Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

racuszek
kto ma chrapkę na gofra ?? dziś przysmażam kilka wieczorem :) z rozpaczyy , bo właśnie się dowiedziałam że skoro jest jutrpo wolne to Tomka rodzina sobie przyjeżdża - JA CHCE UCIEC A NIE MAM PIEPRZONEGO PRAWKA !!!! zaraz ucieknę piechotą do rodziców -- to przcież tylko 40 km...

oj, wciągnęłabym goferka, oj taaak.

a rodzinka - sama słodycz :P współczuję.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
racuszek
kto ma chrapkę na gofra ?? dziś przysmażam kilka wieczorem :) z rozpaczyy , bo właśnie się dowiedziałam że skoro jest jutrpo wolne to Tomka rodzina sobie przyjeżdża - JA CHCE UCIEC A NIE MAM PIEPRZONEGO PRAWKA !!!! zaraz ucieknę piechotą do rodziców -- to przcież tylko 40 km...

oj, wciągnęłabym goferka, oj taaak.

a rodzinka - sama słodycz :P współczuję.

więc zapraszam :)

Dodajcie mnie :) farmerki :)
Anna Racka się zwę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Dobra, a teraz tak na szybko :)

Redberry Elmo jest rewelacyjny ;) hyhy

Racuszek Współczuje rodzinki, ja też mam przeboje z teściami a w sumie i z moimi rodzicami też, chociaż nie mieszkam z nimi i żyjemy na własną rękę to starają się wszystko kontrolować. Życie...

overpowered podziwiam za odwagę, nie obawiasz się alergii ?
Ja jak narazie zakładam karmienie przez 6 miesięci piersią, jeśli oczywiście fizycznie będzie to możliwe bo kiepsko coś z laktacją u mnie teraz...

laninia ja truskaweczki (sztuk dwie) wciągnęłam dzisiaj, nie potrafiłam się im oprzeć ;)

No to chyba było by na tyle :lol: Idę schować głowę pod kołdrą bo w drzewa pioruny strzelają a ja już chyba zielona ze strachu... :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Dobra, a teraz tak na szybko :)

Redberry Elmo jest rewelacyjny ;) hyhy

Racuszek Współczuje rodzinki, ja też mam przeboje z teściami a w sumie i z moimi rodzicami też, chociaż nie mieszkam z nimi i żyjemy na własną rękę to starają się wszystko kontrolować. Życie...

overpowered podziwiam za odwagę, nie obawiasz się alergii ?
Ja jak narazie zakładam karmienie przez 6 miesięci piersią, jeśli oczywiście fizycznie będzie to możliwe bo kiepsko coś z laktacją u mnie teraz...

laninia ja truskaweczki (sztuk dwie) wciągnęłam dzisiaj, nie potrafiłam się im oprzeć ;)

No to chyba było by na tyle :lol: Idę schować głowę pod kołdrą bo w drzewa pioruny strzelają a ja już chyba zielona ze strachu... :lol:

A burze uwielbiam ,zwłaszcza z horrorami ,potem boje sie isć do kibla :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Dobra, a teraz tak na szybko :)

Redberry Elmo jest rewelacyjny ;) hyhy

Racuszek Współczuje rodzinki, ja też mam przeboje z teściami a w sumie i z moimi rodzicami też, chociaż nie mieszkam z nimi i żyjemy na własną rękę to starają się wszystko kontrolować. Życie...

overpowered podziwiam za odwagę, nie obawiasz się alergii ?
Ja jak narazie zakładam karmienie przez 6 miesięci piersią, jeśli oczywiście fizycznie będzie to możliwe bo kiepsko coś z laktacją u mnie teraz...

laninia ja truskaweczki (sztuk dwie) wciągnęłam dzisiaj, nie potrafiłam się im oprzeć ;)

No to chyba było by na tyle :lol: Idę schować głowę pod kołdrą bo w drzewa pioruny strzelają a ja już chyba zielona ze strachu... :lol:

A burze uwielbiam ,zwłaszcza z horrorami ,potem boje sie isć do kibla :lol:

Ja się potem boje nawet nos z pod kołdry wysunąć ;) :lol:

Odnośnik do komentarza

laninia
a ja też raczej lubię ;c)) tylko nie mieszkam w lesie więc jest mniej strasznie ;c))))

No i wyszło na to, że jestem mega cykor :P

Nareszcie księżniczki padły, zaraz przetransportuje starszą do jej łóżka bo dzisiaj wyjątkowo pozwoliłam jej usnąć na kanapie w pokoju, i pójdę pod mega szybki prysznic bo Ninek pewnie obudzi się na żarełko. Dostanie cyśka i zawinę ją z kołyski do łóżeczka do sypialni i sama spadam spać bo ledwo na oczy patrzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...