Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki!

Przebrnęłam przez Wasze posty :mdr:
Byłam dziś na badaniu w labo-w końcu-żaden rogal z dżemem mnie nie skusił rano. :yipi:
Wychodząc z laboratorium zaczepił mnie parkingowy i wręczył... MANDAT bo się spóźniłam z zapłaceniem na Rynku w tej dziurze o 20 MINUT! Ja pierniczę -co za łoś!!!!!! Moja Megi zapiskała mu oponkami, tak żeby wąchał dymek jak odjeżdżam - buc jeden-żadnej litości dla kobiety w ciązy, nic. :grrrrrr: Tuman stary - ale to nic.
Podjeżdżam na moje piękne osiedle i co? Ludzie - wszyscy na targ idą, aw ięc co? parkują na parkingu mojego osiedla-a ja nie ma gdzie, choć jestem mieszkańcem. I im nikt mandatu nie wystawi-zadzwoniłam na straz i policję-oni mówią, że to może 'znajomi mieszkańców' nosz ku*wa aż tylu rano???? Coza matolstwo się szerzy-jestem zła! :grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Mówię Wam-ciśnienie na maks-ale już mi przeszło-bo mam pyszne lody w lodówie :lol: i masę rzeczy do zrobienia. Muszę też wyjśc na miasto znów-znów na Rynek pojechać, i tego buca parkingowego chyba rozjadę :P:P:P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kinia - Kochana-tak mi smutno, że Tobie jest źle. Chciałabym Ci pomóc-ale co na odległość można zrobić, słowa to tylko słowa, nie ma to jak bliskości i nawet milczenie, ale wspólne, bo ze zrozumieniem, eh... ludzie są czasem podli... tak potrafią ranić. Badź dzielna Kochana! jestem z Tobą!

Racuszku-ale fajnie, my tez mieliśmy ślub cywilny najpierw :mdr::mdr: Będziesz piękna panna - z brzusiem :love::love::love::love: słodko! Jak tylko będzie po - dawaj foty-koniecznie! :yes::yes:

Olusia-ja bym poszła do 3 lekarza, dwoch to zawsze 50 na 50 szans-nie wiadomo komu wierzyć...

Agunia-muszę obczaic te mebelki-tak zachwalasz!

Kaszaaaa- nici z przyrodniczych snów, no chyba, że masy gołych facetów mozna do takowych zaliczyć, jezuu, kiedy mi się skończą te sny-dziś mi się śnili sami goli faceci, normalnie z 15 ich było, na basenie, w hotelu.. WSZĘDZIE !!
Czy ja jestem jakaś zboczona? Zaczynam się zastanawiać :lol::lol::whistle::whistle:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...