Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

racuszek
Nie umiem robić racuchów... ale mam gofrownicę i mogę Wam zrobić gofry z bitą śmietaną brzoskwiniami, bananami , winogronem i ananasem :)

Hehe racuszku ale mi narobilaś smaka....ja jak byłam nad morzem na wakacjach z mężusiem to zajadalam się goframi z bitą śmietanką i truskaweczkami....ależ to pychota....No i teraz mi się smak przypomniał i skąd ja wezmę takie gofry...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Dziewczyny myślicie,że skoro my tak sobie wymyślamy z tymi potrawami i ogólnie z jedzonkiem to nadchodzą dobre czasy bez mdłości i przypadłości ciążowych?? Hehehe tylko właśnie co będzie z naszą wagą...aż się boję co dalej będzie,tyle mi się chce dobrych rzeczy...

jesli wszystko bedziemy spozywały z umiarem to mysle ze nie powinno sie to bardzo odbic na naszej wadze;) a ten trymestr to chyba najbardziej zachciankowy jest :)

Ja juz barszczyk wypilam teraz chyba czas mała sprobowac spac połozyc, tylko czy mi sie to uda.. ?? ;)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
wiesz...mi już mdłości minęły... chyba,że na niektóre rzeczy mnie mdli... ale na słodkie nigdy!
a waga idzie do góry... z tym,że dosyć szybko się ją gubi... przytyłam w ciąży 17,5kg a zrzuciłam w pierwsze 1,5 miesiąca 15kg....!! przez to pokazały mi się ogormne rozstępy.... a pozostałe 2,5 kg zostało.. osadziło się na brzuszku,boczkach i mam oponkę...

eee pokauzjemy swoje brzuchy? ile urosły od ostatniego razu??

ja po samym porodzie tzn jakies 2 dni po mialam juz 8kg mniej :) a brzucha musiałabym sfotogradfowac ;p

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
stokrotka a co Ty tak przy weekendzie tak w necie? Bo ja to nie dosc ze mam mega leni i nic mi sie nie chce to jeszcze chora... a Ty ? I jak tam maly? pochal sie i podeslij jakies jego zdjecie :)

wstalam już po 7 więc sobie posprzątałam... obiad już też zrobiony mam.. młody śpi :smile: małż w pracy... pewnie ok 16 wróci dopiero ...

To tak jak i u mnie. Obiadek mam zrobiony, mieszkanie odgruzowane mloda własnie chyba usypia ;) a małzonek w pracy i wróci dopiero koło 20.00. nudny ten weekend jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
stokrotka_87
oj tak... łobuz niesamowity....
czasami myślę,że z ADHD się urodził :hahaha:
albo szukam gdzie ma schowane baterie duracel....

Ja coraz czesciej zastanawiam sie czemu dzieci nie rodza sie z pokretłem volume i on-off :P hyhyhy moje tez sie nigdy nie meczy ;)

:hahaha: a to dobre !!
rzeczywiście mogłyby mieć on - off ' :hahaha:

marzenia ;) ja tak nie mogła sie doczekac kiedy moja córa zacznie mówic a teraz ile ja bym dała zeby czasem była cicho :p

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
stokrotka_87

:hahaha: a to dobre !!
rzeczywiście mogłyby mieć on - off ' :hahaha:

marzenia ;) ja tak nie mogła sie doczekac kiedy moja córa zacznie mówic a teraz ile ja bym dała zeby czasem była cicho :p

u mnie to samo.. od 5 miesiąca nasłuchiwałam kiedy powie MAMA a teraz tego MAMA mam czasami dość

jak tak ktoś poczyta to sobie pomyśli ze my wyrodne matki jestesmy:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...