Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
qmpeela

Nie no teraz mnie rozpierdzieliłas na łopatki hahah tym bardziej ze własnie skonczyłam jesc 3 batonika :hahaha: z tego wszystkiego sie popłakałam ze zsmiechu i o wstyd jak nie wiem prawie posikałam :hahaha: Była akcja wc w tępie ekspresowym :hahaha:

Leny tekst do mnie mama co sie tak chichrasz do tego komputera, co tam chowasz :lol:

Nie wolno mieć tajemnic przed dzieckiem :P No.. może takie małe... :P

Ja też się chichram tu cały czas , M. tylko co chwile pyta czy ze mną wszystko w porządku?! :lol::lol:

Mój jak wchodzi do pokoju i widzi mnie z budyniem na twarzy to tylko stwierdza "znow na forum siedzisz" xD ale jak sie zasmiewam do rozpuku to pyta co tam ja mu czytam a on i tak nie łapie i patrzy na mnie jak na gupka :P :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
racuszek
tak do cywilnego...
W sumie bardziej podobała mi się taka ecrue , w greckim stylu...
Ale mam dziś nastrój nic mnie nie cieszy ... tylko usiąść i płakać mi się chce....

kurcze, szkoda ze maz Cie spacyfikowal i nie kupiłas takiej jak ci sie podobała. Jestem jednak pewna ze ta która kupiłas tez jest suuper a na koscielny bedziesz miec biel lub ecru :)

qmpeela-nie no - zaimponowałaś mi - taka zmiana tonu, na dyplomatyczny :-) Żartuję! Racuszku - qmpeela ma rację-zgadzam się z nią w 100%. Na kościenym zaszalejesz! To się będzie działo! :mdr:

Ja zem zdolna bestyja :P :hahaha: ale tak serio po prostu teraz zrobila przyjemnosc mezowi a na koscielny zrobi przyjemnosc sobie i mysle ze to najlepsze rozwiazanie :)

RACUSKU NIE SMUTAJ BO I NAM SMUTNO BEDZIE : )

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela

A co Ty na to ze to były dwa Jaśki? bo jakies takie płaskie sie robiły miedzy nogami :hahaha:

qrde, DWA jaski??? nIE NO TRÓJKĄT? Hardcore to już jest :lol::lol:

A co ja sobie kochana bede załowac co?? :hahaha: wiesz maz pozwolił to trzeba korzystac :sofunny: obok spi i nie krzyczy :hahaha:

qmpeela - rozwalasz mnie :lol::lol:

ja zawsze byłam kiepska z matmy-to nie TRÓJKĄT tam uskuteczniasz tylko CZWOROKĄT!! Nie policzyłam twego mena ! Perwersja! :great::great::great:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Mój jak wchodzi do pokoju i widzi mnie z budyniem na twarzy to tylko stwierdza "znow na forum siedzisz" xD ale jak sie zasmiewam do rozpuku to pyta co tam ja mu czytam a on i tak nie łapie i patrzy na mnie jak na gupka :P :36_1_21:

no znam to! Mój M ma to samo-oni powinni na drzewach jeszcze :P Mówi, że 'nie rozumie co w ty śmiesznego' albo stęknie tylko :-)

qmpeela

Ja zem zdolna bestyja :P :hahaha:

teraz to wiem :P

qmpeela

RACUSKU NIE SMUTAJ BO I NAM SMUTNO BEDZIE : )

ta opcja nie wchodzi w grę-najwyżej racuszek może dołączyć do baśniowej krainy zwanej lolandia świńskich ogórków :lol::lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

qrde, DWA jaski??? nIE NO TRÓJKĄT? Hardcore to już jest :lol::lol:

A co ja sobie kochana bede załowac co?? :hahaha: wiesz maz pozwolił to trzeba korzystac :sofunny: obok spi i nie krzyczy :hahaha:
qmpeela - rozwalasz mnie :lol::lol:

ja zawsze byłam kiepska z matmy-to nie TRÓJKĄT tam uskuteczniasz tylko CZWOROKĄT!! Nie policzyłam twego mena ! Perwersja! :great::great::great:

O my gooosh i jeszcze nienarodzone dziecko gorsze, co ze mnie za matka :hahaha:
:sofunny::hahaha::sofunny:

Redberry
qmpeela

Mój jak wchodzi do pokoju i widzi mnie z budyniem na twarzy to tylko stwierdza "znow na forum siedzisz" xD ale jak sie zasmiewam do rozpuku to pyta co tam ja mu czytam a on i tak nie łapie i patrzy na mnie jak na gupka :P :36_1_21:

no znam to! Mój M ma to samo-oni powinni na drzewach jeszcze :P Mówi, że 'nie rozumie co w ty śmiesznego' albo stęknie tylko :-)

no dokładnie!! na drzewa banany prostowac :lol:

qmpeela

Ja zem zdolna bestyja :P :hahaha:

teraz to wiem :P

qmpeela

RACUSKU NIE SMUTAJ BO I NAM SMUTNO BEDZIE : )

ta opcja nie wchodzi w grę-najwyżej racuszek może dołączyć do baśniowej krainy zwanej lolandia świńskich ogórków :lol::lol::lol:

buahahhaahha świńskie ogórki rządzą <:) haha wiesz co mam wrazenie ze nikt nie pisze bo doszli do wniosku ze my jakies inne czy cuś :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
redberry raz jeszcze Ajm sorry ze Ci sie w wypowiedz wklejam :hahaha: maupa ze mnie :hahaha:'

rószoffa :mdr::mdr:

qmpeela
Halllo halllo i gdzie te suwaki >:)

qrde, nie nadążam, strony mi si.e palą... :mdr::mdr::yes::yes:

Cholera musze sobie zorganizowac rószofffy strój i se fote smignąć :mdr:

EE noo dmuchaj na te strony albo dzbanek z wodą i smignij bo jeszcze sie poparzysz :P

PS: ja w miedzy czasie jeszcze młodej koloruje obrazek :cheess:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Cholera musze sobie zorganizowac rószofffy strój i se fote smignąć :mdr:

i roszoffe spinki do flosóf :mdr: czekam na zdjencie :P

qmpeela
E noo dmuchaj na te strony albo dzbanek z wodą i smignij bo jeszcze sie poparzysz :P

PS: ja w miedzy czasie jeszcze młodej koloruje obrazek :cheess:

Mam - suwaki gotowe!

Ile Ty masz rąk?? :surprised::surprised:

zobaczysz za trzy lata ile ty ich bedziesz miec :hahaha: :lol:

Redberry
qmpeela

wooow :love: świnski różofffy ogórasek :love: :hahaha::sofunny:

JESTES WIELKA!!!!

Nagroda musi być :P
Tadam!

http://www.yoobee.pl/galerie/s/skarbonka-swinka-mala_551.jpg

a tak będzie wyglądać jak wydasz ta kupe kasy ze środka

http://www.humorpage.pl/obrazki/s/362_skarbonka_swinka_chuda_na_podwyzki_i_premie.jpg

i znow sie popłakałam ze smiechu haha :lol: tak bedzie wygladac po zakupach wyprawkowych :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Redberry
No fakt-kasy na nie pójdzie... :whistle::lol:

Ale zdominowałyśmy forum -dominy :yipi:

Hej hop hop - dziewczynki - gdzie jesteście?

Jestesmy jak pudzian dominator :lol: DOMINATORKI świnskie ogonki czy tam ogórki :hahaha:

Redberry
qmpeela
redberry zmieniła suwaki :lol: redberry zmieniła suwaki :lol: redberry zmieniła suwaki :lol: redberry zmieniła suwaki :lol:

mamo, ona się przedrzeźnia! :P

poza tym co za reberry - foch!

qmpeela
SLICZNIASTE <:) :love:

dzięki-lubię Cie ! :yes:

ja mysle ze mnie lubisz hyhyhy :P

juz poprawiłam wybacz maja pomyłke <:) :cheess:

Odnośnik do komentarza

Redberry
wiesz, że my tu od 461 strony siedzimy a już 467?
powinnysmy dostać medal za rozwój forum :p

w ogóle gdzie ten Lublin jest-jutro na kawę przyjeżdżam

Musze zerknąć na google maps :P z gegry tez byłam cienka :P

Kieruj sie na południowy wschód polski :P

A NA kawe zapraszam serdecznie ciacho nawet upieke a co :P :smile:

Ja ogólnie jestem cienka ze wszystkiego oprócz biologi i przedmiotów ekonomicznych :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...