Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
redberry chciałam Ci kochana powiedziec, ze ja dziisaj nie próznuje :lol: zmieniłam suwaczki na rózowe :love: zmieniłam nastroja i zeby nie było zmieniłam opis w awatarze :hahaha:

słuchaj Kochana- a ja Ci chciałam powiedzieć, że ja to właśnie zauważyłam - to znaczy zauważyłam, że masz nastrój inny i zauważyłam tudzież twój nowy opis :yes::yes::yes: Ja mam oko do tych rzeczy!

A przypomniawszy mi o zmianie suwaczka!! dzięki!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
redberry chciałam Ci kochana powiedziec, ze ja dziisaj nie próznuje :lol: zmieniłam suwaczki na rózowe :love: zmieniłam nastroja i zeby nie było zmieniłam opis w awatarze :hahaha:

słuchaj Kochana- a ja Ci chciałam powiedzieć, że ja to właśnie zauważyłam - to znaczy zauważyłam, że masz nastrój inny i zauważyłam tudzież twój nowy opis :yes::yes::yes: Ja mam oko do tych rzeczy!

A przypomniawszy mi o zmianie suwaczka!! dzięki!

Własnie, własnie obiecała zmiane suwaka i co ? Czekam xD

A ja dzisiaj zajrzałam do szuflady i natknęłam sie na paputki które kupiłam na poczatku ciązy oczywiscie niebieskie i niewiele myslac sypnełam tekstem do brzucha: " nie chciałas byc chłopcem to teraz w niebieskich bedziesz chodzic", moj małz to uslyszal i wchodzi z pytaniem "malenka ty juz jakies skrzywienie masz? przeciez to paputy dla niemowlaczka na bank jeszcze Ci je zadepcze" ... i badz mądry :P

Ciekawe tylko czy ktos załapał co autor czytaj j miał na mysli :hahaha:

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Własnie, własnie obiecała zmiane suwaka i co ? Czekam xD

sie robi pani kierowniczko!

qmpeela

A ja dzisiaj zajrzałam do szuflady i natknęłam sie na paputki które kupiłam na poczatku ciązy oczywiscie niebieskie i niewiele myslac sypnełam tekstem do brzucha: " nie chciałas byc chłopcem to teraz w niebieskich bedziesz chodzic", moj małz to uslyszal i wchodzi z pytaniem "malenka ty juz jakies skrzywienie masz? przeciez to paputy dla niemowlaczka na bank jeszcze Ci je zadepcze" ... i badz mądry :P

Ciekawe tylko czy ktos załapał co autor czytaj j miał na mysli :hahaha:

heheheheeh - dobre :lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Własnie, własnie obiecała zmiane suwaka i co ? Czekam xD

sie robi pani kierowniczko!

masz fart :P bo bym krzyczała :P

qmpeela

A ja dzisiaj zajrzałam do szuflady i natknęłam sie na paputki które kupiłam na poczatku ciązy oczywiscie niebieskie i niewiele myslac sypnełam tekstem do brzucha: " nie chciałas byc chłopcem to teraz w niebieskich bedziesz chodzic", moj małz to uslyszal i wchodzi z pytaniem "malenka ty juz jakies skrzywienie masz? przeciez to paputy dla niemowlaczka na bank jeszcze Ci je zadepcze" ... i badz mądry :P

Ciekawe tylko czy ktos załapał co autor czytaj j miał na mysli :hahaha:

heheheheeh - dobre :lol::lol:

dobra dobra juz sie nie podlizuj przyznaj sie ze nie wiesz o co mi chodzi :hahaha: :lol:

ale mam humor maz wróci i bedzie sie zastanawiał co ja robiłam ze tak uhahana jestem :P

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

zakrecone jak swinskie ogonki :lol:

'świńskie ogonki' -nasza nowa nazwa duetu :lol::lol: Yeah!

na pewno bedziemy nan Topie (everybady pomarancze wszyscy tancza ja nie tancze :P)

Ja na początku przeczytałam - świńskie OGÓRKI - i gadam do siebie, qmpeela znowu wyjeżdża z ogórkami, pewnie słodkiego się najadła i zagłusza sumienie, a Mój M.z pokoju sie drze "Coo?" :lol::lol:

Nie no teraz mnie rozpierdzieliłas na łopatki hahah tym bardziej ze własnie skonczyłam jesc 3 batonika :hahaha: z tego wszystkiego sie popłakałam ze zsmiechu i o wstyd jak nie wiem prawie posikałam :hahaha: Była akcja wc w tępie ekspresowym :hahaha:

Leny tekst do mnie mama co sie tak chichrasz do tego komputera, co tam chowasz :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela

ja wkładałam Jaśka :lol: :hahaha:

jesteś lepsza :mdr::party::party:

A co Ty na to ze to były dwa Jaśki? bo jakies takie płaskie sie robiły miedzy nogami :hahaha:

qrde, DWA jaski??? nIE NO TRÓJKĄT? Hardcore to już jest :lol::lol:

racuszek
tak do cywilnego...
W sumie bardziej podobała mi się taka ecrue , w greckim stylu...
Ale mam dziś nastrój nic mnie nie cieszy ... tylko usiąść i płakać mi się chce....

Racuszku, a co się dzieje? Jak Ci możemy pomóc? Powylupaj się z nami tu to Ci przejdzie!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
tak do cywilnego...
W sumie bardziej podobała mi się taka ecrue , w greckim stylu...
Ale mam dziś nastrój nic mnie nie cieszy ... tylko usiąść i płakać mi się chce....

kurcze, szkoda ze maz Cie spacyfikowal i nie kupiłas takiej jak ci sie podobała. Jestem jednak pewna ze ta która kupiłas tez jest suuper a na koscielny bedziesz miec biel lub ecru :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Nie no teraz mnie rozpierdzieliłas na łopatki hahah tym bardziej ze własnie skonczyłam jesc 3 batonika :hahaha: z tego wszystkiego sie popłakałam ze zsmiechu i o wstyd jak nie wiem prawie posikałam :hahaha: Była akcja wc w tępie ekspresowym :hahaha:

Leny tekst do mnie mama co sie tak chichrasz do tego komputera, co tam chowasz :lol:

Nie wolno mieć tajemnic przed dzieckiem :P No.. może takie małe... :P

Ja też się chichram tu cały czas , M. tylko co chwile pyta czy ze mną wszystko w porządku?! :lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
racuszek
tak do cywilnego...
W sumie bardziej podobała mi się taka ecrue , w greckim stylu...
Ale mam dziś nastrój nic mnie nie cieszy ... tylko usiąść i płakać mi się chce....

kurcze, szkoda ze maz Cie spacyfikowal i nie kupiłas takiej jak ci sie podobała. Jestem jednak pewna ze ta która kupiłas tez jest suuper a na koscielny bedziesz miec biel lub ecru :)

qmpeela-nie no - zaimponowałaś mi - taka zmiana tonu, na dyplomatyczny :-) Żartuję! Racuszku - qmpeela ma rację-zgadzam się z nią w 100%. Na kościenym zaszalejesz! To się będzie działo! :mdr:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...