bo znow wcieła sie redberry :P :hahaha:

qmpeela
a miś uszatek ... nie no to były bajki i oczywiscie czeski krecik :P

tak, były były... krtek rządzi tez. :yipi:

nie to co teraz, pokemony, jakies whith czy jakos tak sie to pisze :P itp... chociaz dinsey pełnometrazówki robi faajne xD

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

ekonomiczne przedmioty to tylko rozrywka mnie ciagnie do służby zdrowia :)

pracuje w szpitalu -izba przyjec- studiuje ratownictwo dodatkowo ;) takie juz rodzinne zboczenie, ale on ma do tego talent, zaliczenia same 5tki i 6tki prymus i ciagle go chwalą ;) to jest cos co kocha ;)

a chyba twoja brzydsza polowa coś z medycyna ma wspólnego, no nie?

racuszek
polecicie mi jakąś fajną komedię ?? bo nawet ptasie mleczko nie działa na mój płaczliwy nastrój ..

Moge z czystym serdcem polecic diabeł ubiera się u prady, albo coś z jajem czyli but manitu i kolejne czesci czyli jesli nie myle to kosmiczne jaja dwójka a 3ka nie wiem czy jesty hmm... ale tak mi sie wydaje.,

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Moge z czystym serdcem polecic diabeł ubiera się u prady, albo coś z jajem czyli but manitu i kolejne czesci czyli jesli nie myle to kosmiczne jaja dwójka a 3ka nie wiem czy jesty hmm... ale tak mi sie wydaje.,

Ty z czystym sercem - co dwa jaśki między nogi :whistle::whistle::whistle::whistle: jasne!

But Manitu -a co to za cholerstwo?

No i Diabła u Prady już wcale nie pamiętam.. ani ani :whistle:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Moge z czystym serdcem polecic diabeł ubiera się u prady, albo coś z jajem czyli but manitu i kolejne czesci czyli jesli nie myle to kosmiczne jaja dwójka a 3ka nie wiem czy jesty hmm... ale tak mi sie wydaje.,

Ty z czystym sercem - co dwa jaśki między nogi :whistle::whistle::whistle::whistle: jasne!

But Manitu -a co to za cholerstwo?

No i Diabła u Prady już wcale nie pamiętam.. ani ani :whistle:

diabła mam faajny ale ksiazka lepsiejsza jesli lubisz czytac :)

Taaa z sercem czystym ja tu o sercu a nie sumieniu :P :lol::whistle:

stokrotka_87
kiedyś oglądała ten but manitu...
qmpeelo powiedz jaki jest tytuł tego filmu?

But Manitou / Schuh des Manitu, Der (2001) - Film - FILMWEB.pl
BUT MANITU to BUT MANITU ;) i kulotwe postacie włóżmitu - gej i wódźtęgapała -wódz plemienia abachaczi. nie wiem czemu ale uwielbiam ten film tak jak i druga czesc KOSMICZEN JAJA jak nie pierwsza bo wczesnij wyprodukowana http://www.filmweb.pl/f6853/Kosmiczne+jaja,1987

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...