Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki! :love::love:
Moje maleństwo dziś buszowało cały poranek, szał! Teraz jest spokojne! :yipi:

qmpeela
Ponownie witam ;)

Ktos wspominał baje Diseya ?? Ja dzisiaj tez zamierzam obejrzec:)

A propos brzuszków oto mój ;) :
[ATTACH]17139[/ATTACH]

Fiu fiu -elegancki! :love:

Kaszaaaaaa
Oooo chyba wszystkie oglądają pingwiny :D Ja też i wcinam czipsy popijając colą :) Istne szaleństwo :)

hahhhahaa-a jednak!!

kingusia1991
No to dzisiaj qmpelaa wstawiała swój brzuszek, to ja teraz się "pochwalę" :D moim mega brzuchem :lol:

http://parenting.pl/picture.php?albumid=682&pictureid=4995
23 tc. :D

Cudeńko brzuś :love:

Kaszaaaaaa
Witam się przez nos,niestety mam znowu straszny katar :( Tak myślałam,że będą konsekwencje tego czwartkowego marznięcia,tylko,że zero reakcji na krople i inchalacje-nie wiem czemu :(
W każdym bądż razie miłego dnia wszystkim:)

Kaszaaaa -Twój brzuś jak zwykle spiczasty, ale jest mega! :love: Kuruj się dziewczyno!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry a pokaz no swój >:)

Mnie wczoraj wieczorem mąż zrobił sesyjke ciążową, mam teraz troszke zdjęć min. takie "naked" artystyczne ;) Mysle ze to fajna pamiątka ciązowa:)

hehe na bank fajna pamiątka przed "rozklekotaniem ":sofunny:

Nie wiem czy slyszałyście wywiad Agnieszki Chylińskiej po porodzie jak stwierdziła,że jej się "piżdziocha rozklekotała" ja ją uwielbiam za takie teksty bo bawią mnie do łez normalnie :sofunny:
A masz jakieś takie co byś mogła pokazać czy tylko harde core ? :lol:

Redberry czekamy na striptiz ! :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Redberry a pokaz no swój >:)

Mnie wczoraj wieczorem mąż zrobił sesyjke ciążową, mam teraz troszke zdjęć min. takie "naked" artystyczne ;) Mysle ze to fajna pamiątka ciązowa:)

hehe na bank fajna pamiątka przed "rozklekotaniem ":sofunny:

Nie wiem czy slyszałyście wywiad Agnieszki Chylińskiej po porodzie jak stwierdziła,że jej się "piżdziocha rozklekotała" ja ją uwielbiam za takie teksty bo bawią mnie do łez normalnie :sofunny:
A masz jakieś takie co byś mogła pokazać czy tylko harde core ? :lol:

Redberry czekamy na striptiz ! :hahaha:

Z tą Chylińską to są przeboje... :hahaha: ale nie słyszałam tego, od Ciebie pierwszy raz słyszę, że się "rozklekotała" :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Redberry a pokaz no swój >:)

Mnie wczoraj wieczorem mąż zrobił sesyjke ciążową, mam teraz troszke zdjęć min. takie "naked" artystyczne ;) Mysle ze to fajna pamiątka ciązowa:)

hehe na bank fajna pamiątka przed "rozklekotaniem ":sofunny:

Nie wiem czy slyszałyście wywiad Agnieszki Chylińskiej po porodzie jak stwierdziła,że jej się "piżdziocha rozklekotała" ja ją uwielbiam za takie teksty bo bawią mnie do łez normalnie :sofunny:
A masz jakieś takie co byś mogła pokazać czy tylko harde core ? :lol:

Redberry czekamy na striptiz ! :hahaha:

Chylinska jest the best ;)

A moje foto hmm... raczej nie nadaja się na forum grzeczne, ładne ale nagie :P

Odnośnik do komentarza

qmpeela
kingusia1991
qmpeela no na pewno fajna pamiątka :yes:

a uważaj, bo Redberry zrobi Nam striptiz tak jak ostatnio :D jak pokazywała brzuszek hihi :lol:

O rany zapomniałam przeciez ;) Hy hy hy ja to jak dałabym swoje to dopiero siałabym zgorszenie :D haha

Czyli mówisz,że to taka pamiątka ciążowa którą trzeba będzie chować przed dzieckiem:hahaha:

Kurcze faktycznie za pare lat to będe musiała albo pozbyć się niektórych gadżetów albo sejf zakupić,żeby córa nie narobiła przypadkiem siary rodzicą :)
Moja siostra jak chodziła do 3-4 kl.podstawowej to przyniosła od koleżanki taką mega grubą gume w której bylo przedłużenie penisa,płakałam z koleżankami normalnie bo pierwszy i jak narazie jedyny raz coś takiego widzialam i to zostało na wierzchu bo głupio mi było oddać to rodzicom kol. i przylazł mój chłopak i strzelił focha bo myślał,że to aluzja do niego .Przez tą sytuacje przemyślałam sobie i stwierdziłam ,że naprawde ma małego ale gdyby się nie obaraził to bym pewnie nawet nie pomyślała o tym :)

To takie wspomnienia były z dawnych dawnych czasów :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
kingusia1991
qmpeela no na pewno fajna pamiątka :yes:

a uważaj, bo Redberry zrobi Nam striptiz tak jak ostatnio :D jak pokazywała brzuszek hihi :lol:

O rany zapomniałam przeciez ;) Hy hy hy ja to jak dałabym swoje to dopiero siałabym zgorszenie :D haha

Czyli mówisz,że to taka pamiątka ciążowa którą trzeba będzie chować przed dzieckiem:hahaha:

Kurcze faktycznie za pare lat to będe musiała albo pozbyć się niektórych gadżetów albo sejf zakupić,żeby córa nie narobiła przypadkiem siary rodzicą :)
Moja siostra jak chodziła do 3-4 kl.podstawowej to przyniosła od koleżanki taką mega grubą gume w której bylo przedłużenie penisa,płakałam z koleżankami normalnie bo pierwszy i jak narazie jedyny raz coś takiego widzialam i to zostało na wierzchu bo głupio mi było oddać to rodzicom kol. i przylazł mój chłopak i strzelił focha bo myślał,że to aluzja do niego .Przez tą sytuacje przemyślałam sobie i stwierdziłam ,że naprawde ma małego ale gdyby się nie obaraził to bym pewnie nawet nie pomyślała o tym :)

To takie wspomnienia były z dawnych dawnych czasów :hahaha:

Ale sie ubawiłam hahaha .... No braaawo ;) Ja juz wszystko chowam ;) Chociaż oczywiście córka widuje mnie nagą, ale mamy to samo więc luz ;) Męża jak raz przyłapała w łazience to powiedziała ze tata ma kiełbaske :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela

Ale sie ubawiłam hahaha .... No braaawo ;) Ja juz wszystko chowam ;) Chociaż oczywiście córka widuje mnie nagą, ale mamy to samo więc luz ;) Męża jak raz przyłapała w łazience to powiedziała ze tata ma kiełbaske :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

kiełbaska :hahaha:
nie no pewnie to co innego jak córa patrzy a co innego jak się podzieli fotką z sąsiadami:hahaha:

Jeszcze za młoda ale fakt, za jakis czas trzeba bedzie je na kompie ukrywac ;)

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Redberry hej Kochana :love:

i dzień dobry też wszystkim marcówkom :yes: :mdr:

hej hej Kochanie moje! :love::love:

qmpeela
Redberry a pokaz no swój >:)

Mnie wczoraj wieczorem mąż zrobił sesyjke ciążową, mam teraz troszke zdjęć min. takie "naked" artystyczne ;) Mysle ze to fajna pamiątka ciązowa:)

pokazałam już :P a poza tym też chce takie naked artystyczne-a nawet mam pomysl na sesje u fotografa taka proffessional ... :mdr:

kingusia1991
qmpeela no na pewno fajna pamiątka :yes:

a uważaj, bo Redberry zrobi Nam striptiz tak jak ostatnio :D jak pokazywała brzuszek hihi :lol:
hehehehee-nie kuś mnie :P:P

Kaszaaaaaa
Redberry ja rozumiem ,że ty wciągasz lateksy i dlatego cię wcieło :P

o kuźwa, umarłam :lol::lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
kingusia1991
Redberry hej Kochana :love:

i dzień dobry też wszystkim marcówkom :yes: :mdr:

hej hej Kochanie moje! :love::love:

qmpeela
Redberry a pokaz no swój >:)

Mnie wczoraj wieczorem mąż zrobił sesyjke ciążową, mam teraz troszke zdjęć min. takie "naked" artystyczne ;) Mysle ze to fajna pamiątka ciązowa:)

pokazałam już :P a poza tym też chce takie naked artystyczne-a nawet mam pomysl na sesje u fotografa taka proffessional ... :mdr:

kingusia1991
qmpeela no na pewno fajna pamiątka :yes:

a uważaj, bo Redberry zrobi Nam striptiz tak jak ostatnio :D jak pokazywała brzuszek hihi :lol:
hehehehee-nie kuś mnie :P:P

Kaszaaaaaa
Redberry ja rozumiem ,że ty wciągasz lateksy i dlatego cię wcieło :P

o kuźwa, umarłam :lol::lol::lol:

Nie wiem czy miałabym odwage na takie naked artystyczne u fotografa :P jeszcze jakiemus obcemu pokazywac moj celulit i rozstepy? w zyciu:P

Racuszku witam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...