Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Agunia
qmpeela
jestem i ja, co to za impra?? ??

Witaj Qmpelo.
A dziewczyny coś organizują :)) A ty się pojawiasz w momencie kiedy ja musze znikać :)

no ja to zwykle jak nikogo nie ma :P

Redberry
qmpeela
jestem i ja, co to za impra?? ??

a racuszek rzuciła haslo - pidżama party online i zniknęła... :out:

nie ładnie nie ładnie ;)

Agunia
Redberry
Ide sobie... idę sobie cos zjeść w kuchni..sama...http://sztoudi.ovh.org/images/buzie/buz_43.gif

A ja zaraz zmykam pod prysznic :)) A tak mi się nie chce też siedzę jeszcze w piżamie,heheh

no i następna znika... :out:

EEE..... a co u Ciebie qmpeela?

U mnei super. Nastrój po wczorajszym USG rewelacja :) Rozpłynęłam się normalnie całkiem. Teraz chociaż mogę spać spokojnie bo wszystko jest super;)

Odnośnik do komentarza

Lekarz na USG nachwalił się, że dzidziol taki grzeczny, że wszystko uda się pomierzyć bo się nie kręci więc ja mówie do niego, że moje dzieci już chyba tak mają bo córka też jest grzeczna to i to malenstwo też będzie po mamusi a moje dzieciątko w tym własnie czasie na ekranie zaczeło sobie zacierać łapki wyglądało to jakby myslało "tak tak mamuska napewno nastawiaj sie ze bede grzeczna/y" i lekarz do mnie widzi pani jak rece zaciera? Chyba bedzie miec pani niespodzianke ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Lekarz na USG nachwalił się, że dzidziol taki grzeczny, że wszystko uda się pomierzyć bo się nie kręci więc ja mówie do niego, że moje dzieci już chyba tak mają bo córka też jest grzeczna to i to malenstwo też będzie po mamusi a moje dzieciątko w tym własnie czasie na ekranie zaczeło sobie zacierać łapki wyglądało to jakby myslało "tak tak mamuska napewno nastawiaj sie ze bede grzeczna/y" i lekarz do mnie widzi pani jak rece zaciera? Chyba bedzie miec pani niespodzianke ;)

no faktycznie-żebyś się nie zdziwiła :lol::lol::lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...