Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
qmpeela
kaszaaaa jak tam mniej juz boli ??

Mi teraz ból wlazł gdzies w okolice kości ogonowej, a najgorsze jest to, że nie moge dotknąć ani pępka ani okolic bo potwornie mnie boli jakby miała mi zaraz pęknąc skóra... No okropne po prostu.

Jezu jak fajnie ,że nie tylko mnie coś boli !!!!!! Żartuje oczywiście ,mam nadzieje,że szybko ci minie :hahaha:
Nie ja sie poddałam i leże,nie wstaje chociaź pić mi się okrutnie chce.Niedozniesienia jest ten ból.Kiedyś sobie ztukłam piszczel i to jest bardzo podobny ból tylko że jeszcze promieniuje mi :(
A o praniu nie wspomne.Zgnije w pralce .Trudno.

wiedzialam, ze ktos mnie zrozumie :sofunny:

Ja tez nie czuje sie najlepiej, zasiedliłam moje ulubione miejsce na kanapie pod kocykiem i nie ruszam sie chocby mi kazali ;) Mała jak cos odemnie potrzebuje, to musi przynosic to do mnie bo mi sie tyłka nie chce podniesc:P

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Ja uważan ,że taka wanienka jest porażką bo nie dość,ze kosztuje 190zł to i tak jest nisko i trzeba się nad nią niewygodnie pochylać.Ja chyba kupie taki uniwersalny stelarz na wanienki,kosztuje 50zł i jest fajnie stabilny,wysoki,leciusieńki i po zlożeniu prawie,że znika.Oglądałam już w sklepie.

TAK te wanienki to porazka, ja nie miałam stelaza, teraz zakupie napewno, ale taki zeby bylo na takiej wysokosci zeby sie nie schylac. Mała kąpałam w kucki na podłodze... no koszmar, chociaz jak juz siedziała to było wygodnie;) Ciezko na samym poczatku. Tak samoi nie wyobrazam sobie nie miec przewijaka :O Miałam taki na łózeczko, rewelka jak dla mnie:)

Odnośnik do komentarza

Agunia
qmpeela
Agunia
Fajne te leżaczki, też bym chciala kupic ale nie wiem jaki i chyba wolałabym tańszy.
Tyle tego jest teraz na rynku,że trudno się zdecydować.
Nadal przeglądam oferty wozków,jest jeszcze czas ale nie wiem na jaki się zdecydować.
Szukam takiego,żeby mial większą gondolę bo te co do tej pory oglądalam to mają taką małą,a gdzieś tam czytalam opinie matek,że dziecko jak jest większe to nawet po dwoch,trzech miesiącach z nich wyrasta. Więc potem trzeba wozić na leżąco w spacerówce....

Ja tak naprawde chyba nie mam po co kupować wózka... Siostra obiecała pozyczyc na poczatek na spacerki po lesie, a do miasta na zakupy to nie bede bobasa wozic a jak juz bede brac to w foteliku który moge na mojej spacerówce mocowac... Głupieje juz całkiem... Gdybym mieszkała w miescie to napewno cos bym sprawiła, ale tak... Sklepu nie ma spacer tylko po drogach lesnych a na zakupy i tak jezdze do miasta... :|
Masz rację,ja sama też już zgłupialam od tego. Niby daleko nie będę się wózkiem wypuszczać,ale mieszkam w domu i mam takie fajne osiedle gdzie można sobie z wozeczkiem spacerowac i ruchu dużego nie ma.Więc dla mnie praktycznie od razu jest potrzebny,jak tylko dojde w miarę do siebie po porodzie to ruszam na spacerki :))) Przydałby mi się jakis funkcjonalny wózeczek. W sumie fakt,że szybko może się cieplo zrobić i wystarczy spacerówka,więc może nie ma co za dużą gondolą się rozglądac.Co innego gdybyśmy na zimę czy jesien miały rodzić. A w takim przypadku?? Chyba nie konieczne...no sama jobla dostaję...:/// hehehe

Weż,ja już sama nic nie wiem:36_19_1:
A od kiedy się ojciec mnie spytał czy chce gondole to już nie patrze na wózki bo spacerówke dopiero za jakis czas będe kupować ale w sumie to ja nie wiem czy on kupi mi ten wózek czy się rozmyślił.Na koniec będe zasuwać do sklepu po wózek z dzieckiem pod pachą !!:sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela
kaszaaaa jak tam mniej juz boli ??

Mi teraz ból wlazł gdzies w okolice kości ogonowej, a najgorsze jest to, że nie moge dotknąć ani pępka ani okolic bo potwornie mnie boli jakby miała mi zaraz pęknąc skóra... No okropne po prostu.

Jezu jak fajnie ,że nie tylko mnie coś boli !!!!!! Żartuje oczywiście ,mam nadzieje,że szybko ci minie :hahaha:
Nie ja sie poddałam i leże,nie wstaje chociaź pić mi się okrutnie chce.Niedozniesienia jest ten ból.Kiedyś sobie ztukłam piszczel i to jest bardzo podobny ból tylko że jeszcze promieniuje mi :(
A o praniu nie wspomne.Zgnije w pralce .Trudno.

wiedzialam, ze ktos mnie zrozumie :sofunny:

Ja tez nie czuje sie najlepiej, zasiedliłam moje ulubione miejsce na kanapie pod kocykiem i nie ruszam sie chocby mi kazali ;) Mała jak cos odemnie potrzebuje, to musi przynosic to do mnie bo mi sie tyłka nie chce podniesc:P

Ale ci fajnie !! Mnie otoczyły koty i tylko się tępo gapią jak im tłumacze żeby mi coś do picia przyniosły :sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
kingusia1991
Kaszaaaaaaa to chodziło o Holandię... ale Anglia wypaliła szybciej i jadę do mamy pozałatwiać rzeczy i jakiś kącik dla Nas no i wtedy ściągam mojego i on do pracy idzie... ;)

O rany! Już się pogłubiłam w tych twoich wyjazdach :sofunny: Na koniec wylądujesz w Australli jeszcze :sofunny:

Na szczęście już bilet "zaklepany" , więc już innych wyjazdów nie będzie :D :ass:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Agunia
qmpeela

Ja tak naprawde chyba nie mam po co kupować wózka... Siostra obiecała pozyczyc na poczatek na spacerki po lesie, a do miasta na zakupy to nie bede bobasa wozic a jak juz bede brac to w foteliku który moge na mojej spacerówce mocowac... Głupieje juz całkiem... Gdybym mieszkała w miescie to napewno cos bym sprawiła, ale tak... Sklepu nie ma spacer tylko po drogach lesnych a na zakupy i tak jezdze do miasta... :|
Masz rację,ja sama też już zgłupialam od tego. Niby daleko nie będę się wózkiem wypuszczać,ale mieszkam w domu i mam takie fajne osiedle gdzie można sobie z wozeczkiem spacerowac i ruchu dużego nie ma.Więc dla mnie praktycznie od razu jest potrzebny,jak tylko dojde w miarę do siebie po porodzie to ruszam na spacerki :))) Przydałby mi się jakis funkcjonalny wózeczek. W sumie fakt,że szybko może się cieplo zrobić i wystarczy spacerówka,więc może nie ma co za dużą gondolą się rozglądac.Co innego gdybyśmy na zimę czy jesien miały rodzić. A w takim przypadku?? Chyba nie konieczne...no sama jobla dostaję...:/// hehehe

Weż,ja już sama nic nie wiem:36_19_1:
A od kiedy się ojciec mnie spytał czy chce gondole to już nie patrze na wózki bo spacerówke dopiero za jakis czas będe kupować ale w sumie to ja nie wiem czy on kupi mi ten wózek czy się rozmyślił.Na koniec będe zasuwać do sklepu po wózek z dzieckiem pod pachą !!:sofunny:

Ja kupiłam wózek jak mała miała 3tyg ;) Pojechałam z nia wpakowałam ja w sklepie w wózek oblukałam czy dobrze lezy :sofunny: :sofunny: i dopiero zakupiłam :P

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Jezu jak fajnie ,że nie tylko mnie coś boli !!!!!! Żartuje oczywiście ,mam nadzieje,że szybko ci minie :hahaha:
Nie ja sie poddałam i leże,nie wstaje chociaź pić mi się okrutnie chce.Niedozniesienia jest ten ból.Kiedyś sobie ztukłam piszczel i to jest bardzo podobny ból tylko że jeszcze promieniuje mi :(
A o praniu nie wspomne.Zgnije w pralce .Trudno.

wiedzialam, ze ktos mnie zrozumie :sofunny:

Ja tez nie czuje sie najlepiej, zasiedliłam moje ulubione miejsce na kanapie pod kocykiem i nie ruszam sie chocby mi kazali ;) Mała jak cos odemnie potrzebuje, to musi przynosic to do mnie bo mi sie tyłka nie chce podniesc:P

Ale ci fajnie !! Mnie otoczyły koty i tylko się tępo gapią jak im tłumacze żeby mi coś do picia przyniosły :sofunny:

Powiem wiecej, tesciowa mnie własnie dokarmiła :D hahaha

stokrotka_87
oglądacie tvn ?

a co jest?

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Agunia
A mi pępek zaczyna wyłazić. To macica już tak wysoko ?? Chyba tak bo dzidzia wczoraj kopala wlasnie nawet za pępkiem :lol::lol:

Tak juz jest tak wysoko :D
Ja miałam głęboki pępek i nie wylazł mi tylko się gdzieś zgubił:sofunny: Z wierzu wygląda normalnie ale dziura mi się zapadła w dół . Ale namieszałam ,pewnie nikt nie zrozumie :36_19_1:

Moja jeszcze do pępka nie dorosła :P :sofunny: narazie jest gdzies niedaleko bo boli mnie ała jak juz pisałam wczesniej ;) Chyba nadciaga :O ;)

Odnośnik do komentarza

Agunia
A mi pępek zaczyna wyłazić. To macica już tak wysoko ?? Chyba tak bo dzidzia wczoraj kopala wlasnie nawet za pępkiem :lol::lol:

O rany jak fajnie z pepkiem:) Ja przy Szymku starsznie na to czekałam, ale ja mam tak związany pepek ze jest taki głeboki dołek i wylazł mi dopiero w 7 miesiącu. A teraz mam brzuch mniejszy na razie więc nie wiem pewnie mi w 8 wylezie:36_11_1:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Wpadłam na pomysł, ze czas uaktualnic sobie foty brzuchowe, musze to koniecznie zrobic wieczorem :)

A w ogóle to dostałam wysypki od Oliwki w żelu Johnsona... no niech to szlag... brzuchol mi zsypało bo własnie sobie go obglądłam i dookoła pępka mam krosty... wrrr

No z oliwkami tak bywa a już zwłaszcza z jonson,dużo ludzi na nie narzeka :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Wpadłam na pomysł, ze czas uaktualnic sobie foty brzuchowe, musze to koniecznie zrobic wieczorem :)

A w ogóle to dostałam wysypki od Oliwki w żelu Johnsona... no niech to szlag... brzuchol mi zsypało bo własnie sobie go obglądłam i dookoła pępka mam krosty... wrrr

No z oliwkami tak bywa a już zwłaszcza z jonson,dużo ludzi na nie narzeka :(

Z tym ze ja uzywałam ja przed ciaza... :| I nic nie miałam.

Teraz mnie zsypało bo zaczełam od dwóch dni sie smarowac po kapieli nie balsamem tylko oliwka i .. fuck nooo

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Wpadłam na pomysł, ze czas uaktualnic sobie foty brzuchowe, musze to koniecznie zrobic wieczorem :)

A w ogóle to dostałam wysypki od Oliwki w żelu Johnsona... no niech to szlag... brzuchol mi zsypało bo własnie sobie go obglądłam i dookoła pępka mam krosty... wrrr
Kurcze ja używam właśnie takiej rumiankowej ale mi narazie się nic nie dzieje.Mam nadzieję ,że mnie nie zsypie....to tak uczulają te produkty? To co dla dziecka stosować?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Wpadłam na pomysł, ze czas uaktualnic sobie foty brzuchowe, musze to koniecznie zrobic wieczorem :)

A w ogóle to dostałam wysypki od Oliwki w żelu Johnsona... no niech to szlag... brzuchol mi zsypało bo własnie sobie go obglądłam i dookoła pępka mam krosty... wrrr

To ja już mogę
20tyg i 4 dni
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/P1170433.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/P1170435.JPG

a to był 18 tydz - hm nie ma jakiejś spejalniej różnicy, inne ujęcie tylko

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/brzuszek_18_tydz.jpg

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Agunia
qmpeela
Wpadłam na pomysł, ze czas uaktualnic sobie foty brzuchowe, musze to koniecznie zrobic wieczorem :)

A w ogóle to dostałam wysypki od Oliwki w żelu Johnsona... no niech to szlag... brzuchol mi zsypało bo własnie sobie go obglądłam i dookoła pępka mam krosty... wrrr
Kurcze ja używam właśnie takiej rumiankowej ale mi narazie się nic nie dzieje.Mam nadzieję ,że mnie nie zsypie....to tak uczulają te produkty? To co dla dziecka stosować?

Ja tez mam tą rumiankową. Powiem tak u nas na poczatku sie nie sprawdzil mala dostawała uczulenia od razu po umyciu. Spróbowałam ponownie jak mała miała około roku ale kupowałam te lawendowe na dobranoc, balsam, krem, płyn do kąpieli ogólnie wszystko lawendowe. I nic jej po tym nie było. Ta która mam teraz uzywam jak jest chora zanim nasmaruje jej sztopulce ;) spirytusem nacieram oliwka a tak nei smaruje bo nie ma takiej potrzeby ;) Uzywam dla niej balsamu johnsona takiego zielonego. Wiec tak naprawde nie wiem jak to jest. Na pewno na poczatek johnsona nie kupie. Bardziej skłaniam sie do Nivea duzo bardziej, lub bambino itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...