Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja się przejmuje bo moja nie chce za chiny butelki do buzi wziąć musiała bym ją chyba zaglodzić.Próbowałam teraz przez kilka dni jej cherbatke dawać bo takie upały przecież ale nie ma szans ona sobie gryzie smoczek a to co jej wpadnie do bużki wypluwa ze smailem i tak w kółko...

No będe się starać to nagrać za wszelką cenę :lol:

Wiesz, dochodzę do wniosku, że Lenki już tak mają ;) Moja starsza nie piła w ogóle z butli, przez 15miesiecy doiła cysia, ale mniej więcej od 6-7 miesiąca podawałam jej soczki w kubku niekapku :) Po kilku dniach udało jej się załapać. W każdym razie nawet w upały nie mogłam w nią wcisnąć herbatki sam cyc jej wystarczał przez 6MIESICY tylko na cycu była.

A taka druga moja myśl, to nie ma reguły kurde na nic, bo z Lena nie było problemów, najadała się, pokarmu było dużo, obie szczęśliwe a Ninek się nie najada, co 30min głodna. Dzisiaj butla dwa razy po 80ml poszła bo w cysiach jeszcze nie zdążyło się naprodukować a ona już głodna.
I tą myślą chyba się pożegnam bo jakaś wymęczona dzisiaj jestem.

Kurcze ale ja nie chce tak długo karmić cycem :( Po konsultacji z lekarzem jak pozwoli to chce zacząć wprowadzać marchewke bo mam takie przeczucie,że to by było dobre zwłaszcza jak tak na nią patrze jak się aż trzęsie jak ja coś do buzi wkładam.Gdyby nie te lużne kupki to bym się nie zastanawiała tylko dała z ćwierć łyżeczki a co do kubka niekapka to moja jak chwyci w obie ręce to ciągnie-a potem wypluwa.Dostałyśmy ten kubek w prezencie i tak szczerze mówiąc to żaden z niego niekapek tylko kapek a wręcz lejek ! Musze kupić jakiś lepsiejszy.Ty jaki masz ?

Niekapki przetestowałam chyba wszystkie :P
Canpole przeciekały, z Lovi wyskakiwał koreczek uszczelniający i tym samym się lały ;) TT jakieś takie sztywne, Avenciaki ok tylko koniecznie z uszkami do trzymania bez leje się spod nakrętki ;) z niekapka NUBY byłam bardzo zadowolona, miałam taki z sylikonowym ustnikiem :) A i z canpola baloniki też były ok :) bo te zwykłe to porażka ;) Teraz są naprawde fajne z firmy MAM baby ale nie wiem jak szczelność bo moja już z niekapków nie pije a Ninek jeszcze z butli ciągnie ;)

Odnośnik do komentarza

Hi!:smile:

Witam się na momentos i spadam się ubierać-jedziemy do Opola do nefrologa, Miko już wystrojony, śpiocha-ufff, teraz ja moge sie ubrać, bo przecież w koszulce M nie pojade, latam w niej od rana.

Pozdrawiam Was wszystkie i do potem!

P.S.
Qmp - dzięki za opis butelek niekapek-na pewno się przyda.
Lan-ja tak samo-ile wytrzyma tyle wytrzyma, potem butla.
Kasz-a może faktycznie spróbuje niekapka?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam się :)

Dzięki Qmpeela :)

Redzia powodzenia:)

U nas kolejny dzień skwarka !
Mamy masakre komarową :( Mieszkamy zaraz obok odry,do tego z każdej strony parki i przez tą powódż normalnie wylengarnia moskitów się zrobiła :(
Nie moge zakładać Lence siatki na wózek jak nie śpi bo zrywa ją i do buzi a ostatnio na spacerach wogóle niechce spać tylko ogląda wszystko i wszystkich...
Do ogrodu to chyba w tym roku nie wejde już,tam aż czarno od kłębiących się stad komarowych:36_19_1:A na spacerach wyglądam jak by mnie prąd raził bo albo na sobie zabijam komarzyska albo nurkuje do wózka i tak w kółko ...
Szukaliśmy wczoraj oprysku ale nie znależliśmy,wszędzie tylko pochodnie na komary:(

Dziewczyny a powiedzcie mi jak wasze dzieci znoszą podróżowanie w fotelikach ? Bo moja po 3 godzinach ma taki tyłek czerwony jak by mało brakowało do odparzenia :( Martwi mnie to bo wyjazd coraz bliżej :( Już i tak postanowiłam nocować w czechach żeby rozbić podróż na 2 raty ale to i tak z 5h wysiedzieć będzie musiała.Czuje,że naprawde zajmie mi dojazd z dwa dni bite jak co dwie godziny będziemy spacerować i wietrzyć dupsko :36_19_1:
Ruszamy na rześ z krwiopijcami...
Miłego dnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ...

Wszystkie dzieciaczki booooskie ... jak rosną szybko , prawda.... kurcze czas ucieka ze hej

My dziś same zostałyśmy , tata pojechał do dziadków oprysk robić . Hania narazie spi , a potem wyruszamy na spacerek . Coś chraboli jej w nosku , wyciągam fridą (nie lubi tego bardzo) ale jeszcze . Gorączki nie ma to najważniejsze.

Skwar się zrobił , nie wiem jak Hanie ubierać. Boję się troszkę ubierać ją na "goło" . Za to w wózeczku pod kocykiem tylko sobie leży .

12 czerwca mam chrzciny , a jeszcze kreacji nie mam heh ... nie mogę nic ładnego na siebie upolować . Co prawda schudłam 6 kg , ale i tak na mnie nic nie ma buuuu

Miłego dnia dla Was wszystkich i słonecznych spacerków!!!:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

heja,
ja tylko na sekundkę, zaraz jedziemy do ortopedy- dlugo wyczekiwana wizyta, zobaczymy co powie o nóżce Zuzi. Boję się, że mimo postępu będzie chciał w gips wsadzać ;c|

redzia fajnie, że u nefrologa ok!
stocia niezła masakra- trzymaj się ramy ;c))) ...to się nie posramy(cytat jakby co ;c))
i nie wiem co jeszcze, zapomniałam...
nareczka

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

redzia superaśnie, że po wizycie, i super że wszystko jest ok :)
stocia naprawdę współczuje choroby Fabisia, skąd ja to znam, u nas na szczęście chwilowo bez infekcji (prawie) nie licząc porannego katarku ;)
lan 3mam kciuki za wizytę! Mam nadzieje, że nie będzie trzeba zakładać gipsu :)

Ja dzisiaj byłam na kontrolnym ważeniu, mała waży 6100g :) Przy okazji zaszczepili mi Lenuśkę na pneumo. Teraz zbieramy się na ranczo bo obiecałam jej, że po szczepieniu pojedziemy więc muszę słowa dotrzymać :P

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Redzia no opowiadaj co lekarz powiedzial!

a dooopa, jakbym wiedziała, że to taka wizyta to bym nie jechała. tylko jego jajka oglądnęła,żadnego usg nic-wiec po co? ale jest ok i już. :smile:

qmpeela

Ja dzisiaj byłam na kontrolnym ważeniu, mała waży 6100g :) Przy okazji zaszczepili mi Lenuśkę na pneumo. Teraz zbieramy się na ranczo bo obiecałam jej, że po szczepieniu pojedziemy więc muszę słowa dotrzymać :P

Miłego popołudnia :)

no no - czyli przybiera?
milej zabawy na ranczo:smile::smile:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
A wiecie co? Amelka.. kuzynka Fabiego.. ma 16miesiecy i jeszcze nie chodzi.. i dostala skierowanie do ortopedy i neurologa... ortopede rozumiem.. ale neurologa? co oni podejrzewaja? jakies porazenie ? na jakiej podstawie pediatra mogla skierowac do neurologa?

na podstawie podejrzen zaburzen centralnego układu nerwowego.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

no nie stocia alfą i omegą nie, ale lepiej chyba najpierw wykluczyć jakieś przyczyny neurologiczne itp. żeby było wiadomo że się po prostu leni. Inaczej później może byc za późno na leczenie

no. ja wróciłam od ortopedy i... załamka ;c((( mówi że bez gipsu się nie obejdzie ;c((( i jeszcze jakimś cięciem achillesa mnie straszy... a babki od rehabilitacji mówią, że bez gipsu sie naprostuje... ehhhhh ryczeć mi się chce...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia

no. ja wróciłam od ortopedy i... załamka ;c((( mówi że bez gipsu się nie obejdzie ;c((( i jeszcze jakimś cięciem achillesa mnie straszy... a babki od rehabilitacji mówią, że bez gipsu sie naprostuje... ehhhhh ryczeć mi się chce...

trzmaj się ciepło, to tylko wszytsko dla jej dobra .... jesteś wspaniałą mamą i robisz dla niej wszystko co najlepsze!!!!

Kaszaaaaaa

Stysiu co opryskuje ?

Czereśnie ...

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
laninia

no. ja wróciłam od ortopedy i... załamka ;c((( mówi że bez gipsu się nie obejdzie ;c((( i jeszcze jakimś cięciem achillesa mnie straszy... a babki od rehabilitacji mówią, że bez gipsu sie naprostuje... ehhhhh ryczeć mi się chce...

trzmaj się ciepło, to tylko wszytsko dla jej dobra .... jesteś wspaniałą mamą i robisz dla niej wszystko co najlepsze!!!!

Kaszaaaaaa

Stysiu co opryskuje ?

Czereśnie ...

aaaaaaaaaaaaaaa a bo już myślałam,że przeciw komarom i chciałam wypytac co i jak :lol:

Lanina nie przejmuj się tym gipsem moja siorka miała dwie nogi w gipsie a potem takie ortopedyczne plastiki na rzepy i jej to nawet nie przeszkadzało a mama szybko opanowała kąpiele z gipsem :) Teraz ma tak proste nogi,że jej zazdroszcze :) A czas tak szybko leci,że zanim sie obejrzysz to już będzie wszystko w porządku :) Może rechabilitantki mają racje ale ja bym sie bała zaryzykować nie zakładając...A ścięgna jak się podkurczają to niestety czasami mimo masaży są nawroty.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia

no. ja wróciłam od ortopedy i... załamka ;c((( mówi że bez gipsu się nie obejdzie ;c((( i jeszcze jakimś cięciem achillesa mnie straszy... a babki od rehabilitacji mówią, że bez gipsu sie naprostuje... ehhhhh ryczeć mi się chce...

kochana, ja też Ci radzę to skonsultować z innym ortopedą, oraz fizjoterapeutą od dzieci. będziesz spokojniejsza.

Kaszaaaaaa

A co do tych fotelików to powinny mieć jakieś wietrzenie cholerka,dziurki czy coś ...

dziurki, taaa... na kupe.. :lol:

Kaszaaaaaa
A zapomniałam ,że chcialam wstawić fotki ze spacerku.A więc moge powiedzieć,że sezon letniu został u mnie dziś oficjalnie otwarty o czym świadczą plastry na stopach od dżapanów -jak co roku zresztą :)
A tu już zdjęcia z moją biedną Leną -biedną bo chciała spać a ja jej nie dałam :lol:

hyhy, współczuję odcisków od dżapanow.
zdjęcia bombastik! :smile:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
laninia

no. ja wróciłam od ortopedy i... załamka ;c((( mówi że bez gipsu się nie obejdzie ;c((( i jeszcze jakimś cięciem achillesa mnie straszy... a babki od rehabilitacji mówią, że bez gipsu sie naprostuje... ehhhhh ryczeć mi się chce...

kochana, ja też Ci radzę to skonsultować z innym ortopedą, oraz fizjoterapeutą od dzieci. będziesz spokojniejsza.

Kaszaaaaaa

A co do tych fotelików to powinny mieć jakieś wietrzenie cholerka,dziurki czy coś ...

dziurki, taaa... na kupe.. :lol:

Kaszaaaaaa
A zapomniałam ,że chcialam wstawić fotki ze spacerku.A więc moge powiedzieć,że sezon letniu został u mnie dziś oficjalnie otwarty o czym świadczą plastry na stopach od dżapanów -jak co roku zresztą :)
A tu już zdjęcia z moją biedną Leną -biedną bo chciała spać a ja jej nie dałam :lol:

hyhy, współczuję odcisków od dżapanow.
zdjęcia bombastik! :smile:
Na kupe to dziurzyszcze by musiało być :lol:

Redberry
Kaszaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaa a bo już myślałam,że przeciw komarom i chciałam wypytac co i jak :lol:
.

nie bój żaby, Twoi ulubieńcy nie dadzą się tak łatwo opryskać :lol:

Masakra jest,one są tak wygłodniałe,że nawet w biegu siadają ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...