Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Aniutka trzymaj się dzielnie!
Chodziłam do klasy z przyjaciółka, która tez urodziła się z tą wadą i to dość sporą... lekarze dawali jej max. 3 lata życia. Niedawno jej 35 stuknęła:)

madzialenka
Hej Ho

Moje dziecie dzisaj nagie od rana bo upał taki że żyć się nie da :):) mamusia zresztą też :)

Ja probowałam dac Filipowi soczek marchewkowy (łyzeczke) to zrobił taką minę jakbym mu dała śmierdzące skarpetki do powąchania i wypluł wszytsko jak by mogł to by język o sliniak wytarł i teraz zastanawiam się czy to firma Hipp nie spodobała się mojemu dziecku czy w ogóle oprócz wody i mleka nic nie będzie tolerowane??? i się zastanawiam kupić inną firmę i zobaczyć czy zasmakuje czy poczekac a jak póżniej nie będzie chciało nawet probować ???

Madzialenka - mój Misiek tylko cyca toleruje. Nawet dopoić wodą z butelki nie daje się...w sumie mam już dość odciągania po nocy mleka i non stop uczenia go butli...
Przy tych upałach w ogole jest już z nim ciężko, powinien dostawać wodę, ale butelka dla niego to świetna zabawa w wylewanie tego co mu do buzi nakapie.
Z przerażeniem zaczynam myśleć czy uda mi sie go nauczyć do września, kiedy muszę do pracy wrócić na cały etat.

goska79
u nas w domku chlodek a na dworze skwar niesamowity a jutro ma byc jeszcze cieplej!!!!!
]

Kurcze u mnie w domu 28 stopni...a na balkonie 26...już mi się skończyły pomysły na sposoby obniżania temperatury w domu...została chyba tylko klima, co przy dziecku nierealne.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fanlics99jhmo.png

Wpierw mama Mikołaja, potem żona...jak to dziecko leczy z pracoholizmu:)

Odnośnik do komentarza

racuszek

Kasza rozgłos nie , ale darmowe gadżety , lub hotel za pół ceny chyba jest niezłym kąskiem , a myślę że gdyby np były raporty w czasopismach dla rodziców w których wymieniono by nazwę hotelu jako przyjaznego rodzinom to mogłybyśmy liczyć na zniżkę za noclegi , dostałybyśmy jakieś gadżety z firm zajmujacych się artykułami dla dzieci...

A jeśli w tym roku chemy się zebrać to czas najwyższy wstalić szczegóły i zarezerwować noclegi ....
Więc zróbmy losowanie :
1. jezioro np w miejscowosci Dąb lub w Skorzęcinie
2.Morze
3 Góry ( w Karpaczu znam fajny pensjonacik)

Racuszku inicjatywa z gazetami ciekawa - ja swego czasu obdzwaniałam wiele znajomych z dziećmi by wreszcie znaleźć pensjonat przyjazny dla małego dziecka, w górach blisko tras turystycznych:) Tylko czy masz dojście do gazet?

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fanlics99jhmo.png

Wpierw mama Mikołaja, potem żona...jak to dziecko leczy z pracoholizmu:)

Odnośnik do komentarza

gadzia
Aniutka trzymaj się dzielnie!
Chodziłam do klasy z przyjaciółka, która tez urodziła się z tą wadą i to dość sporą... lekarze dawali jej max. 3 lata życia. Niedawno jej 35 stuknęła:)

madzialenka
Hej Ho

Moje dziecie dzisaj nagie od rana bo upał taki że żyć się nie da :):) mamusia zresztą też :)

Ja probowałam dac Filipowi soczek marchewkowy (łyzeczke) to zrobił taką minę jakbym mu dała śmierdzące skarpetki do powąchania i wypluł wszytsko jak by mogł to by język o sliniak wytarł i teraz zastanawiam się czy to firma Hipp nie spodobała się mojemu dziecku czy w ogóle oprócz wody i mleka nic nie będzie tolerowane??? i się zastanawiam kupić inną firmę i zobaczyć czy zasmakuje czy poczekac a jak póżniej nie będzie chciało nawet probować ???

Madzialenka - mój Misiek tylko cyca toleruje. Nawet dopoić wodą z butelki nie daje się...w sumie mam już dość odciągania po nocy mleka i non stop uczenia go butli...
Przy tych upałach w ogole jest już z nim ciężko, powinien dostawać wodę, ale butelka dla niego to świetna zabawa w wylewanie tego co mu do buzi nakapie.
Z przerażeniem zaczynam myśleć czy uda mi sie go nauczyć do września, kiedy muszę do pracy wrócić na cały etat.

goska79
u nas w domku chlodek a na dworze skwar niesamowity a jutro ma byc jeszcze cieplej!!!!!
]

Kurcze u mnie w domu 28 stopni...a na balkonie 26...już mi się skończyły pomysły na sposoby obniżania temperatury w domu...została chyba tylko klima, co przy dziecku nierealne.

w gazecie czytałam aby wieszac kolo łózeczka mokry ręcznik...

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Prenumeruję jeden dwumiesięcznik , jest dość nowy , byłam już w nim w czasie ciąży :D myśle z z nimi nie byłoby problemu , a reszta cóż kto pyta nie błądzi , wiem z doświadczenia w klubie tuningowym że jeśli się coś organizuje to trzeby pisać wszędzie , bo nawet jeśli odpiszą 2 gazety , to znaczy że coś się może udać. Dla różnych firm związanych z dziećmi to świetna reklama.

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Dzień gorący !

gadzia
Aniutka trzymaj się dzielnie!
Chodziłam do klasy z przyjaciółka, która tez urodziła się z tą wadą i to dość sporą... lekarze dawali jej max. 3 lata życia. Niedawno jej 35 stuknęła:)

madzialenka
Hej Ho

Moje dziecie dzisaj nagie od rana bo upał taki że żyć się nie da :):) mamusia zresztą też :)

Ja probowałam dac Filipowi soczek marchewkowy (łyzeczke) to zrobił taką minę jakbym mu dała śmierdzące skarpetki do powąchania i wypluł wszytsko jak by mogł to by język o sliniak wytarł i teraz zastanawiam się czy to firma Hipp nie spodobała się mojemu dziecku czy w ogóle oprócz wody i mleka nic nie będzie tolerowane??? i się zastanawiam kupić inną firmę i zobaczyć czy zasmakuje czy poczekac a jak póżniej nie będzie chciało nawet probować ???

Madzialenka - mój Misiek tylko cyca toleruje. Nawet dopoić wodą z butelki nie daje się...w sumie mam już dość odciągania po nocy mleka i non stop uczenia go butli...
Przy tych upałach w ogole jest już z nim ciężko, powinien dostawać wodę, ale butelka dla niego to świetna zabawa w wylewanie tego co mu do buzi nakapie.
Z przerażeniem zaczynam myśleć czy uda mi sie go nauczyć do września, kiedy muszę do pracy wrócić na cały etat.

Oj Gadzie to tak jak u nas i też mi się wydaje,że nie ma szans na butelke :( Ja podaje małej wieczorem 30ml mleka modyfikowanego z probiotykiem który jest słodki i zasów to równo ale tylko z łyżeczki ze smoczka się śmieje :(

Racuszku gałganek odnaleziony ?

Madzialenka ty chcesz codziennie dawać inny soczek ? Nie wiem czy wiesz,że nowy produkt powinno się podawać raz w tygodniu...Z resztą dzieciom karmionym piersią nie daje się soczków...Choć pewnie jest tak,że jak dziecko ma dostać alergii to prawdopodobnie i tak dostanie pomimo naszych starań (mam na myśli moją Lenke) a jak dziecku niepisana to co byśmy nie dały to i tak nie zaszkodzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

hello marcoweczki :Usteczka:

no a u mnie rewolucja :D

jutro przyjezdza moja babcia (prababcia Kornelii ) i moja ciocia... (ktora jest moja chrzestna przy okazji)

wiec bedzie gadanie :lol:

"to zle robisz, zrob tak" , "zaloz czapke dla dziecka" hyhyhy :hahaha:
ojjjjjj niezle pewnie bedzie, zostaja do poniedzialku ;) wiec pare dni bedzie "ciekawie", a moze i czasem "niewygodnie" :lol:

ale pare dni dam rade wytrzymac :sofunny:

jesli chodzi o Kornelke, ma sie dobrze, wsadza sobie sama czesto probuje butelke do buzi :lol:
ale najlepiej to sie zlosci jak jej cos nie wychodzi :D
slodko sie zlosci, hihi

a upaly jak nie wiem, mniej mi chce jesc w te upaly, a wiecej pic, pic i pic...

a czuje sie dzisiaj okropnie, jak po rodeo...
budzila mi sie w nocy co 1 h... gorzej niz noworodek :o_no:

myslalam, ze zwariuje...

mam nadzieje,ze dzisiejsza noc bedzie o niebo lepsza ;/

aha , i sobie odpuscilam jednak mi przeszlo zauroczenie :lol:
najlepsza Daria, moja kolezanka, zebym nie czekala na faceta :lol: :hahaha:
bo moze cos lepszego mnie ominac :sofunny:

jak sie smialam wczoraj na ulicy to na mnie ciemne masy sie dziwnie spojrzaly jak wybuchlam smiechem jak Daria mi to powiedziala :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

Hej Ho

My dzisiaj znowu na golasa, młodemu bardzo podoba się leżenie na boku...nie wiem czemu :D u nas tez nocne karmienia co 2 godziny :36_11_1:

Kaszaaaaaa
Dzień gorący !

gadzia
Aniutka trzymaj się dzielnie!
Chodziłam do klasy z przyjaciółka, która tez urodziła się z tą wadą i to dość sporą... lekarze dawali jej max. 3 lata życia. Niedawno jej 35 stuknęła:)

madzialenka
Hej Ho

Moje dziecie dzisaj nagie od rana bo upał taki że żyć się nie da :):) mamusia zresztą też :)

Ja probowałam dac Filipowi soczek marchewkowy (łyzeczke) to zrobił taką minę jakbym mu dała śmierdzące skarpetki do powąchania i wypluł wszytsko jak by mogł to by język o sliniak wytarł i teraz zastanawiam się czy to firma Hipp nie spodobała się mojemu dziecku czy w ogóle oprócz wody i mleka nic nie będzie tolerowane??? i się zastanawiam kupić inną firmę i zobaczyć czy zasmakuje czy poczekac a jak póżniej nie będzie chciało nawet probować ???

Madzialenka - mój Misiek tylko cyca toleruje. Nawet dopoić wodą z butelki nie daje się...w sumie mam już dość odciągania po nocy mleka i non stop uczenia go butli...
Przy tych upałach w ogole jest już z nim ciężko, powinien dostawać wodę, ale butelka dla niego to świetna zabawa w wylewanie tego co mu do buzi nakapie.
Z przerażeniem zaczynam myśleć czy uda mi sie go nauczyć do września, kiedy muszę do pracy wrócić na cały etat.

Oj Gadzie to tak jak u nas i też mi się wydaje,że nie ma szans na butelke :( Ja podaje małej wieczorem 30ml mleka modyfikowanego z probiotykiem który jest słodki i zasów to równo ale tylko z łyżeczki ze smoczka się śmieje :(

Racuszku gałganek odnaleziony ?

Madzialenka ty chcesz codziennie dawać inny soczek ? Nie wiem czy wiesz,że nowy produkt powinno się podawać raz w tygodniu...Z resztą dzieciom karmionym piersią nie daje się soczków...Choć pewnie jest tak,że jak dziecko ma dostać alergii to prawdopodobnie i tak dostanie pomimo naszych starań (mam na myśli moją Lenke) a jak dziecku niepisana to co byśmy nie dały to i tak nie zaszkodzi.

Ja słyszałam że raz w tygodniu to kiedy jest ryzyko wystąpienia alergii a tak co kilka dni.
Dzieciom karmionym nie powinno się podawać nic oprócz piersi taaa takie są zalecenia, a tak na dobra sprawę to nasze mleko nie jest takie idealne, ja karmię bo lubie i jest to dla mnie duże ułatwienie, a myślałam żeby podawać soczek najwyzej 3 łyżeczki na raz bo obawiam się ze jak później dostanie to dopiero może alergia wystąpić albo nie będzie tolerować innych smaków zresztą nieważne każdy robi jak uważa :) Chociaż i tak wydaje mi się ze nic z tego nie będzie narazie bo z uporem maniaka wszystko wypluwa :)

Miłego dnia :D:D:D

Odnośnik do komentarza

goska79
redzia wiem jak to jest isc spac z bolem glowy i budzic sie z bolem!!po takiej nocce nic dziwnego ze glowa boli!!!
ja juz wyprasowalam ide zajac sie obiadem -jesc cos trzeba

kurcze, ja też to znam, aż za dobrze, od dawna mam problem z kręgosłupem szyjnym co skutkuje potwornymi bólami głowy, i znów mnie bierze... nic w sumie dziwnego, ciągle z małym, podnoszenie, zaglądanie itp..

goska79
redzia jak moj zieciunio po nocce??? odsypia??:love::heart:

a gdzie tam!! gada, marudzi, bawi się, kopie i ma nową zabawę - wyrywa sobie włosy z głowy prawą rączką :Szok::Padnięty::Padnięty:

a jak moja synowa? :Całus::Całus:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Gosia śliczne zdjęcia !

A my już po spacerku i zakupach i obiadku i...:)

Dziś fajowa pogoda,pomimo,że dalej gorąco to wiaterek mocno wieje i słoneczko za lekkimi chmurkami odrazu lepeij !

Jak ja uwielbiam marudzić ! Pomarudzilam na moje dziecko,że nie pije z butelki i wypiła na spacerze cherbatke i to 30 ml !
Jak na T.ponarzekam to też jest o wiele lepiej odrazu,czuje,że jak bym od rana do nocy narzekała to była bym naj szcześliwaszą osobą na świecie :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
goska79
redzia wiem jak to jest isc spac z bolem glowy i budzic sie z bolem!!po takiej nocce nic dziwnego ze glowa boli!!!
ja juz wyprasowalam ide zajac sie obiadem -jesc cos trzeba

kurcze, ja też to znam, aż za dobrze, od dawna mam problem z kręgosłupem szyjnym co skutkuje potwornymi bólami głowy, i znów mnie bierze... nic w sumie dziwnego, ciągle z małym, podnoszenie, zaglądanie itp..

goska79
redzia jak moj zieciunio po nocce??? odsypia??:love::heart:

a gdzie tam!! gada, marudzi, bawi się, kopie i ma nową zabawę - wyrywa sobie włosy z głowy prawą rączką :Szok::Padnięty::Padnięty:

Dżizas ! Fantastyczne zajęcie !
Moja ostatnio uwielbia mnie kopać po twarzy !

Aniołki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...