Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
ej widzicie mój opis pod suwaczkiem ? A jak byliśmy w sklepie oglądać leżaczko chuśtawki to sprzedzawczyni polecała odgłosy bicia serduszka i natury a ja poprosiłam o odgłosy burczenia w brzuchu a ona się popatrzyła jak na jebniętą :sofunny: A mi cały czas się przelewa jak nie w żołądku to w jelitach burczy :lol:

Ty to jestes debesciara hahaha ;) :hahaha: ja zamierzam zakupic takiego misia co wlasnie imituje bicie serca matki :) :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Kaszaaa ostatnio tak zrobiłam..jak babcia z moim mężem za bardzo sobie czadu dali to się położyłam, trzymałam się za brzuch i się rozpłakałam że mnie boli...podziałało od razu...więc jakiś tam sposób, może drastyczny trochę, ale jest:)

Moja babcia zawsze szopy urządza żeby postawić na swoim i musze przyznać,że świetna z niej aktoka :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
aniutka86
Kaszaaa ostatnio tak zrobiłam..jak babcia z moim mężem za bardzo sobie czadu dali to się położyłam, trzymałam się za brzuch i się rozpłakałam że mnie boli...podziałało od razu...więc jakiś tam sposób, może drastyczny trochę, ale jest:)

To jest bardzo dobry sposób: P Ja go wczoraj wykorzystałam na mężu, żeby miał wyrzuty :P Z tym ze mnie naprawde z nerwów zaczyna bolec i dostaje skurczy... :no1:

Noooooo,ja nie mówie żeby udawać na maxa ale jak coś rozboli przez kogoś to moim zdaniem nawet jak przestanie to nie trzeba od razu mówić-kara musi być :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
aniutka86
Kaszaaa ostatnio tak zrobiłam..jak babcia z moim mężem za bardzo sobie czadu dali to się położyłam, trzymałam się za brzuch i się rozpłakałam że mnie boli...podziałało od razu...więc jakiś tam sposób, może drastyczny trochę, ale jest:)

To jest bardzo dobry sposób: P Ja go wczoraj wykorzystałam na mężu, żeby miał wyrzuty :P Z tym ze mnie naprawde z nerwów zaczyna bolec i dostaje skurczy... :no1:

Noooooo,ja nie mówie żeby udawać na maxa ale jak coś rozboli przez kogoś to moim zdaniem nawet jak przestanie to nie trzeba od razu mówić-kara musi być :lol:

Umiar trzeba znac ale czasem swoja sytuacje tez trzba umiec wykorzystac:P A co hyhy :P Wazne ze mezowi szybko przeszło tylko wyjazd sie nie udał, ale nadrobie kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza

Szarotka
qmpeela
Łaaaa ja to teraz tak mysle i ja chyba nie chce wiedziec co tam u mnie mieszka bo tak chciałabym zeby to był Filip a czuje ze to bedzie dziewczynka i boje sie rozczarowania... A jak sie juz urodzi to po krzyku bo nie bedzie czasu na myslenie nie?;p Ale mam rozkminy :P

Wiesz, ja tez myslam i chcialam chlopczyka , ale tak naprawde to chyba nie mialo to az tak wielkiego znaczenia..co prawda moje zaskoczenie bylo ogromne kiedy sie dowiedzialm ze to dziewczynka ale ciesze sie niezmiernie!najwazniejsze ze jest zdrowa!( MAM NADZIEJE!) i z Toba pewnie tez tak bedzie;-)

dziewczyny u mnie tez tak było, ale już się oswajam z myślą że będzie córcia nie synuś. Aha qmpela ja się z domu nazywam Filipek i mój tata miał szczególnie nadzieję że będzie wnuczek i damy mu na imię filip :36_1_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
ej widzicie mój opis pod suwaczkiem ? A jak byliśmy w sklepie oglądać leżaczko chuśtawki to sprzedzawczyni polecała odgłosy bicia serduszka i natury a ja poprosiłam o odgłosy burczenia w brzuchu a ona się popatrzyła jak na jebniętą :sofunny: A mi cały czas się przelewa jak nie w żołądku to w jelitach burczy :lol:

Ty to jestes debesciara hahaha ;) :hahaha: ja zamierzam zakupic takiego misia co wlasnie imituje bicie serca matki :) :36_1_21:

Oglądałam wczoraj takiego misia na allegro oprócz odgłosów uczy liczyć i śpiewa ale narazie kupuje karuzele na łóżeczko z odgłosami i projektorem i bujaczek też ma odgłosy i taki miś to by było już przegięcie :D Ja by zapadła cisza z braku baterii to obawiam się ,że mógł by pojawić się problem :lol:

A apropo takich zabawek to rozglądałyście się już ? Mi się naj bardziej widzą te gadżety z Fisher Price tylko szkoda,że wszystko jest zielone albo niebieskie troche to psuje moją koncepcje :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa
ej widzicie mój opis pod suwaczkiem ? A jak byliśmy w sklepie oglądać leżaczko chuśtawki to sprzedzawczyni polecała odgłosy bicia serduszka i natury a ja poprosiłam o odgłosy burczenia w brzuchu a ona się popatrzyła jak na jebniętą :sofunny: A mi cały czas się przelewa jak nie w żołądku to w jelitach burczy :lol:

Ty to jestes debesciara hahaha ;) :hahaha: ja zamierzam zakupic takiego misia co wlasnie imituje bicie serca matki :) :36_1_21:

Oglądałam wczoraj takiego misia na allegro oprócz odgłosów uczy liczyć i śpiewa ale narazie kupuje karuzele na łóżeczko z odgłosami i projektorem i bujaczek też ma odgłosy i taki miś to by było już przegięcie :D Ja by zapadła cisza z braku baterii to obawiam się ,że mógł by pojawić się problem :lol:

A apropo takich zabawek to rozglądałyście się już ? Mi się naj bardziej widzą te gadżety z Fisher Price tylko szkoda,że wszystko jest zielone albo niebieskie troche to psuje moją koncepcje :D

Tylko mi nie mow ze chciałabym wszystko w rózu? :sofunny: zabawki z FP sa super:) Moja córa zawsze sie nimi bawiła. Ja to chwiliwo jestem na etapie szukania prezentu dla mojej modnisi ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
aniutka86
ja się rozglądam za zabawkami,ale narazie nie kupuję, dopiero co wózek kupiliśmy:), mi natomiast rzeczy zielone pasują, bo mam hopla na punkcie zielonego, mam nawet pościel do łóżeczka upatrzoną i jest zielona w żaby:)

A jaki wózeczek zakupiliście? :)

a trafił nam się używany w idealnym stanie na dodatek, za połowę ceny i zielony z czarnym
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe... dokładnie taki, jak dla nas jest idealny

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Nie wszystko w różu ale chciałam na beżowo fioletowo i do tego różowe dodatki ale taki zielony odblask to tego to aż razi więc chyba zrezygnuje z fioletu całkiem ale szkoda bo taki piękny dywan sobie upatrzyłam ....

Nie da sie uniknac kolorów ;) Wiec tak czy siak zrobi sie w koncu pstrokato zabawki sa wieeelokolorowe zazwyczaj :)

Odnośnik do komentarza

aniutka86
qmpeela
aniutka86
ja się rozglądam za zabawkami,ale narazie nie kupuję, dopiero co wózek kupiliśmy:), mi natomiast rzeczy zielone pasują, bo mam hopla na punkcie zielonego, mam nawet pościel do łóżeczka upatrzoną i jest zielona w żaby:)

A jaki wózeczek zakupiliście? :)

a trafił nam się używany w idealnym stanie na dodatek, za połowę ceny i zielony z czarnym
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe... dokładnie taki, jak dla nas jest idealny

Najwazniejsze ze wam odpowiada;) Tylko zdaje mi sie czy jest dosc ciezki? Ja miałam taki wózek przy Lenie i wspominam go dobrze ze zwgledu na wygode dziecka i zle ze wzgledu na wage wózka:O

Odnośnik do komentarza

racuszek
waży 328g

kawał dziewuszki :) :36_1_21:

Aj, aj jak tak czytam to chyba i ja chce jednak wiedziec :hahaha: podejrzewam ze jak pojde juz na to USG to nie wytrzymam i zapytam:P

No i za godzinke musze wyjechac wiec trzeba sie zaczac szykowac, jade do ogromnego sklepu dzieciowego z tesciowa (nie byłam w takim sklepie juz wieki). Poogladam sobie wózki i inne gadzety ;P Moze cos mi w oko wpadnie no i łózeczka poogladam koniecznie. A jade po nocnik dla mojej biedronki bo ten co ma to jakis maaały i ciagle z niego wysikuje takie ma dziewczyna cisnienie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...