Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiapysia
Kaszaaaaaa
stysiapysia
Jak się Marcóweczki rozwijają , coraz nas tu więcej... witam serdecznie nową koleżanke!!!! bzzz bzzzz co za wstrętan mucha bzzz bzzz normalnie mi się w klawisze pcha bzzzz bzzz hjfjhgifhsfsfsdljkshgsdjklgdgsdjlfsdhgsdj NO ZABIŁAM CHOLERE :hahaha::hahaha::hahaha: na czy to ja stanęłam ???? aaa...

no ze mamuśki się ukazją :) i wątek się rozpisuje na maxa SUPER!!!...

MOje drogie ja wczoraj na spacerek przed 23 wyszłam , po Mężsusia na PKP...przyjechał z nad morza z... 15kilogamami ( chyba nawet więcej ) dorsza... w jego firmie organizowali , wieć pojechał:) w sumie 10 godzin na morzu,ale poweidział "jestem pełen wrażeń i było niesamowiecie" fajnie ze odpoczął hehe... w razie czego na pępek sobie plasterek przylepił co by go nie "wymiotło" :hahaha::hahaha::hahaha::sofunny::sofunny:

no część rodzice, cześć teście, cześć sąsiedzi dostali , a my resztę... już są popieczone ,ale tylko część (właściwie już teraz zjedzone :) a reszte w porcje i do zamrażarki , chyba ze zrobię w jakieś zalewie...ale znająć życie sama będe to jeść , bo Tomcio ma "apetyty" i nie codziennie lubi to samo jeść ...

hmmm, teraz jestem sama (zostałam u mamy) bo Tomcio na nocke jechał( u niego nocka to 19- 7 rano trwa ) ...

nie jest zle ... kawke sobie zrobiłam i laskowe orzecy wcinam...

heh, no to w Lidlu się pośpieszyli ze świętami ... ale tam tak zawsze, i w Niemczech chyba już też w sklepach świątecznie.... chyba powoli będzie trezba napisać list do świętego Mkołaja ... :hahaha::36_15_4:

Hehe faktycznie trzeba się brać za pisanie listu :hahaha:

Ja też chce rybke !
Zapraszam do mnie:) jeszcze się coś znajdzie....

a swoją drogą te body to ...bajera i za taką cenę ...mogłaś i dla nas kupić:) no w sumie dla naszych maluszków... ( chyba rozmiaru XXXXXXXXL - nie mieli co????)\\
Hehe. Naj większe widziałam na 24 miesiące. Tylko szkoda,że nie ma uniwersalnych(jedynie to żółte) A tak wszystkie są typowo dla chłopca albo dziewczynki nawet to białe ma napis GIRL albo BOY (na zdjęciu chyba nie widać )

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Po cichu myslę ze Italy się zgodzi ...i ja mogę dopisywać , edytwać naszą listę i do niej wysyłac ....nie ma problemu...mam nadzieje ze nię będę musiał po szpitalach jeżdzić ? i w każdym momencie będe mogła zmienić coś w naszej liście :)

Też tak myśle.Zresztą to chyba jej na ręke,że nie będziemy zawracać tyłu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...