Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

laninia
redzia noooooooo wyspałam się super! byłam w szoku niunia spała 3 godziny jednym ciągiem! Nie jadła w sumie 4 godziny i nawet nie obudziła się z krzykiem tylko tak spokojnie- była mega kochana. teraz też już śpi ;c)))) a ja kimnęłam się wtedfy 1,5 godziny i mam extra hmor teraz ;c)

Zazdroszczę, ja nie umiem spać w dzień, choćbym nie wiem jak próbowała za nic nie usnę w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza

laninia
agunia ja też spadam niestety- ogądać finał you can dance.

Ja właśnie jednym okiem zerkam na YCD, niestety mój zegar biologiczny DRZE się już o sen więc napewno nie obejrzę do końca:) Baa, kiedyś nawet książkę przed snem poczytałam, teraz między karmieniem, przewijaniem, obowiązkami domowymi i organizowaniem 3 latce podczytuje "Moje dziecko" - jak mądrze kochać i dobrze wychowywać D. Zawadzkiej :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Agunia
To ja wlazlam a wy w kimo idziecie ? :D

Ja przy dwójce dzieci już nie chodzę spać, ja po położeniu głowy (gdziekolwiek) padam ;) :lol: Dopóki trzymam się pionu jest ok, czasem jednak nawet kimam na siedząco, także żeby jutro nie zdychać od rana chodzę spać o 22 ;)
OK rozumiem :) Ja w sumie mam podobnie tylko moj starszy sam się jednak sobą zajmie to choć taka ulga :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
laninia
redzia noooooooo wyspałam się super! byłam w szoku niunia spała 3 godziny jednym ciągiem! Nie jadła w sumie 4 godziny i nawet nie obudziła się z krzykiem tylko tak spokojnie- była mega kochana. teraz też już śpi ;c)))) a ja kimnęłam się wtedfy 1,5 godziny i mam extra hmor teraz ;c)

Zazdroszczę, ja nie umiem spać w dzień, choćbym nie wiem jak próbowała za nic nie usnę w ciągu dnia.

ooo to lipa! ja mogę spać wszędzie i o każdej porze dnia i nocy :36_1_1: notorycznie zasypiam w samochodzie jak wracamy z rehabilitacji (jak nie prowadzę oczywiście:hahaha:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Agunia
To ja wlazlam a wy w kimo idziecie ? :D

Ja przy dwójce dzieci już nie chodzę spać, ja po położeniu głowy (gdziekolwiek) padam ;) :lol: Dopóki trzymam się pionu jest ok, czasem jednak nawet kimam na siedząco, także żeby jutro nie zdychać od rana chodzę spać o 22 ;)
hyhy, na pewno :lol:

Nie wierzysz? :lol: no dobra dobra może czasem chwilkę później jak mnie mąż zaczepia :P :lol:

Odnośnik do komentarza

Agunia
qmpeela
Agunia
To ja wlazlam a wy w kimo idziecie ? :D

Ja przy dwójce dzieci już nie chodzę spać, ja po położeniu głowy (gdziekolwiek) padam ;) :lol: Dopóki trzymam się pionu jest ok, czasem jednak nawet kimam na siedząco, także żeby jutro nie zdychać od rana chodzę spać o 22 ;)
OK rozumiem :) Ja w sumie mam podobnie tylko moj starszy sam się jednak sobą zajmie to choć taka ulga :)

Moja sama sobą, hmm może czasem, ale teraz jest przeziębiona więc mam w domu hardcore ;)

laninia
qmpeela
laninia
redzia noooooooo wyspałam się super! byłam w szoku niunia spała 3 godziny jednym ciągiem! Nie jadła w sumie 4 godziny i nawet nie obudziła się z krzykiem tylko tak spokojnie- była mega kochana. teraz też już śpi ;c)))) a ja kimnęłam się wtedfy 1,5 godziny i mam extra hmor teraz ;c)

Zazdroszczę, ja nie umiem spać w dzień, choćbym nie wiem jak próbowała za nic nie usnę w ciągu dnia.

ooo to lipa! ja mogę spać wszędzie i o każdej porze dnia i nocy :36_1_1: notorycznie zasypiam w samochodzie jak wracamy z rehabilitacji (jak nie prowadzę oczywiście:hahaha:)

Poważnie? A ja myślałam, że tylko dzieci tak potrafią:lol: szacun :hahaha: ;)

Ta piosenka mnie rozwaliła OMG :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Kurcze strasznie nudny dzień dziś miałam,cały dzień lało więc na spacer nie poszłyśmy potem zakupy-3 sklepy bez kolejek kompletnie,wróciliśmy to tak mnie energia rozpierała,że jazde (nieudaną) o tv zrobiłam nawet sobie trzasnełam piwem o blat(to taki mój gest ostentacyjny oznaczający BASTA! Bo myśle sobie tak:faceci mają swoje "przynieś piwo kobieto" to ja sobie trzasne butelką odkręcaną 330ml po karmi nie? No przecież gorsza nie będe!) ale nie dał się sprowokować ,zanim zdążyłam się zrobić bordowa z wsciekłości to temat skisł :(
I jeszcze na koniec ten nudny horroritos :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Hello :) :big_whoo:

kaszaaaa mówisz środa bez rewelacji ? U mnie podobnie. Pomijając te okropne burze ;) Nawet nocka była spokojna, żadnych histerii, dwa karmienia zaliczyłyśmy :) Oczywiście Ninek o 6 wstała a niecałe pół godziny później Lena, dobrze, że wcześnie się położyłam to chociaż migreny porannej nie mam :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry !

hehe miałam trocha wrażeń na zawołanie :)
poszłam kota szukać bo deszcz lał a nie było się jak wydzierać przez okno bo pewnie by się Lanka obudziła i jakiś stwór mnie pogonił! Nie wiem co to było wyglądało jak przerośnięta tchórzofretka :)

A ty często masz migreny nie ? Ja przed ciążą miałam -pewnie przez fajki.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie :)
u nas dzisiaj jest cieplutko i swieci słoneczko:)

my wczoraj wrocilysmy do domku ze szpitala ale dostalismy tylko przepustke do jutra ale dobre i to:) jutro wyniki...

kasza kochana wracam do twojego pytania o pobranie moczu u malej.ja pobieram co 2 dzień i mam juz swoje sposoby:)
woreczkow wogule nie zakladam bo tylko szkoda czasu a pozatym ten klej strasznie uczula.kochana ja rozbieram niunie z pampersa klade ja na kolanach tak zeby nozki byly nizej niz reczta i poprostu trzymam kubeczek miedzy nozkami i zajmuje to ok 15-20 minut i juz pobrany:)
oczywiscie malutka najpierw przemywam rywanolem a na rece zakladam rekawiczki zeby nie zostawic jakis bakteri.ogulnie mowiac to nie mam juz z popbraniem zadnych problemow tobie tez sie uda:)
kochana a jeszcze lepiej jak dasz swojej malutkiej cyca albo cherbatke ale tu potrzeb pomocnej osoby:)

dziekuje kochane za wszystkie dobre słowa i słowa otuchy:)

przesyłam buziaczki dla was i waszych najcudowniejszych skarbów:):):):):)

Odnośnik do komentarza

Stysia - ale silna główka :-))

Kaszaaaaaa

Redzia ty łykasz wapno ? Bo ja nie a znalazłam takie coś http://parenting.pl/polozna/7356-wysypka-rzadsze-kupki.html

Hej!

Łykam preparat WMC Wallmark wapń magnez cynk - od czasu do czasu wypijam wapno, ale nie za często, bo jest zapierające, a ja i tak mam problem z wypróżnieniem, Pan Hemo się odzywa jak mam zaparcie.. ://

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Dzień dobry !

hehe miałam trocha wrażeń na zawołanie :)
poszłam kota szukać bo deszcz lał a nie było się jak wydzierać przez okno bo pewnie by się Lanka obudziła i jakiś stwór mnie pogonił! Nie wiem co to było wyglądało jak przerośnięta tchórzofretka :)

A ty często masz migreny nie ? Ja przed ciążą miałam -pewnie przez fajki.

Przed ciążą miałam przez fajki, potem w ciąży nie miałam i znów wróciły, niestety teraz to raczej chroniczne przemęczenie, brak czasu dla siebie i (pewnie przedewszystkim) moja głupota. Zamiast odpoczywać jak Ninek śpi a Lena zajmuje się sobą znajduje sobie 1000 rzeczy do zrobienia, rano po przebudzeniu zamiast zjeść śniadanie ja sprzątam, czyszczę i gotuję itd. Ogólnie chyba za mało luzu sobie daję :)

Redberry
Stysia - ale silna główka :-))

Kaszaaaaaa

Redzia ty łykasz wapno ? Bo ja nie a znalazłam takie coś http://parenting.pl/polozna/7356-wysypka-rzadsze-kupki.html

Hej!

Łykam preparat WMC Wallmark wapń magnez cynk - od czasu do czasu wypijam wapno, ale nie za często, bo jest zapierające, a ja i tak mam problem z wypróżnieniem, Pan Hemo się odzywa jak mam zaparcie.. ://

U mnie z wyprużnianiem też różnie. Ja jednak łączę to z karmieniem piersią, bo przecież większość płynów przechodzi do mleka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...