Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

O rany jak tu pusto .
Wszystkie mamuśki na dancing wywiało :D
Ja siedze sama w sypialni z zamkniętymi drzwiami bo śmierdzi mi tą niby bezzapachową farbą i umieram z przejedzenia.Nie dość,że żołądek wypchany na maxa to mam wrażenie jak by macica ważyła z 20kg i ciągnie mnie ku ziemi.Chyba pójde w poniedziałek do lekarza.Nie dość,że dolegliwości to zbliża się 20 tydzień i co chwile mi się przypomina historia Agnieszki lutówki.Niedobrz,niedobrz...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaa a jakie masz dolegliwości???
My dziś byliśmy na obiadku w terenie, ale porcje takie ze nie dałam rady zjeść.
Rozpadało sie starsznie i z naszych spacerów po lesie nie wiele wszyło.

Fajny pomysł z tym detektorem tętna, nie wiedziałam nawet że są takie do użytku domowego.

No pogoda dzisiaj lipna :( A co do tych dolegliwości to podłapalam coś na basenie i mnie swędziało wczoraj,posmarowałam się na noc maścią i rano no i jest dużo lepiej ale cały czas myślówka a do tego czułam dziecko zawsze po lewej stronie na wysokości pępka a od wczoraj czuje je strasznie nisko jak by mi tupało po macicy tyle,że szczerze mówiąc z tego co się naczytałam to myślałam,że macica już jest o wiele wyżej niż ja teraz czuje(tak jak by mi kijanka stukała) I pójde w poniedziałek do lekarza bo wizyta dopiero za dwa tygodnie a ja zaczynam fiksować.A i jeszcze mnie coś pobolewa po prawej stronie.A jak chile poleże na boku to mnie biodra bolą. No i im dłużej myśle tym więcej dolegliwości się pojawia :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Niezapominajkaa
Kaszaaaaa a jakie masz dolegliwości???
My dziś byliśmy na obiadku w terenie, ale porcje takie ze nie dałam rady zjeść.
Rozpadało sie starsznie i z naszych spacerów po lesie nie wiele wszyło.

Fajny pomysł z tym detektorem tętna, nie wiedziałam nawet że są takie do użytku domowego.

No pogoda dzisiaj lipna :( A co do tych dolegliwości to podłapalam coś na basenie i mnie swędziało wczoraj,posmarowałam się na noc maścią i rano no i jest dużo lepiej ale cały czas myślówka a do tego czułam dziecko zawsze po lewej stronie na wysokości pępka a od wczoraj czuje je strasznie nisko jak by mi tupało po macicy tyle,że szczerze mówiąc z tego co się naczytałam to myślałam,że macica już jest o wiele wyżej niż ja teraz czuje(tak jak by mi kijanka stukała) I pójde w poniedziałek do lekarza bo wizyta dopiero za dwa tygodnie a ja zaczynam fiksować.A i jeszcze mnie coś pobolewa po prawej stronie.A jak chile poleże na boku to mnie biodra bolą. No i im dłużej myśle tym więcej dolegliwości się pojawia :(

Kaszaaaa a to możliwe że by macicca była już tak wysoko ze czujesz dziecko na wysokości zeber???? Może to jakieś wdeciowe były sprawy a dziecko jest znacznie niżej.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
Niezapominajkaa
Kaszaaaaa a jakie masz dolegliwości???
My dziś byliśmy na obiadku w terenie, ale porcje takie ze nie dałam rady zjeść.
Rozpadało sie starsznie i z naszych spacerów po lesie nie wiele wszyło.

Fajny pomysł z tym detektorem tętna, nie wiedziałam nawet że są takie do użytku domowego.

No pogoda dzisiaj lipna :( A co do tych dolegliwości to podłapalam coś na basenie i mnie swędziało wczoraj,posmarowałam się na noc maścią i rano no i jest dużo lepiej ale cały czas myślówka a do tego czułam dziecko zawsze po lewej stronie na wysokości pępka a od wczoraj czuje je strasznie nisko jak by mi tupało po macicy tyle,że szczerze mówiąc z tego co się naczytałam to myślałam,że macica już jest o wiele wyżej niż ja teraz czuje(tak jak by mi kijanka stukała) I pójde w poniedziałek do lekarza bo wizyta dopiero za dwa tygodnie a ja zaczynam fiksować.A i jeszcze mnie coś pobolewa po prawej stronie.A jak chile poleże na boku to mnie biodra bolą. No i im dłużej myśle tym więcej dolegliwości się pojawia :(

Kaszaaaa a to możliwe że by macicca była już tak wysoko ze czujesz dziecko na wysokości zeber???? Może to jakieś wdeciowe były sprawy a dziecko jest znacznie niżej.

Wisz co zastanawiałam się nad tym ale to niemożliwe żeby mieć pionowe w doł i w góre wzręcia a dolne żebra mam na poziomie pępka więc skoro dziecko ma około 16 cm to jak by się wyciągneło to by miało ponad 20 więc stwierdziłam,że to na bank ruchy dziecka bo co innego ? Tylko,że jak teraz czuje na dole(o.k.wystarczy,że się obruciło i teraz tupie po macicy) to nie jest to zbyt przyjemne i zastanawiam się czy wszystko o.k. zwłaszcza,że ten stan zapalny i jeszcze zaraz 20 tydz a gdzie nie czytam to dzieją się złe żeczy dziewczyną w połowie i się głupio nakręcam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A co do macicy to już z trzy tygodnie temu czytałam,że się nie mieści w miednicy więc nie wiem co ja tak nisko czuje właściwie, może grzybice :sofunny:

:hahaha::hahaha:

Nakręcanie się jest masakryczne, ale jestem w tym celująca więc nic Ci nie doradzę. Chociaż od wczoraj trochę jestem spokojniejsza. Koleżanka mojej mamy mówiła dziś ze właśnie fajnie wyglądam jak na 17 tydzień, bo ona wie jak ja normalnie wyglądam i mówi ze właśnie ładnie zaczynam się w brzuchu zaokrąglać, a za 2-3 tyg pewnie wyskoczę do przodu. Za to mój Tato jak mnie zobaczył "córka Ty w ogóle gruba nie jesteś, gdzie Ty to dziecko upchałaś??":smile_move: no i tyle.

Hm, jasne że idź do lekarza jak się niepokoisz. Ja koło 22 tyg poprzednio tez miałam tak że tydzień musiałam poleżeć ,a le wszystko się unormowało. Ale będzie dobrze::))

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
A co do macicy to już z trzy tygodnie temu czytałam,że się nie mieści w miednicy więc nie wiem co ja tak nisko czuje właściwie, może grzybice :sofunny:

:hahaha::hahaha:

Nakręcanie się jest masakryczne, ale jestem w tym celująca więc nic Ci nie doradzę. Chociaż od wczoraj trochę jestem spokojniejsza. Koleżanka mojej mamy mówiła dziś ze właśnie fajnie wyglądam jak na 17 tydzień, bo ona wie jak ja normalnie wyglądam i mówi ze właśnie ładnie zaczynam się w brzuchu zaokrąglać, a za 2-3 tyg pewnie wyskoczę do przodu. Za to mój Tato jak mnie zobaczył "córka Ty w ogóle gruba nie jesteś, gdzie Ty to dziecko upchałaś??":smile_move: no i tyle.

No to fajnie.Dużo daje taki komplement jak się go akurat potrzebuje :D Tylko się smaruj ładnie żebyś naprawde nie ekslodowała za szybko :) Jak ci tak naraz puszą mięśnie :hahaha:
Żartuje oczywiście :D Ja się ciesze,że mam brzuszek bo się nim szczyce jak narzazie ale wiem ,że jeszcze przyjdzie taki czas w którym ci bede zazdrościła malutkiego brzuszka :D
Ide na film,już się przyzwyczaiłam do smrodu farby tylko mam nadzieje,że jutro mnie dynia nie będzie naparzać .
Dobrej nocy !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
A co do macicy to już z trzy tygodnie temu czytałam,że się nie mieści w miednicy więc nie wiem co ja tak nisko czuje właściwie, może grzybice :sofunny:

:hahaha::hahaha:

Nakręcanie się jest masakryczne, ale jestem w tym celująca więc nic Ci nie doradzę. Chociaż od wczoraj trochę jestem spokojniejsza. Koleżanka mojej mamy mówiła dziś ze właśnie fajnie wyglądam jak na 17 tydzień, bo ona wie jak ja normalnie wyglądam i mówi ze właśnie ładnie zaczynam się w brzuchu zaokrąglać, a za 2-3 tyg pewnie wyskoczę do przodu. Za to mój Tato jak mnie zobaczył "córka Ty w ogóle gruba nie jesteś, gdzie Ty to dziecko upchałaś??":smile_move: no i tyle.

No to fajnie.Dużo daje taki komplement jak się go akurat potrzebuje :D Tylko się smaruj ładnie żebyś naprawde nie ekslodowała za szybko :) Jak ci tak naraz puszą mięśnie :hahaha:
Żartuje oczywiście :D Ja się ciesze,że mam brzuszek bo się nim szczyce jak narzazie ale wiem ,że jeszcze przyjdzie taki czas w którym ci bede zazdrościła malutkiego brzuszka :D
Ide na film,już się przyzwyczaiłam do smrodu farby tylko mam nadzieje,że jutro mnie dynia nie będzie naparzać .
Dobrej nocy !
Kaszaaaa tedo sie obawiam że brzuch wystartuje za 3-4 tygodnie tak ze nagle stanę się toczącą się piłką, ale tak naprawdę mi brakuje troche tego brzuszka, czułabym się bardziej w ciąży, a tak czasem w ogóle zapominam, że coś jest szczególnie jak w pracy z dzieciakami ćwiczę. A czasem podnoszę te maluchy bez opamiętania i dopiero wtesy do mnie dociera że nie powinnam. Wystający brzuszek by mi bardziej przympominał.

Miała koszmarny sen dzisiaj, o tym że maluch przestał sie rozwijać, miałam s śnie cały zabieg, ze szczegółami przygotowania do zabiegu, jakieś wbijanie wenflonów i w ogóle, aż do momentu zaśnięcia na stole operacyjnym.............. na szczęście obudziła mnie potrzeba wyjścia do toalety więc już dalej snu nie było. Ale trochę mnie to zmęczyło. Jednak podświadomie cały czas przezywam ten mój mały brzuch.....ech głupia ja jestem.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

hej !
Ale u nas pogoda ! Tylko by spać :) I zimno tak strasznie a ja mam kaloryfery zimne i nie wiadomo kiedy przyjdzie gościu do pieca:( Mój mąż wymyślił sobie akurat teraz podłanczanie programatora a mnie zaczyna wkurzać,że wsadza w tą chate tyle kasy przed przeprowadzką niby jeszcze kupe czasu do wiosny ale moim zdaniem troche przesadza.Naprawia rzeczy które od dwóch lat są zepsute ,jak się prosiłam to nie bylo czasu a teraz jak mi już nie zależy to on się obudził.Właśnie maluje ! W niedziele,gdzie przed ciążą ja dostawałam zjebke jak odkurzałam w niedziele .Oczadział.

A jak wam niedziele mija dziewczęta i chłopcy ?:D
Mam nadzieje,że się pokażecie dziś na chwile chociarz .

Niezapominajka mi się wydaje,że tobie jest potrzebna dłuższa wizyta u gin.taka ze wszystkim,z pogadaniem z porównaniem FULL SERWIS :D Uspokoiło by cię to na troche bo tak całkiem bez zmartwień to chyba żadnej z nas nie przebiega ten czas.Jak byłam ostatnio na basenie to powiedziałam do kobitki która jest już w 30tyg,że jej zazdrosze,że już na końcówce jest a ona do mnie że samo chodzenie w ciąży to pikuś naj ważniejsze żeby podczas porodu się wszystko udałao ??? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale ciekawa jestem czy my pod koniec też zmieniemy tak zdanie bo jak narazie to mam całkowicie inne podejście,nieważne czy normalnie urodze czy przez cesarke byle donosić dziecko. Hehe coraz bardziej doceniam to forum,będziemy mogły cofnąć się w czasie i sprawdzić czy nam się pozmienialy wizje :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Niezapominajkaa
Ale puchy tutaj.

My po basenie z Szymkiem, po południu na obiadek do teściów, a teraz wcinam ryż z jabłkami. Na słodycze mam takie parcie że dostaje świra.

A gdzie chodzicie ? Do aquaparku ?

Nie, chodzimy na zajęcia pływania na basen na Chełmońskiego. Chodzimy to szumnie nazwane, bo ja do wody nie wchodzę - niestety basen w tamtej ciąży bardzo mi się nie przysłużył więc wole nie ryzykować. Więc patrzę sobie z tarasu na moich chłopców, cykam fotki:)

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
Niezapominajkaa
Ale puchy tutaj.

My po basenie z Szymkiem, po południu na obiadek do teściów, a teraz wcinam ryż z jabłkami. Na słodycze mam takie parcie że dostaje świra.

A gdzie chodzicie ? Do aquaparku ?

Nie, chodzimy na zajęcia pływania na basen na Chełmońskiego. Chodzimy to szumnie nazwane, bo ja do wody nie wchodzę - niestety basen w tamtej ciąży bardzo mi się nie przysłużył więc wole nie ryzykować. Więc patrzę sobie z tarasu na moich chłopców, cykam fotki:)

hehe ! No co ty mówisz :) Ja mam na chełmońskiego rzut beretem ale byłam tam dwa razy i zimna woda okrutnie była,siedziałam większość czasu w tym mniejszym zamiast pływać:) Zastanawiałam się czy by się nie wybrać do aquaparku z mężem bo on na teatralną ze mną nie pójdzie ale nie wiem czy tam nie jest znowu za ciepło i tyle typa,że troche strach :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
U mnie też pogoda niefajna ale za to energii mnóstwo , więc nie wiem jak wysiedzę w domu :)

U mnie z energią różnie :) Wstałam rano i mnie nosiło więc na zakupy,po śniadaniu musiałam się położyć ale po 20min wstałam i po raz 3 wziełam się za szafe,tam już bez kitu nie ma co wyrzucać.T.się śmiał już,że chyba nie mam zamiaru po ciąży wrócić do swojej wagi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
hej hej :smile:
witam w niedzielne popoludnie..

bierzecie folik dodatkowo jeszcze? do witamin? bo ja tak.. ale to chyba bez sensu.. jem go juz od lutego.

Hej! No ja odstawiłam bo w witaminach jest choć szczerze mówiąc zapomniałam się spytać lekarza czy mam brać czy nie ale pamiętam ja mówił,że kwas foliowy jest naj ważniejszy w pierwszych wdóch miesiącach :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...